Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana_12

Ile kosztowało was wesele?

Polecane posty

Gość a czemu az tyle wam wyszlo
a i pare noclegów opłaciliśmy i parking dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 osób
Generalnie to trafiliśmy na to ze jedzenie było drogie i wogóle owoce to juz masakra, głównie to jedzenie nam nabiło. Dodatkowo kupilismy więcej wódki i duzo wódki i jedzenia zostało i nie zmarnowało się :D. Woleliśmy żeby zostało niż żeby zabrakło. Jakbym odjęła to co zostało to by znacznie mniej wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło
50 000 :) w tym kieca 3000:P i gangol meża 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 osób
Ale ta sala to nie była używana na wesela czy coś, robiono w niej chyba jakieś konferencje, a ten koles co się tym zajmował to znajomy taty. Wiem że takie sale kosztują dlatego napisałam że tutaj mieliśmy duzo mniejszy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu az tyle wam wyszlo
no nasza sala byla w hotelu, takze konferencyjna, jedzenie kosztowalo 6000, nie zabraklo, duuuuzo zostalo, wyjadalismy z najblizsza rodzina 2 dni, wodke jeszcze kazda rodzina dostala "na wynos", tak samo ciasta, duze pudełka po ok 80 dkg. na prawde nie wiem no co ludzie wydają po kilkadziesiąt tyś.a suknia 2000 kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 osób
Fakt na jedzenie nam poszło więcej kasy ale żeśmy pozamrażali niektóre rzeczy i przez ponad miesiąc sie dokupywało tylko chleb. U nas jeszcze ciastka mieliśmy we własnym zakresie robione. Ja się nie dziwię, dlaczego ludzie tyle wydają, bo gdzieniegdzie to się płaci od osoby te 150 czy wiecej, a jeszcze noclegi dla gości a jeszcze zespoły, fotograf i kamerzysta to koszty po kilka tysięcy. Oczywiście wszystko w dużej mierze zależy od miejscowości, moi znajomi to po kolei woleli robic wesela w jakichś domach weselnych w okolicach w mniejszych miejscowościach nawet pooddalanych o kilkadziesiat km, jesli była taka możliwość bo tańsze koszty od osoby powiedzmy, dużo tańsze i czasem nawet taniej jest zasponsorować nawet z noclegiem w innej miejscowości niż w dużym mieście. Zresztą ci co robili to wiedzą jak niektórzy reagowali na wyraz ślub" i "wesele" cena razy dwa. Ja się starałam kupując cos nie używać tego słowa i już. Wesele jak wesele, ja mam znajomych którzy urządzili za 15 tys wesele na 150 osób z poprawinami, ale wiadomo remiza. Jedzonko było pierwsza klasa ale połowa napoi z tesco. Wesele było fajne więc też mozna tak, ale osobiście sama unikałam stawiania na stole napoi typu tesco, biedronka, lidl chociaz kilka zgrzewek było postawione w domu ale to juz dla nas na przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu az tyle wam wyszlo
ale ja przeciez pisze ze nam prawie tyle wyszlo bez oszczedzania przesadnego i wesele bylo z klasa. a nie ciecie kosztow na calej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70 tys na 135 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Pomorskiego Trójmiasta
ok. 25 tys zł na 41 osób. Nie wiem skad żeście się urwali, aha- mowa o obiedzie weselnym (nie było Dj`a, ani kamerzytsy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieani
buhahahaha ja uwazam ze trzeba byc szalonym aby tyle kasy na wesele wydawac. my zorganizowalismy obiad poweselny i wyszlo nas to niecale 6 tys. Skromnie, tanio ale wcale nie tak badziewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anieani- ile godzin trwał wasz obiad po ślubie? ja z moim facetem tez chcemy tylko jakiś poczęstunek w restauracji załatwić. W planach mamy ok 40 osób zaprosić ale w tym jest wiele dzieci naszych najbliższych krewnych. Ile osób było u was i jakie są koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blakcat
u nas sam koszt sali to ponad 12 tys na 60-65 osób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65 osob
wesele na 65 osob wyszlo ok 25 tys sierpien 2008 r z tym ze nasz koszt to byly tylko obraczki reszte zaplacili rodzice a koszt znamy bo sami wszystko zalatwialismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sala za osobe to ok 180 zl a wiec x 100 -- 18 tys sama sala do tego urbrac sie suknia slubna i dotatki ok 5 tys makijaz wlosy buty ok 2 tys to juz jest 25 tyds!! a gdzie nocleg trnaspot czaskanie wodka obraczki itd wesele na 100 os ok 50 tys!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys ty na glowe upadla
"makijaz wlosy buty ok 2 tys" gdzie ty ten makijaz robisz? w paryzu? fryzjer + makijaz u dobrej kosmetyczki to max 500 zl, swietne buty tez max 500....no ale jak ma sie pieniadze rodzicow to trzeba wydac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys ty na glowe upadla
suknia 5 tysiecy? o matko swieta :O no tak, trzeba byc "ksienzniczkom" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys ty na glowe upadla
a po co ci 12 par butow :P ? co godzine chcesz je zmieniac, czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia88-84
na 60 osób= 20 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooo
nasze 52 tyś- 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysia pisz po polsku
co to znaczy "czaskanie" ?? a to "12 osob czesca, 12 par butow to ok 2 tys zloty" ?? i po co Ci 12 par butów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuyyyyyyyyaaaaaaa
20 tys na 80 osob wszystkie oplaty byly w tym łacznie z suknia mialam super firme cateringowa ktora zajmuje sie gotowaniem swoiskim wiec moi goscie byli bardzo najedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje taniutkie wesele
nam wyszło taniutko. mieliśmy wesele miesiąc temu, na ok 140 osób i wyszło wszystko ok 20 tyś. Ale większość robiliśmy sami. Ciasta tylko zamówiliśmy w cukierni. Jedzenie było pyszne, mieliśmy 6 ciepłych dań i ŻADEN produkt nie był z tych najtańszych (jak ktoś wyżej sugerował). Napoje mieliśmy nie dość, że markowe, to jeszcze w małych buteleczkach, a nie 2-litrowe. Wcale nie jest to taki ogrom pracy, w kuchni robiliśmy w czwartek i w piątek po ok 7-8 h. W poniedziałek, wt i środę spotykaliśmy się wieczorami na ubieranie sali. Wesele było super i przynajmniej poczuliśmy, że było takie 'nasze'. Ale też udało nam się trafić na tanią obsługę (zespół - 1600zł - 4 osoby, do rana grali na żywo wszystko; 5 babek w kuchni w sobotę - 1000 zł; 4 kelnerki - 800 zł. Kucharka nic nie wzięła, bo znajoma, ale kupiliśmy jej potem prezent - 200 zł). Poza tym, stosunkowo tanio kupiliśmy obrączki- 700 zł; suknię - 1600 zł; ksiądz wziął za ślub stówkę. Generalnie polecam wesela na własną rękę, nie dość, że mają klimat, to jeszcze wychodzi dużo taniej. A i najlepsza niespodzianka....w kopertach uzbieraliśmy ok 35 tyś, do tego kilka prezentów (może o wartości tyś zł):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkmCatering
zapraszam na nasza strone internetową tanie gotowanie www.mkmcatering.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm -ja miałam rok temu na 150 osób z poprawinami- koszt mimo ze staralismy sie nieświrować 50000 tys. niestety sama byłam w szoku! samo przyjęcie i popr. 150x180= 27 tys do tego trzeba było kupić alkohol, (wódka, jakies winka, troszke kolorowych)napoje, ciasta, owoce- to jakies 5 tys zł. orkiestra za 2 dni grania 4000 zł ( 5 osób- ale byli zajebiści) moja sukienka, burt, biżuteria razem 3000 zł mąz zamknął sie ze wszystkim w 2000. no i strojenie kościoła, wynajem auta, fotografa, kamerzysty, hotel dla kilku tylko gości z daleka, inne drobiazgi- kosmetyczka, fryzjer, w sumie tez bralismy lekcje na pierwszy taniec( bylismy zmuszeni bo mąż zagroził że nie wyjdzie wogóle na parkiet- choc i tak niewiele pomogło :) ), potem przyszły jeszcze bukiety dla rodziców, a to kiecka na poprawiny i takie inne pierdoły- w sumie prawie 50 tys. Jesli ktos pytał sugerowaliśmy ze wolimy pieniążki- zebraliśmy 32 tys i kilka prezentów - wiec w sumie wesele kosztowało nas kilkanascie tysiecy - wiec jesli chodzi o ogólny bilans- to uważam że było warto- a było cudownie!( troszke nieskromnie powiem) dzis jesli miała bym udzielic cennych rad- to zaoszczędzić mozna na sukience( kupowana w grudniu lub z komisu raz uzywana a z najnowszych kolekcji jest o połowe tańsza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania3456123
www.mkmcatering.pl najtansza firma wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czys ty na glowe upadla
prosze cie mysia, nie zalamuj mnie.... od kiedy stroje dla gosci wlicza sie w koszt wesela? sukienki i garniaki tez im sponsorujesz ? :O zdecydowanie upadlas na glowe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×