Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

chirurdzy sezon 6

Polecane posty

Ale mi sie wczoraj podobało jak ten lekarz pracował z tym dzieckiem...:)jak sobie najpierw sam wbił igłę albo jak mu pokazywał ze szcegółmai jak przebiegnie operacja...to chyba świetne metody, przynajmnije dla niektórych- jak człowiek wie dokładnie co go kiedy czeka, chyba mniej sie boi...\ A i jeszcze jak któras lekarka powiedziała, że ludzie bywają dla najbliższych okrutni i malostkowi...święta prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropeczkaaaa
czy ktos ogladal 11 odcinek chitrurgow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mermermer
no własnie wie ktoś kiedy 11 odcinek? Czekam ,czekam i sie doczekac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
12 stycznia jest premiera USA więc u nas do ściągnięcia będzie z dwa dni później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaaa12345
sciagnelam 10 odcinkow 6 sezonu i niestety w pierwszym dwuczesciowym odcinku mam zle napisy. sciagalam z kilku stron i zawsze to samo. pocztakowo wszystko ok, a pozniej napisy sa szybsze niz obraz ;/ moglybyscie mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Miałam tak samo, napisy szły troszkę szybciej ale jakoś obejrzałam. Na szczęście jest tak tylko w tym jednym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaaa12345
;/ to nie za dobrze. bede musiala cos poprzestawiac w progarmie i poprzesuwac jakos te napisy, bo nie da sie tego ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczkaaae
tez sie nie moge doczekac. jak ktos juz ogladal niech napisze co tam ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccorocco
I co, oglądał ktoś już odc. 11? Bo ja tak. Mi najbardziej zapadło w pamięć jak Cris goni Teddy i pyta się jej czego chce, żeby zostać, a ona mówi "I want Owen" :) Ciekawe jak to się dalej rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jo.anna10
jak ty sciagasz z tej stronki ?? jakim programem?? bo jak ja kilkam w tenlink i poznije zapisz to sie nic nie sciaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
FreeRapid-0.83 Ściągam tym programem, znajdziesz go na programosy.pl lub dobreprogramy.pl Po zainstalowaniu i włączeniu kilkasz na link z tej stronki, potem otwiera sie osobna strona z rapidshare, kopiujesz link z adresem czyli to http.... całe az do ostatniej kropki i wciskasz kopiuj... program sam otwiera okno i pyta co ma zrobic, wciskasz start i idzie. zaletą programu jest to, ze możesz wrzucić w niego dużoooooo adresów http.... i on po kolei bez twojego udziału pościąga, oczywiście pojedynczo, ale sam. Ja jednego dnia ssałam dr.hausa, Prywatną Praktykę, chirurgów... i ściągało mi każdy plik po koleji..i pozostało czekac na napisy. Pozdrawiam i jakby co służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropeczkaaaa
niezla byla koncowka . tedi mowi ze chce owena i kristina to go bierz. troche to smutne bo owen tak kocha kristine,ciekawe co bedzie dalej. ciekawe co z leksi i aleksem no i kiedy wroci izi. mi sie nie podoba ten watek z corka sloana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Mi też ta jego córka trochę namieszała. Już się uspokoił, już zbudował fajny związek a tu bach! szkoda, że lekceważą małą grey, nikt o nic jej nie pyta :( Podjęła słuszna decyzję, córka córką, ale o zdanie pytać należy. Co do Krystyny to ona jednak najbardziej na świecie kocha serca, ale te chore, te które biją w dłoni nie dla niej tylko dzięki niej. Przegina (jak mówi moja córka) i obudzi się kiedyś z ręką w nocniku, (jak mówi moja córka ;) ) Brakuje mi troszkę iskierki u Mery i Derek'a, stali się jakby drugoplanowi a nawet dalej. No i Izi, no niech wróci i niech sobie z Aleksem wybaczą, taka barwna para. Stara gwardia kuleje po śmierci Georga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisałam
kurcze a ja dopiero obejrzałam 4 odcienk 5 sie sciaga, ale do konca tygodnia sie moze wyrobie do 11 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropeczkaaaa
ja chcialbym aby gordz powrocil (niech go jakos ożywia:) ). z tych nowych to nie podoba mi sie red (nie podoba mi sie z wygladu i charakteru tej postaci) oraz ten jej kolega z ta nieksztalcona geba. fajny jest za to ten trzeci co z nimi doszedl, ten co podrywal kristine. mysle ze jak kritina oddala owena to teraz pewnie cos bedzie pomiedzy tym nowym i nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
mamy już kolejny odcinek :) Na tej stronce jest błąd, bo podane jest 12 i 13 odcinek, 13 to oczywiście 12 tylko na innym serwerze, tak więc ściągajcie tylko 12, bo 13 zwyczajnie nie ma :) http://www.rslinks.org/tv-series/greys-anato my-season-6 Aaa i jeszcze, jeśli oglądacie też Prywatną Praktykę, to na tej stronce też jest, wystarczy w okienko u góry wpisać private i otworzy wam PP sezon 3, tam również jest nowy odcinek :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Nie wiem jak u was, ale mi ostatnio rapidshare idzie bardzo mułowato. dziś od rana jeszcze ani jednego partu w całości nie zassałam. I oto w odsieczą przyszedł mój luby... Otóż szukajcie na www.precyl.pl Trzeba założyć konto, potem w wyszukiwarkę wpisać tytuł serialu i ciągnąc, tylko omijajcie linki rapidshare, tam jest dużo innych serwerów, Jeden odcinek jest kilkakrotnie na rożnych serwerach. czasem w jednym parcie. Znalazłam na tym precylu tez Prywatną i Housa i wiele, wiele innych, więc polecam, godzinę temu załączyłam i zaraz będę miała. Na napisy24 są już napisy do 12 odcinka. Pozdrawiam cieplutko w ten mroźny wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffkiki
ogladalam dzisiaj 12 odcinek. izi wrocila, roztali sie z aleksem. mat seksi zostawil leksi bo sie przspala z aleksem a sam przespal sie z adison, troche nie fer. ale dobrze ze nie sa juz razem ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
kto ogladal juz 13 odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×