Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

chirurdzy sezon 6

Polecane posty

ludzie na chomiku maja napisane ze kolejny odcinek 05.02. ehh czemu tak dlugo ?nigdzie nie ma w necie sa juz niby ale platne wszystkie do pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Z tego co wiem, to w piątki na ABC są premiery odcinków, ale to też nie w każdy piątek. Więc nie ma możliwości szybciej, ja już też nie mogę sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzhhhhhh
obejrzałm własnie 12 odc...kibicuje owenowi i cristinie :P nie cieprie tej teddy, i jeszcze tej małje lekareczki z mercy west

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, ostatnio trochę czytałam o serialu i są przypuszczenia (ale tylko przypuszcenia), że ten śliczny mulat z mercy west może być synem webera i matki meredith

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Gość jo.anna10
Chyba jeszcze dziś będą napisy, dam wam znać, w tej chwili jest 87% przetłumaczone, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Gość jo.anna10
www.napisy24.pl są już napisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffffg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskamiski
witam, własnie skończyłam oglądać 5 sezon. i powiedzcie mi, dlaczego uśmiercają Georga???? taka fajna postać!! wiecie może, czy aktor sam zrezygnował, czy może go za coś wywalili? poza tym kocham ten serial :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem ostatni premierowy odcinek to 15 :D 16 będzie dopiero w czwartek, a premiery wyprzedzić się nie da :D Chyba, że mówimy o 1,2,3,4 lub 5 serii z tym 16 odcinkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam, że aktor grający Georga strasznie kłócił się z Burke,tym seksownym kardiologiem , chodziło o to, że George jest w prywatnym życiu gejem. Pierwszy wyleciał Burke, chociaż chcieli zwolnić obu. Bali się jednak, że jak wyrzucą Georga to rozpęta się burza i zostaną posądzeni o antygejowskie praktyki. Więc odczekali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie 16 odc z 6 sez jeszcze nie było :D:D:D a georga dobrze ze usmiercili- nie cierpiałam go :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomyłkę z tym 16 odcinkiem, byłam na innym serialu i nie tu miałam wpisać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seriale medyczne zawsze cieszą się popularnością. Ja je szczególnie lubię oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
czy ktoś mógłby dać link do 15 odc z rapida w ogóle nie mogę ściągać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chiririridasdfv
a ktory odcinek z 5 seri lecial dzisiaj na polsacie? bo chce kontynuowac onine bo mnie zaciekawilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghghdfg
kiedys to ogladalam troche ale przestalam i dzis widzialam w tv, jakby mi ktos mogl powiedziec, czy izzie umarla czy ja uratuja? bo moze sciagacie odcinki i wiecie do przodu :) i czemu burke zniknal z serialu i jak sie rozstali z christina? plisss odpowiedzcie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
dokladnie ja tak samo dizs obejrzalam po bardzo dlugiej pzrerwie i jestem w szoku ze Izzi jest chora :( co z nia czy umrze? ...pewnie chce odejsc z serialu :9 ,nie cirpie Meredith ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzi nie umarła ale George tak i to był oststni odcinek 5 serii w szóstej dzieje sie wiele wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertretrete
hej! Macie juz moze 16 odcinek? ściagam zawsze z chomika, ostatnio stąd http://chomikuj.pl/fizjofit ale jeszcze nie ma nowego. szukam po całym chomiku i nic a już nie mogę się doczekać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertretrete
hmmmm... zawsze w soboty już był dostęony... :( no trudno, nie mam wyjścia, muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tghghdfg Burke wyleciał, za zachowanie na planie. Poniżał Georga i bardzo kłócił się z Derekiem, ogólnie nie był lubiany, a szkoda, bo facet miał to coś! Eh. Z Cristiną rozstanie było mało burzliwe, ona nie była gotowa zmienić się dla niego... jej się wydawało, że zmieniając się straci własną tożsamość... On wyjechała a ona popłakała i wpadła w ramiona kolejnego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×