Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaatioszkaa

chirurdzy sezon 6

Polecane posty

Gość greyyyy
Ja 7 odc dziś zaliczyłam :D Tak, Georg niestety zmarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja sie zatrzymalam na ostatnim odcinku 5 sezonu !! ale juz sciagam sezon 6 !!! biedny george ..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to juz 6 sezon. a ja nie skonczyłam ogladac 4 :/ sciagam juz 5 i gdzies za tydzien moze dopieto zabiore sie za 6. a georga nie lubiam od samego poczatku, szkoda ze az do 6 sez sie utrzymał w serialu :o o wiele bardziej wolałam burke'a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Oczywiście Persona bardzo brakuje, facet ma w sobie to coś... aż kipi z niego męskość. Ale zakręcony George też był świetną postacią. Brakuje mi jego niezdarności i głupawej miny kiedy był świadkiem czegoś dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
mi w 6 sezonie brakuje gordza, tej rudej i prestona, wogole ten sezon jest taki nie fajny i ta cala fuzja z mersi west

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyyy
ja już ściągnęłam, ale niestety napisów na razie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EgyptianCotton
Gdzie można zobaczyć 7 odcinek w internecie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EgyptianCotton
I 8 jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyyy
trzeba sobie ściągnąć :) w pierwszym poście jest podana strona, z której można ściągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkk
Angielskiego się uczyc a nie napisy:P Ja oglądam 6 odc wlasnie 6 sezonu i nie trzeba mi napisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyyy
o, następna poliglotka przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkkkkk
kkkkk rozumiem, że mamy ci pogratulować znajomości angielskiego. Czy przez to , że nie musisz oglądać z napisami czujesz się lepsza od nas? Tak się składa, że niektóre z nas uczyły się rosyjskiego, bo nie miałyśmy możliwości wyboru innego. A jeszcze niektóre wolą napisy chociaż po angielsku też rozumieją. To nie jest forum pt. "czym by się tu pochwalić" tylko fanów "Chirurgów". Więc z takimi tekstami daj sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
witam wszytkich fanow.ja ogladalam dopiero 6 odcinkow 6 sezonu, lubie ogladac po kilka naraz:) co tam ciekawego sie wydarzy w kolejnych odcinkach? wiem ze iz nie bedzie przez jakis czas bo w rzeczewistosci aktorka gra w tym czasie w innym filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
piszcze sterszczenia odcinkow, co tam sie wydarzylo, ja niestety nie moge na bierzaca ogladac, choc i tak jestem juz przy 6 lub 7 odcinku 6 serii ostatnio ogladalam jak alks placze bo izi nie przyszla na badnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo.anna10
Mnie mocno wzruszył Alex w ostatnim odcinku, on Iz tak bardzo kocha. Szkoda, że nie mogą się dogadać. Taka fajna z nich para. Lepsza niż z Mery i Dereka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
dawajcie streszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, a co się stanie z georgem?? też uwielbiam ten serial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
dzordza w 6 sezsonie juz nie ma. umiera. ale mam caly czas nadzieje ze wroci, ze jakas pomylka byla itd. ogolnie 6 sezon jest nie fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeeczka
szoda mi tez kristiny.odkad odszedl preston to ona wogole sie nie uczy operowac serca a to ja najbadziej interesowalo, niby byla jedna z najzdolniejszych studentek a teraz nic tam nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam, że hunt zerwie z cristiną i będzie z ta teddi, całe szczęście nie :) wkurza mnie ta cała reed co świruje do aleksa, mam nadzieję, że aleks jej nie ulegnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropeczkaaaa
ja tez nie lubie tej red, nie podoba mi sie ta laska z wygladu, ma takie dziwene oczy i wlosy, nie lubie tez tego nowego tego grubszego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez niego iz wyleciała z pracy, też go nie lubię i ma kiepski wygląd, natomiast ten, który pocałował cristinę jest fajniutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krropeczkaaaa
mi tez podoba sie ten nowy od kristiny, przystojny i fajana para byliby chyba lepsza niz z tym rudym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie że
następny odcinek tej serii będzie wyemitowany dopiero 14 stycznia 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×