Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nurek0

Facet w koronkach

Polecane posty

Gość Gloscicielka Potrzeby
Prawie wszdze pisze jedna i ta sama osoba probujac wmowic reszcie ze to co robi jest normalne. Pojdzcie dalej i noscie pieluchy ot tak dla wygody :-O Stado zboczencow. A co do kobiet- wybaczcie al jezeli wasz facet nosi damska garderobe (do czego zaliczana jest damska bielizna) to znaczy ze jest kryptopedalem. Ot cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
Koleżanko po co ty wyrażasz swoją opinię jak wszyscy o tym wiedzą że pedały nienawidzą kobiet ani nic co jest z kobietami związane. Chcesz siać tylko nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meronia Mosati
Jestes zupelnie niepowazna mowiac iz pedaly nienawidza kobieta. Zalosc mnie ogarnia na takie uogulniajac teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropunia
Przepraszam pedałków mowiąc że nienawidzą kobiet ,ale ja miałam na myśli stronę erotyczną anie duchową. Prosze wybaczcie mi. Tak głupio wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety mają przyjemność
chodzić w męskich spodniach, marynarkach, krawatach, no i co z tego ? faceci lubią chodzić w rajstopach, paskach do pończoch wraz z pończochami, koronkowymi stringami, pończochami samonośnymi, spać w satynowych koszulkach, no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurzysko
Jeśli mężczyżnie noszenie damskiej bielizny przynosi zadowolenie i dodaje inspiracji seksualnych to niech sobie nosi i wszystkim przeciwnikom mówie by nie wyrażali swoich szowinistycznych opinii publicznie ponieważ dają swój dowód bezradności na radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomanXXL
Tak kocham kobiety że jak bym mógł to nakładał bym je na siebie i chodziłbym tak cały dzień a że nie mogę to nakładam bodaj ich bieliznę,jest taka bliska ich ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronnadziunia
Jetem chętna byś mnie nałożył. Oddaje się do twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomanXXL
Daj mi jakiś kontakt,to ja natychmiast będe u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomanXXL
Tak brakuje mi kobiecego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronek
kupiłem sobie dziśiaj pas na szesnaście żabek. nie mogę się doczekać kiedy zakończe pracę by go przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronek
Pas jest bomba. Do tego pasa włożyłem białe samonośne pończochy z bardzo szeroką koronką. Stoje w lustrze i nie mogę sie napatrzeć. Stoi mi bez przerwy.Polecam wszystkim nam podobnym. to jest szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toruńczyk
Ludzie kto co zakłada jest tylko i wyłącznie sprawa jego i ewentualnie jego partnerki o ile o tym wie i nikt nie powinien nikogo tu krytykować żyjemy w wolnym kraju . Ja osobiście zakladam damską bieliznę i sukienki i moja kochana żona o tym wie . Nie latam w tym codzień i nie wychodzę tak na ulice ubieram czasem do seksu lub jak sie onanizuje . Wiem jedno pała stoi w tym jak głupia , seks jest lepszy napewno dla mnie bieliznę macie kochane panie cudowną . Potrafiłem kochać się parę razy z żona ubrany w piękna biała bieliznę i jej suknię ślubną . Odlot . Fakt faktem kochany się tak tylko raz na jakiś czas bo żona woli mnie na golasa chce w łóżku faceta a nie babe i musze to uszanować ale ona rozumie moja inność i co jakis czas pozwala na moje zabawy . Panowie załóżcie bieliznę pań a zrozumiećie jakie to cudowne uczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toruńczyk
Facet w sukni ślubnej to jest to . Im więcej halek tym lepiej . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek0
Toruńczyku! Czy czytałeś moj pierwszy wpis na tej stronie? Jeśli nie to gorąco polecam ponieważ chce podyskutować z Tobą o naszych problemach i radości z naszego upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegareczek
Ja czytałem i biore Cię za wzór. Moja żona Cię podziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegareczek
Nie ma nic piękniejszego na świecie od tego by móc robić coś co przynosi radość i rozkosz sobie i kochanej najdroższej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię zakładać
pończochy samonośne do sexu z zonką, akcepyuje to moje kochanie i jest dobrze a może lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurzysko
A ja tam jestem szczęśliwy że mam takie moje najskrytsze upodobanie. Cieszę się z tego i moim celem jest kolekcja i noszenie pięknych koronkowych majteczek. A moich krytykujących to ja mam gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurzysko
Masz kochaną,cudowną żonę!Pozdrów Ją! Ucałój. Zasługuje na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronek
Pończochy samonośne to piękno i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jura021
Nurek przepraszam że nie odpisywałem ale nie mam takiej pracy jak Ty,Ja wypływam w morze na kilka dni.Odezwij się .Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jura021
pończochy samonośne po kilku krokach zsuwają się.Ja zawsze jak wychodze z domu przypinam je do paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek0
Bardzo czekałem na Twoją odpowiedz.mtślałem nawet że się mną bawisz.Przepraszam. Tak odezwę się. na emaila "andrzej.........itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronek
kocham ,uwielbiam onanizować się w pończochach igdy mam na sobie kilka sztuk koronkowych majtek i wszystkie w innych kolorach. Wystrzał do sufitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to
wasze żony??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegareczek
Moja żona bardzo mnie kocha i szanuje moje upodobania. Ona jest szalenie wyrozumiała .Jest najlepszą osobą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronnadziunia
Mnie podnieca teraz facet ubrany w damskie figi i samonośne pończochy.Nienawidzę kiedy nosi staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trendymajtki
Ja wiem że mówią na nas pedały ale to nasze pedalstwo jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuzia
ja już pisałam że kocham to co on robi,szalenie mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×