Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyuzndana ona

Three some party-moja fantazja sexualna

Polecane posty

Gość adelaidaka
o f.u.c.k.! Myślałam, że robią to tylko po to, że je to podnieca, a nie zauważyłam drugiej strony medalu - że chcą robić tylko za worek na spremę :P Tym gorzej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_znawca
zawsze beda zwolennice i przeciwnicy, dla jednych to chore i szanuje was ale ludzie sa rozni i moga robic rozne rzeczy;) w swoich domkach;) he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaidaka
życzę miłej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
w dupe tylko idiotki sie wala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_znawca
masz jakis syndrom dzieciaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
zielony_znawca-nie jestem dzieciakeim,uwielbiam seks,ale idiotka nie ejstem aby w dupe sobie wpychac i nie posiadam zadych syndromow i mam b.bogate i udane zycie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony_znawca
no to gratuluje, ciesze sie wraz z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzndana ona
kazdy moze miec swoje zdanie,swoje preferencje sexualne,nie interesuje mnie to,i przestancie z tym mezem,nie mam,i mam jeszcze czas.Jestem swiadoma swoich fantazji i mam ochote sprobowac i nie dbam o to,czy to sie komus podoba czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
wyuzndana ona-OK,ale zeby wdupe sobie wpychac :-) jesates idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana ona
to tylko twoje zdanie;] nie dbam o to,liczy sie moja przyjemnosc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
A jaka mozna meic przyjemnsoc z wkąłdnai sobie wdupe :-) prawdziwa z ciebie idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzndana ona
kazdy lubi co innego,nie pojmiesz,poki sie nie przekonasz,to tak samo jakbym zapytala jak mozesz miec przyjemnosc z samego pocalunku? kazdy lubi co innego i sie tego nie potepia ;] swiadczy to tylko o plyciznie i waskim zakresie myslenia,nie bede ci tego tlumaczyla,dojrzejesz moze zrozumiesz,moze nie,toj problem,nie moj,pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRWTFGER- dla mnie to jestes jeden wielki pustostan, omijam takich ludzi szerokim lukiem . wiec nie wysilaj sie nie czytam wiecej twoich postow. pozdro od zielony_znawca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
wyuzndana ona :-) jestem dojrzała i probowałam i dlatego mowie,ze anal to seks dla idiotek.Zgodze sie,ze kazdy lubi to co lubi,ale sa ludzie normalni i idioci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana ona
jednak masz waski zakres myslenia,jesli tobie nie odpowiada nie znaczy,ze ktos lubi inaczej niz Ty jest idiota,to sie nazywa pustostan,mimo wyszstko cie pozdrawiam ;] i wspolczuje zarazem...nie sprowokujesz mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja była uwielbiała anal i na pewno nie było idiotką, smutne to, że niektóre puste laski muszę wmawiać sobie, że są mądre, bo właśnie anala nie lubią (czy raczej się boją :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
wyuzndana ona tobie odpowiada anal,bo jestes idiotka,mnie nie odpowiada,bo idiotka nie jestem :-) A poza tym nie potrafisz ze zrozumieniem czytac,bo jakbys potrafiła,to bys wiedziała ,ze jestem ona i nie pisałabys do mnei jako do mezczyzny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
Apollos--toja byłą uwioelbiała anal,bo chciała ci "zaimponować" Widzisz,masz o takich laskach ktore nie lubia anala takie a nie inne zdanie,wiec ta twoja była nie chciała nalezec do pustych lasek nie lubiacych anala,wiec nastwiała ci tyłek :-)i myslałała,ze jest taka nowoczesna i wyzwolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajulka..
ciekawe jak pchanie penisa "w owsiki" może być przyjemnością ;p Nie tylko dupa powinna służyć do wyższych celów, a ponadto penis również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
mały wóz :-) wiesz,nei kazdy moze byc taki jak ja.Sa ludzie i taborety,ja zaliczam sie oczywiscei do tych 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki GRWTFGER duzo mi to wyjasnia. ale swoja droga na taborecie mozna chociaz usiasc, a z toba to nie wiem do czego bys sie mogla przydac, w srodku pusta - no to moze jako izolacja na poddasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana ona
hAH powalasz mnie swoja ideologia i inteligencja,wspolczuje szczerze:D i dobrze wiem,ze jesetes biedna dziewczynka,pisalam bezosobowo,bo akurat widzisz dla mnie mozesz byc idiotka za waski zakres myslenia jak ja dla ciebie za anala.Rozbrajasz mnie...dzieki z apoprawe humoru:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
wyuzndana ona--idiotko :-) i z czego sie cieszysz,z tego,ze nala lubisz :-) ja nei lubei a miałam juz nie raz sekisk w trojkacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"GRWTFGER Apollos--toja byłą uwioelbiała anal,bo chciała ci "zaimponować" Widzisz,masz o takich laskach ktore nie lubia anala takie a nie inne zdanie,wiec ta twoja była nie chciała nalezec do pustych lasek nie lubiacych anala,wiec nastwiała ci tyłek i myslałała,ze jest taka nowoczesna i wyzwolona" To jest najgłupsze, co w życiu przeczytałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRWTFGER
Apollos --niestety taka parwda,ze kobiety,dzioewczyny djka sobie wpychac w tyłek aby ich nei nazwano zacofanymi i nie mowiono o nich tak jak ty :-) Idiotki mysla,z ejak w dupe sobie wkłądaja to sa takie odlotowe i boskie w łzku:-) po prostu brak im jakichkoliwek inwencji i musza w dupe sobie pchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyuzdana ona
nawet nie wiesz co to kultura osobista,wspolczuje Ci bo jedyna idiotka tu niestety jestes Ty,swietna ideologia,tylko wspolczuc:D z czego sie ciesze? smieje sie z Ciebie,bo jestes nieszczesliwa i pusta,zalll:D Musisz byc wyjatkowym dzieckiem;) I na tym konczy sie moja dyskujsa,bo za niski poziom i tok myslenia soba reprezentujesz,adios:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jódytta
"Apollos--toja byłą uwioelbiała anal,bo chciała ci "zaimponować"" - o boshe, w jakim to języku jest napisane ;) Co nie zmienia mojego punktu patrzenia, że anal jest fee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRWTFGER - jeśli jesteś zdania, że tylko idiotki biorą w tyłek, to Ty pewnie bierzesz ze trzy razy dziennie i to nie tylko kutasa. Pozdrawiam serdecznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja....
hej wyuzdana ona, jestem znowu, widzę, że walczysz dzielnie z brakiem tolerancji i zrozumienia dla cudzych potrzeb i fantazji, ale głową muru nie przebijesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×