Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxyx

Nie wiem jak powiedziec kobiecie ze jej nie kocham

Polecane posty

Gość xxyx

Trochę mnie to boli że jesteśmy ze sobą, a ja nie jestem w niej zakochany. Kocham ją jak przyjaciółkę, nie umiem jej tego powiedziec... Kochałem kiedyś i wiem jakim ciosem mogą być takie słowa. Myślałem nawet co zrobić żeby ona mnie zostawiła. Jest 10 lat starsza, ma dziecko, jakoś kocham i chciałbym żeby znalazła bardziej odpowiedzialnego faceta z którym będzie szczęśliwa. Kocham, ale nie jestem zakochany, nie umiem tego sprecyzować... Uderzyła we mnie świadomość że chyba przecież ranię ją, chciałbym żeby czuła coś podobnego do mnie, to wszystko nie było planowane. Jak to jej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij ją zaniedbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz prawdę. Na pewno nie będzie jej lakko. Ale po pierwszym szoku doceni ze powiedziałeś prawdę. Zostanie chociaż szacunek, nie tylko nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
W zwiazku najwazniejsza jest szczerosc. Nikt nie lubi byc oszukiwany. Na pewno to bedzie dla niej cios, ale sadze, ze doceni twoja uczciowsc. Daj i sobie i jej szanse na nowe zycie, z kims, kto kocha naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz jej wprost
uczciwie zakonczysz zwiazek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaję, że powinieneś powiedziec jej wprost. Ułozycie sobie jeszcze zycie na nowo i bedziecie szczesliwi, choc na pewno na poczatku bedzie boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz: Nie kocham Cie i nigdy nie bedzie inaczej. Swoja droga, ciekawe, ze nie wpadles na to wczesniej :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
ciecia w zwiazkach jednak powinny byc szybkie i precyzyjne- ranai tak zostanie,ale szybciej sie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyx
Kiedy ja właśnie nie chcę ranić, wolałbym to jakoś inaczej załatwić. I może ktoś kiedyś załatwił to inaczej?? Jakoś zniechęcił do siebie? (zaniedbywania próbowałem) Próbowałem też kiedyś już zerwać... Wydaje mi się że ona i tak wie że nie czuję tego, nie mówię jej że ją kocham, a mimo wszystko chyba chce być ze mną, a ja wiem że to nie najlepszy pomysł. Jej już życie mocno dało w tyłek, nie chciałem i nie chcę się do tego jeszcze przykładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to sobie wyobrażasz? Będziesz z nią z poczucia winy? Bez sensu...jak najszybciej odejdz z jej zycia i daj szanse na szczesliwy zwiazek. Tkwienie w zwiazku bez uczuc jest okropne. I postaraj sie tez z nia nie sypiać...bo pewnie fakt, ze jej nie kochasz, nie przeszkadza Ci w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lioOLLLLLL
xxyx--chłopie wal jej prosto z mostu,ze nie kocahsz ju jej,bo ona gotowa jeszcze specjanie zrobic dziecko aby cie przy sobie zatrzymac.Po co ci taka straa kobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inaczej naprawde sie nie da. jesli chcesz pominac prawde i "zalatwic" te sprawe subtelnie, to prawdopodobnie dasz jej kolejna szanse na spotkania, a ty tego nie chcesz, prawda ? Wiec, skoro nie chcesz trzymac ja w zludnym swiecie fantazji, powiedz jej prawde. Jak pisalam wczesniej dziwi mnie, ze nie widziales tego problemu wczesniej. Zmarnowales jej pewnie troche zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovvve
chyba zartujesz z tym zniechecaniem? jestes facetem wiec zachowuj sie jak na faceta przystalo..wez odpowiedzialnosc za swoje czyny..w koncu jednak przez dlugi czas z nia byles..nie mysl o sobie tylko o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyx
Nie jest stara, raczej ja młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
sadzisz,ze bycie olewana i zaniedbywana w zwiazku NIE RANI? W ten sposob zostawisz po sobie nie tylko rane o poszarpanych brzegach ale i cala mase syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisales, ze kochasz ja jak przyjaciolke, a moim zdaniem partner zawsze musi byc przede wszystkim przyjacielem. Moze bez niej byloby ci duzo gorzej, moze zrozumiesz to dopiero jak odejdziesz. Bo tak naprawde skad wiesz, ze nie kochasz, milosc nie ma definicji. W kazdym badz razie teraz musisz ja zostawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jashbjsv
na starej piczy młody chuj sie cwiczy :-) ona to powinna wiedziec i sama powinan wyczuc,ze chcesz teraz zwiazac sie z rowiesniczka lub młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak już skońzcysz z tą
to znajdziesz następną, którą też przelecisz, a potem następna..... i następna..... i następna. Ty jesteś bydlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kngkjb
On nei ejst bydlak,tylko baby naiwne,np.taka 10 lat starsza baba myslała,ze juz do koca zycia bedzie miała młodszego frajkera ktory bedzie takze tausiem jej dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ze soba byliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POWIEDZ MI DLACZEGO
PRZESTALES JA KOCHAC...???? i jak dlugo byliscie ze soba...?? bo to chyba dosc istotne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej nie otrzymalam odpowiedzi na moje pytanie - po co w to wszystko wchodziles ? Dojrzalosc wymaga rozmowy, a ty chcesz jej za wszelka cene uniknac. Pytasz ogolu - jak masz to zalatwic, zeby ujsc z zyciem. No facet, a o czym myslales wczesniej ? Ta kobieta caly czas, kiedy sie z nia spotykales byla o 10. lat od ciebie starsza. Teraz jest ci niewygodnie ? Dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnbfkn
To kobieta w tym zwiazku jest jakas infantylna,bo jak moze normlna kobieta majaca dzioecko zwiazac sie z facetem 10 lat młodszym. Autor po prostu korzystał z nastawiania przez nia tyłka i nareszcie zmadrzał,bo widzi,ze lata leca i kobieta nie młodnieje,tylko sie starzeje ,a i on tez sie starzeje i czas pomyslec o kims ,z kim mozna zycie budowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man is man
fnbfk - zamknij ryj! jak ja nienawidze ignorantow, stereotypow i ludzkiej zawisci!! ja jestem z cudowna kobieta, 14 lat starsza i zadna z tych wszystkich, ktore mialem, a z reguly mialem mlodsze i rowiesniczki, nie dorownujeb jej do piet!! i to w kazdym sensie, rowniez fizycznie!! jestesmy ze soba prawie 9 lat i nie chce innej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsc sdm f
man is man :-) za nastepne 9 lat niestety bedziesz chciał inna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyx
oreore Chciałem być sam, ale stwierdziłem że bez kobiety nie wytrzymam, u niej było podobnie. Mielismy sie nie angażować, dlatego nie widziałem wcześniej problemu, teraz wiem że to głupota. Jesteśmy 8 miesięcy ze sobą lovvve przecież własnie o niej teraz myślę salomonka nie, przechodziłem przez coś takiego i szybko zrozumiałem że to zły pomysł, poprostu nie dzowniłem prawie wcale, ale dzwoniła ona Yukihime Napewno będzie mi gorzej... Wiem że to nie miłośc, bo mimo wieku poznalem to prawdziwe uczucie, coś w tym jest że kocha się raz, po prostu wiem ze to nie to jashbjsv z nikim nie mam zamiaru się związywać, szczególnie z młodszą, wole być sam, wolałbym chyba nawet nie posiadać żądz. Nie znasz mnie, nie osądzaj, nie szufladkuj, bo trafiłaś na "bydlaków", przeczytaj wyżej jak było. kngkjb wątpię żeby tak myślała. Powiedziałem chyba wszystko co istotne, naprawdę nie sprawia mi radochy krzywdzenie kogoś. Chyba faktycznie nie ma innej możliwości niż powiedzieć wprost, chociaż tego nie chciałem. Dzięki za odpowiedzi lovve- mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbdsfgvd
man is man i nie przemawia przeze mnei zawisc,bo nie bede ci zazdroscił/a gdy bedzie stara babe posuwał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svmn fn v
xxyx :-) o raju,masz 21 lat,to ona ma 31 lat :-) no to infantylna calkowicie :-) Jak nie wiesz co to słowo oznacza,to spojrz w słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×