Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemm

gdzie można tanio kupić nowego laptopa?

Polecane posty

Gość sertumo
nie wiem czy znajdziesz sferis w Łodzi, ale też na pewno możesz kupić u nich przez konto na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka_rejonłódzki
ja bralam w media expert. tylko jesli podrozujesz czesto, to lepiej go ubezpiecz ;) w sklepie sie to robi na już. mi ubezpieczenie uratowalo tylek juz dwa razy. tzw. szczescie w nieszczesciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrarna
w xkm lub w sferisie, popatrz sobie na stronach internetowych tych sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaankaWWA
ja kupowalam w media expert, ale to glownie ze wzgledu na te slynna ankiete, w ktorej troche ludzi powygrywalo pieniadze na zakupy tam - ja bylam jedna z nich, a 750 zl troche mi uratowalo tylek. no ale ceny nie sa ogolnie wysokie, wiec sprawdz u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto tez zobaczyć na outlety na allegro na przykład. Dużo sklepów komputerowych ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinkk
Z pełną odpowiedzialnością polecam Ci firmę Computer Alliance z Warszawy, w której ofercie znajdziesz naprawdę dobrej klasy poleasingowy sprzęt komputerowy. Ostatnio zakupiłem tam Della i póki co jestem bardzo zadowolony. Wybrałem droższy sprzęt klasy A, który jest objęty roczną gwarancję. Ofertę znalazłem na stronie pod adresem www.computer-alliance.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarka99
Zerknij sobie na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleńska
Ja ostatnio kupowałam świetnego laptopa Dell. Ma dobre parametry i był taniej gdziekolwiek patrzyłam. Można sprawdzić www.otosklep24.pl To nie był mój pierwszy od nich zakup, a kolejny i udany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonaZZ
ja kupuje takie rzeczy w media expert. jest spory wybor, obsluga kompetentna, no i najwazniejsze dla biednych studentow :P - bez problemu sprzedaja na raty, w dodatku nieoprocentowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ilonazz a wymagania jakie mają? Jak mam mniej niż 18, to dostane lapka na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniżej 18 nie dają z tego co wiem, ale generlanie earunki sa zupełnie git u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkanolka
w media expert jest mnostwo modeli a do tego mają fajne raty :) brałam wiec moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się laptopów odnowionych, czy poleasingowych, bo normalnie działają i z zachowaniem gwarancji też nie ma problemu. W Warszawie dobry salon z laptopami używanymi masz w www.computer-alliance.pl . Monitor standardowy Della wziąłem u nich za 99 złotych dwa lata temu. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o raty to też ME mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwinka
Spory wybór laptopów znajdziesz na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam z warunkami jak tak polecacie? Dobrze tam to wychodzi wszystko kasowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa1
Ja ostatnio kupowałam co prawda notebooka w otosklep24, ale podejrzewam, że i laptopa fajnego tam dostaniesz za niewielką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czara22
Znajomy ostatnio kupował w sferisie korzystał z rat 0%, mówił że wszystko w jak najlepszym porządku. Ja się zastanawiam nad zakupem u nich telefonu Xiaomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annita_bonnita
ja kupowalam w ME. Wyszlo mi tanio, bo dostalam 750 zł na wydanie za wypelnienie jakiejs ankiety xd (FARCIARA), ale i tak uwazam ze to jeden z tanszych sklepów z takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej porównać sobie oferty sklepów z takim sprzętem. Pobierz sobie naszą apkę i zobacz kto ma najlepsze przeceny w tej chwili :) Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikon
Swojego lapka zamawiałem na sferis.pl , robię zakupy tylko w sprawdzonych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata_hari_kriszna
ja zawsze takie rzeczy kupuje w media expert i jestem zadowolona. to dosc oczywisty wybór zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w m . expert można zamówić darmową dostawę więc to na pewno jest plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×