Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemm

gdzie można tanio kupić nowego laptopa?

Polecane posty

Gość wiechu
Ostatnio brałem w sferisie na raty 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pasixxa te think pady długo jeszcze będą w takiej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na acera na którego polowałem udało mi się znaleźć cenę w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się laptopów odnowionych, czy poleasingowych, bo normalnie działają i z zachowaniem gwarancji też nie ma problemu. W Warszawie dobry salon z laptopami używanymi masz w www.computer-alliance.pl onitor standardowy Della wziąłem u nich za 99 złotych dwa lata temu. Jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka909
w media expert ostatnio kilka bło na wyprzy, zawsze tam zaglądam jak szukam elektroniki, maja fajne konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na bieżąco przeglądać stronkę https://gazetkapromocyjna.com.pl są tam gazetki promocyjne różnych sieci euro rtv agd i tam znajdziecie aktualne promocje na lapptopy i nie tylko. Na tej stronie są także gazetki promocyjne supermarketów i hipermarketów. Korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może w internecie? Tam zazwyczaj jest taniej i można zawsze ustrzelić jakąś promocję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awinek
ja skorzystałem z promocji w sferisie, duży wybór i cenowo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie tu http://wndcomp.pl/ to warszawski sklep i serwis, kupowałem tu Apple'a jakiś czas temu i cenowo było w porządku. Mieszczą się przy Dzielnej na Muranowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majsterbudow
Ja co prawda szukam laptopów do firmy, ale z tej oferty mogą korzystać też osoby indywidualne, więc zobacz tu http://leasinglaptopa.pl/Products%20List?filters=98035F4808ABEEB41B916D8F11001156F5E395D8 Leasing komputera pozwala na spokojne spłacanie rat, na końcu dokonanie wykupu. Nie wykładasz od razu całej gotówki. A to spora oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałem della na raty w ME bo jak kupować to raz a pożądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ME to i bez raty można ustrzelić cos spoko na promce, tylko trzeba być czujnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są te nocne wyprzedaże, tam można szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kupić porządny komputer używany niż ze sklepu najtańszy. Ten drugi będzie się psuł, bo jak tani to nie znaczy, że dobry. Jak kupisz coś mocnego to 2-3 lata będzie chodzić bez zarzutu. Sam wypatrzyłem sobie kompa w lombardzie (na Chmielnej jest taki większy koło kina Atlantic) i mam go już 2 rok bez naprawy mi działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
Na sferis.pl są chyba najkorzystniejsze ceny. Ja bym tam szukała laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paluanda
ja kupowalam ostatnio w ME nowy model electroluxa (odkurzacz, cuuuuudo jakich malo) i przegladalam tam laptopy. w tym miesiacu mnie juz nie stac, ale w przyszlym na pewno kupie, bo ceny byly niezle. media expert jest w kazdym miescie, wiec polecam sie przejsc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LukaszGeek
Nie opłaca się kupować nowego laptopa w elektromarkecie. Kupujesz znacznie gorsze podzespoły w wygórowanej cenie. Zastanów się nad zakupem laptopa poleasingowego - gwarancja znacznie lepsza, poziom laptopa o kilka półek wyżej i konkurencyjne ceny. Polecam sklep: https://mtech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto też pomyśleć o ratach 0% jak się nie ma takiej kasy od ręki, teraz dużo sklepów ma darmmowe raty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartolinio
w media expert jest sporo promocji. ja miałam kupic sobie laptopa, a wyszłam z odkurzaczem purei9, bo sie zakochałam na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penko
Korzystałem z rat 0% w sferisie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociopelka_90
tani sprzet nie jest dobry, chytry dwa razy traci, kojarzycie to powiedzenie ;)? ja juz kiedys kupilam po taniosci, a sprzet byl do wyrzucenia po trzech miechach. :/ wiec jak cie nie stac, to lepiej wez sobie na raty albo jakas pozyczka. ja bralam na vivus, bez problemu mi dali pozyczke i po kilku godzinach kupilam lapka. mnostwo jest takich ofert, poszperaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×