Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niemm

gdzie można tanio kupić nowego laptopa?

Polecane posty

Gość rivella
Ja kupowałam w rtv Euro agd. Po pierwsze chciałam zobaczyć jak laptop wygląda na żywo a w sklepie jest mozliwość zamówienia laptopa z ich sklepu internetowego do stacjonarego za darmo. Po drugie w sklepie sa raty 0% z czego skorzystałam bo nie chciałam płacić całej kasy od razu. Ceny ok, dobrze jest sobie porównać wcześniej w porównywarkach ale akurat mój laptop był najtaniej w Euro i chyba w jednym innym sklepie ( z tym,żę mniej znanym tak wiec wolałam kupić w tym pierwszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo polecam sklep sferis, szybka realizacja i dostawa :) lenovo mają w dobrych cenach i nie które delle również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsa44
ściągnij sobie aplikację "my shop" na smartfona, tam masz wiele kuponów rabatowych do sklepów z elektroniką no i w sumie nie tylko bo właściwie do wielu sieciówek coś tam znajdziesz, ja ostatnio sporo zaoszczędziłam na zakupach w sferisie i reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula1877
Właśnie ostatnio widziałam jakieś kupony rabatowe do sferisa i tam coś było dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę razy kupowałem na stronie www.bimtech.com.pl i mogę polecić tę firmę. Dostawa na czas, kontakt telefoniczny – kompetentny i rzetelny. Produkty mają dobrze opisane, można szybko się zorientować ile giga ma dany komputer, jak nagrywa kamerka itp. Mój najbliższy cel zakupowy to dron i tutaj prawdopodobnie sobie coś wybiorę, bo jest z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w rtv euro agd. Porównałam ze wszystkimi sieciówkami i tam było najtaniej i dodatkowo na raty :) Chyba że masz małe sklepy z dobrymi promocjami :) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczk0wa
jak dla mnie to wygrywa media expert, bo mozna na chillu wziac na raty bez zadnych procentow. a wybor maja spory i potrafia doradzic;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostryś84
ME, euro, sferis, mediamarrkt, mnóstwo takich sklepów... Pytanie czego tak naprawdę potrzebujesz ewentualnie możesz spróbować doradzić się sprzedawcy chociaż nie wiem jak to się ma w praktyce... Na bank lepiej mieć jakieś chociaż pojęcie zanim zabierzesz się za zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optunka
Wiesz, z tego co zdążyłam zauważyć to przez neta kupisz taniej niż na miejscu, większość sieciówek ma opcje zamówienia kurierem albo odbiór w sklepie. Ja swojego lapka zamawiałam na sferis -allegro to wyszło jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej atrakcyjne ceny są właśnie w sklepach internetowych. Ja bardzo polecam kupić laptopa w internetowej porównywarce cenowej CoZaCena.pl, która znajduje się pod linkiem www.cozacena.pl . Rewelacyjne niskie ceny. Polecam skorzystać z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madikal
Warto porównać różne oferty, ponieważ sklepy potrafią naprawdę zawyżać ceny różnych przedmiotów. Jeśli szukasz czegoś najtaniej, poszukaj na http://www.cozacena.pl/laptopy tam mają ogromny wybór i porównują ceny. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulito
poszukaj w sferisie, rtv, vobis, xcom swojego modelu i zobacz gdzie masz najtaniej, ja tak zawsze robię z każdym sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór komputerów, sprzętu rtv i nie tylko znajdziesz na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/. Mają wiele ciekawych ofert z różnych sklepów internetowych i mają super ceny, skieruje Cię do sklepu gdzie kupisz najtaniej, warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę patrzeć tylko na to żeby laptop był jak najtańszy. Jednak za dobrą jakość się płaci a w końcu taki sprzęt kupuje się na lata. Ja swój zamówiłam w WndComp www.wndcomp.pl i jestem zadowolona. Maja duży wybór i właśnie w dobrych cenach. A najbardziej to marzy mi się Mac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaTka2828
jak kupowalam rower w media expert to wygralam w ankiecie 750 zlotych do wykorzystania na kolejne zakupy, wiec logiczne, ze laptopa kupilam w tym samym miejscu. ale jestem mega zadowolona, bo spedzilam tam dwie godziny marudzac, a pan sprzedawca mial do mnie anielska cierpliwosc. no i laptop po taniosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie:czy ktos juz kupowal coś na tym dziobaczu ??? czytajac wydaje się calkiem sensowne bo mozna się skrzyknąć i kupować w grupie. Chcialabym tylko pogadac z kims kto juz kupawal na dziobacz.pl Jak cos to jestem chetna na Ipada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam Allegro ceny są wygórowane i sprzedawcy próbują nas trochę naciągnąć na produkty które sprzedają Najlepszym miejscem do zakupu jakiejkolwiek elektroniki są duże sklepy internetowe tam są najlepsze ceny i mamy pewność że dostaniemy to co zamówiliśmy Ja osobiście korzystam z http://affmylead.pl/p/08WN/GU8E/akZS oraz http://affmylead.pl/p/08WN/mGC4/h4XX Taniej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o laptopy proponuję stronę internetową http://www.cozacena.pl/ Tutaj znajdziesz najlepszy sprzęt po najlepszych cenach. Nie musisz wychodzić z domu i biegać od sklepu do sklepu aby znaleźć jak najlepszą cenę po prostu klikasz i masz wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekkoski
Tanio to kwestia względna, bo chyba bardziej chodzi o znalezienie danego modelu w dobrej cenie, tak? Popatrzcie tutaj - https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thinkpad-t560-prezentacja-dane-techniczne-czy-warto/4078/ Pewnie, że coś takiego wymaga od razu sporego budżetu, ale to już laptop, który da sobie radę z wymagającymi aplikacjami i przez kilka dobrych lat powinien niezawodnie służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej porównać ceny w kilku sklepach internetowych i wybrać tam gdzie bezie to dla nas najbardziej korzystne. Ja np gadżety elektroniczne zamawiam na Alledinge.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy trzeba szukać sklepu internetowego, żeby dostać laptopa. W internecie znajdziesz wszystko, na przykład ten model https://www.morele.net/wiadomosc/hp-250-g5-dane-techniczne-wydajnosc-recenzja-czy-warto/4047/ który jak na firmę HP ma świetną cenę. Opis parametrów technicznych mam wrażenie też jest satysfakcjonujący., wiesz więcej niż z opisu w sklepie zwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goćkunia
ja jednak zawsze preferuje stacjonarnie, swojego HP kupilam w media expert. to byl akurat przypadek, bo wygralam u nich 750 zl na zakupy w ankiecie, ale nie zaluje, bo mi doradzili dobrze, no i przystepnie cenowo (abstrahujac od mojej znizki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasa21
Nie wiem jak tym ludziom się udaje tak wygrywać w konkursach. ja praktycznie od dziecka biorę udział w czym się da, totolotki, promocje z produktów różne loterie i nigdy nie udało mi się nic wygrać. btw co to za promocja z tą ankietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×