Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _ciamciara_

czy imię dla córki Julita jest fajne?

Polecane posty

Gość _ciamciara_

Bardzo podoba mi się Julia, ale zbyt jest teraz popularne.Pomyślałam że może by dać jej Julita ? :)Podobne, też można mówić np.Julka,a le jest oryginalne i niespotykane. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lateks
mnie się to kojarzy z jelitami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita = jelita
kiszka kakaowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja
a mnie się podoba. imię jest ładne i nie oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabaraveta
wg mnie to imie jest numer 1-ładnie brzmi i zawsze każda Julta to piękna dziewczyna a później śliczna elegancka kobieta z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ciamciara_
ejjj 😭 Nie obrzydzajcie mi tego imienia jakimiś jelitami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja coreczka
nie ma na imie Julita,ale imie bardzo ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa pomponia
Podoba mi się! Ma więcej charakteru niż Julia, poza tym teraz zatrzęsienie Julii. Julita jest ok. Jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ciamciara_
Dziękuję za odpowiedzi. W sumie to waham się między dwoma : właśnie Julita i Milena. I... sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena to jak płyn do płukania
albo wkładki higieniczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasola z bretani
chcesz szybko zarobić? wystarczy zalogować się na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary i codziennie klikać w 25 reklam . zarobek gwarantowany, a na start dostajesz 6zl. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I Julita i Milena
sa zajefajnymi imionami..Przynajmniej jest ich mniej niz Amelek,Wiktorii,Oktawii itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita-psita Milena-kargulen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa0428
Julita... hmm całkiem ładnie. Tylko nie Julia!!! Po tym jak moja koleżanka zwracała się do swej córki Julcia to aż mi się niedobrze robiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfsdf
polecam Dżesika albo Sandra, to ładne i takie niepretensjonalne imiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa pomponia
hehe rzeczywiście jak ktoś napisał,mnie też Milena kojarzy się ze środkami higieny osobistej:) Julita ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie imie julita
tez sie kojarzy z czyms niefajnym,ale nie ma sensu wyszukiwac takich bzdetow.Oba tamte imiona sa piekne i nic tego nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ciamciara_
a mężowi się bardziej podoba Milena :( w sumie mi też, jest takie "wdzięczne" Gdyby nie to, że teraz co druga mała dziewczynka to Julia, to byłby problem z głowy, bo i mi i mężowi bardzo się podoba i tak byśmy ją nazwali. Ale w życiu nie dam córce tak oklepanego imienia. Stąd właśnie ta "Julita" :) No nie wiem, chyba zacznę namawiać męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam w szkole
kolegę którego matka miała na imię Julita . Wszyscy się śmiali :O . Ale fajna kobieta z niej była .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciamciary
My naszej corce mielismy dac imie albo Patrycja albo Emilia..Jednak na moment przed porodem uslyszalam gdzies w telewizji imie-niebanalne i nieoklepane-i zakochalam sie w nim.Moj maz nie byl jakos super zachwycony,bo chcial Patrycje.Ale bedac przy porodzie i widzac ile to trudu kosztuje powiedzial mi po jedna rzecz.""kochanie,wiem,ze imie ...bardzo ci sie podoba,mnie rowniez zaczelo sie podobac i bylbym za tym bysmy wlasnie tak nasza Krolewne nazwali":)Bylam szczesliwa i jestem do dzis.Przynajmniej wyroznia sie,choc nie podobaja mi sie takie amerykanskie imiona jak Jessica (bo nawet nie wiadomo jak pisac) ani Oliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaa złaa
mi sie julita kojarzy z prostytutkami! bo ogladalam kiedys taki film i tam wlasnie byla taka julita oblesna na maxa i byla kurwa :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ciamciara_
Miałam w szkole ----->>>>>>>dziwna sprawa, nie rozumiem, czemu wszyscy się śmiali z imienia Julita :o co w nim takiego śmiesznego? jest niestety trochę imion aż śmiesznych i wydaje mi się że Julita się do nich raczej nie zalicza. do ciamciary------>>> fajnie, że mąż uległ w końcu :) myslę że i z moim problemu by nie było, żeby go namówić, tylko że ja bym chciała żeby i jemu imię się podobało.Tzn. chyba mu się podoba, tylko po prostu nie taka bardzo jak Milena. Możesz zdradzić, jakie imię wybrałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita - okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisalabymbo w/g mnie
jest piekne-bardzo dziewczece,ale niestety na forum zaraz objada ze jest takie czy owakie,a po co sie denerwowac i wyklocac..Musisz mi zawierzyc na slowo,ze oboje jestesmy zadowoleni z tego imienia:)Moze jeszcze po porodzie maz sie zdecyduje.A moze jeszcze jakies inne wymyslicie,by wam obojgu sie podobalo?Pozdrawiam i zycze podjecia wspolnej,zadowalajacej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damesska
A mnie sie podoba Nadia oraz Adriana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimówkaa
ktos tam napisal ze imie julita kojarzy sie z kurwami... :D to chyba wszystkie tak mają bo ja znam taka jedna i szczerze to juz chyba kazdy ja na osiedlu bzykal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska23
Oczywiście, że jest piekne, moja siostra ma na imie Julita, jest subtelna, bardzo kobieca. Imie jest rzadkie, absolutnie nie oklepane jak te wszyskie dziwaczne, amerykańskiego pochodzenia, Ładniejsze od Julii- to jest zbyt powazne. Mozna zdrobić Jula, Julka. Milena wyjątkowo mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanarfav 243
ale niektóre są złośliwe Julita to piękne imię a co do kurew to chyba każde polskie imię jakaś tam puszczalska nosi,paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska23
Ananimówka mądrościa to ty nie grzeszysz...podaj swoje imie tez ci sypne kilkoma przykładami kurestwa twoich imienniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×