Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość _ciamciara_

czy imię dla córki Julita jest fajne?

Polecane posty

Gość gość
Mnie też się podoba to imię, jest piękne, ale niedawno odkryłam, że dziecko takie może być przezywane Jelita. A Jowita lub Judyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
mam 10 lat i umiem dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już prędzej Jowita - też oryginalne, a nie Julita - Jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
gdy zrymowałeś moie imię z tymi rzeczami popłakałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisujecie bzdury - może się podobać, albo nie, ale żeby kojarzyło się z jelitami to już jakaś paranoja ;-( jak ktoś ma takie skojarzenia to wszystko może mu się z czymś/kimś kojarzyć. Wg mnie to bardzo ładne imię, dla małej dziewczynki i dla kobiety z klasą. Mało popularne, a jednak normalne, nie dziwaczne, nie pretensjonalne... Każdy nazywa jak uważa, ale do tego imienia nie można się przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dała - właśnie dlatego, że Julia jest popularne i prawdopodobnie ciągle będzie musiała poprawiać: nie Julia, Julita. :) Życia to nie rozwala, ale każda np. Paula nie Paulina czy Bożenna nie Bożena wie, jakie to irytujące. Poza tym kiepsko się zdrabnia, bo już jest jakby zdrobnione. Można oczywiście mówić Julka, ale jeśli się utrwali - to dziewczyna będzie sto razy każdemu tłumaczyć że nie ma na imię Julia. Skojarzenie z jelitami pominę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Julity bardziej podoba mi się Jowita. Osobiście chciałabym aby moja córka miała na imię Maja lub Hanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita ja jestem
Czesc ja rowiniesz mam naimie JULITA i szczeze wam powiem ze zle sie czuje z tym inieniem... nie powiem bo ma w sobie to cos i przyciaga innych ale do mnie kompletnie nie pasuje.... to imie reprezeuje madrosc inteligecje waleczna osobe a ja jestem przeciwiestwem tego wszystkiego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba, nie znam zadnej julity wiec nie mam tzn skojarzen. A co myslicie o imieniu julietta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno z najbrzydszych imion jakie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto uzumaki
jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam znajome Judyta, Julita i Judyta i zawsze pomyle kto jet kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 17 lat temu tak dałam córce na imię.Podobało mi się wtedy i podoba teraz.To i żadne inne :)Julita-śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podoba. do kazdwego imienia mozna znalesc jaka durna rymowanke. na to nie ma co patrzec.np Weronika w majtki sika,Jurek ogorek kielbasa i sznurek,michal w pory nasikal, i wiele innych rymowanek tworzylo sie w podstawowce aby dokuczyc nielubanej kolezance czy koledze. ale z tego sie wyrasta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawniej Julita było zdrobnieniem od Julii Teraz występuje jako osobne imię. W innych krajach występuje jako Julietta /Dżulietta/ znaczy promienista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julita brzmi pretensjonslnie.Jak nic skojarzenie z teologiczną rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upewnij zakradł się błąd.Patologiczną miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Julita i uśmiałam się czytając niektóre komentarze :D Każdemu podoba się coś innego, imiona często kojarzą się z poszczególnymi osobami, dlatego do niektórych możemy być uprzedzeni. W podstawówce trochę przeszkadzało mi, ze mam tak rzadko spotykane imię, ale nikt mi nie dokuczał. Teraz jestem z niego bardzo zadowolona. Myślę, że w dużym stopniu od charakteru człowieka zależy jak jego imię będzie postrzegane :) Dodatkowo u mnie opisy imienia w 'księgach imion' zazwyczaj się sprawdzają- takze myślę, ze moze mieć ono jakiś wpływ na mój charakter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imię też chcę mieć w przyszłości córeczkę Julitkę. Ale mówienie na Julitę Julka dla mnie jest bez sensu bo Julka to zdrobnienie od Julii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani z Polskiego miała tak na imię 🙂 Była z niej fajna babka zawsze mało zadawała nam do domu 👼 Lecz gdybym miała córkę nazwała bym ją Lena 💜 A tak będzie Hubert 💙💚😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×