Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Zarażam złym humorem i brakiem poprawnej pisowni-

Polecane posty

Tu możecie wywalic wszystkie żale i niechęc do mnie😠 mile widziane podszyfki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do larwki
NIe chodziło mi o to, że zarażasz złym humorem tylko, że pozwalasz sobie na bylejakość w pisaniu. Nie wiem z czego to wynika. Może taka jest konwencja na forum i starasz się za nią iść. A możejeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie działa
zarezerwowałaś iarwke chytrusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larrwka
o tu jak ładnie, prawie nie widać że to nie larwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe chodziło mi o to, że zarażasz złym humorem tylko, że pozwalasz sobie na bylejakość w pisaniu. Nie wiem z czego to wynika. Może taka jest konwencja na forum i starasz się za nią iść. A możejeszcze coś innego. jasne że coś innego : jestem niedouczoną pannicą ,skończyłam gimnazjum i kurka nic nie umiem poza pie..roleniem sie😠 Sorki za wybuch gniewu..ale tak mnie tu kobiety postrzegaja..za co? uj je tam wie:-( Przyjaciel..gatek nie nosze..moge pokazać moja pupcie..bez niczego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do larwki
Larwko droga - w moich wypowiedziach nie nie ma nigdzie sugestii, że jesteś niedouczona albo, że działasz kobietom na nerwy. Jest tylko o bylejakości, która rozpełza się wokół nas. Można na to pozwalać albo nie. Można przez całe życie słuchać disco polo albo nie. Kwestia ciekawości świata i tego, co on ze sobą przynosi. Tylko tyle. Nie drażni mnie to co i w jaki sposób piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ńe fjem o tzo hoći myślem rze dopsze pishesh i barco ćepie lóbiem. jak bendem dusza tesh hcem być taka jak ty, bo ciepie koffam. buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie larwki i innych obecnych podszywaczy;-) dziekuje za drobne wyrazy sympatii:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do larwki( swoja droga miło tak pisac sama ze soba:-D) mam zespół napiecia przed..chyba rozumiesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .larwka
mam takie silne mięśnie odbytu, że robię za korkociąg od szampana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podszyw podszyw. Ale pod jaki text mam się podszywać niby? Powiedz coś kontrowersyjnego. Coś o tym że biegasz z koleżankami i gwałcisz niewinnych szesnastolatków po lasach... chociaż to akurat może być zły pomysł... Napisz lepiej że facetów z małymi penisami, tak poniżej 10 cm, powinno się łapać i wysyłać do kolonii na Spitzbergenie. Można im porobić takie kołowrotki jak chomikom żeby biegając wytwarzali prąd. W ten sposób mogą się choć trochę przydać społeczeństwu. Albo że faceci mający kobiety o krwi mieszanej japońsko latynoskiej to geye niemyte. Albo że lesbijki mają zmutagenione mitochondria. Czy coś w tym stylu. Wtedy się będę mógł podszyć i ujawnić światu Twą larwową hipokryzje HAHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larwkaaaa
opalam sie pod zlewem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cos mizernie bardzo:-( Larwka z kropa rusz główką..ja nie mam aż tak barwnego życia, żeby cos wpisac..teraz siedze w biurze i chwilowo sie nudze;-) Może coś o moim miejscu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×