Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocosanka

szklanki do koktajli

Polecane posty

hej ho drogie Panie :) od jakiegoś czasu myślę o zakupie kieliszków do różnych napojów alkoholowych (typowo kobiecych)... no i mam dwa pytanka 1) które ładniejsze? 2) jak myślicie- pasują do drinków typu malibu z mleczkiem itp podaję linki: http://www.allegro.pl/item760639269_kieliszek_do_koktajli_440_ml_kpl_12_szt.html http://www.allegro.pl/item760639272_kieliszek_do_koktajli_400_ml_kpl_12_szt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kokosowy smak
Mnie to się podobają te pierwsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te ostatnie
Najładniejsze i najodpowiedniejsza pojemność ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shockkkkkk
no ale np. malibu z mlekiem nie pije sie z prawie politrowej szklanki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to są szklanki do koktajli
a nie do drinków alkoholowych. nie wyobrażam sobie drinka w szklanicy prawie pół litrowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała ten drugi model. Podoba mi się ta niestandardowa nóżka. Zresztą uwielbiam wszystkie niekonwencjonalne i oryginalne rzeczy. Sama gdybym miała wybierać, to kupiłabym sobie coś takiego http://fabrykaform.pl/Villeroy_&_Boch_kieliszek_do_wina_236_mm_newwave_premium-p4665.html . Widziałam takie kieliszki u Pascala :D i zawsze strasznie mi się podoba wszelkie szkło jakie używa w swoim programie. Teraz już przynajmniej wiem gdzie coś takiego można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z krzywą nóżką wygląda naprawdę super :) też jestem na etapie kompletowania szkła do mieszkania, więc trochę siedzę w temacie sklepów z takimi gadżetami, ostatnio dorwałam fajny zestawik do kawy na myin.pl, szczerze polecam ich ofertę, jakbym mogła, to pewnie zaopatrzyłabym się w 3/4 akcesoriów od nich, pytanie tylko..gdzie to trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym że różne drinki podaje
się w różnych kieliszkach. malibu z mlekiem podaje się w czymś takim, jak to drugie. w sumie po prostu w czymś mniejszym. na dłuższej nóżce, a szerszym. ta pierwsza szklanka, jest do tzw long drinków, typu ses on the beach, czy tequila sunrise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drinki w szklanicach
A kto to widział podawać alkoholowe drinki w półlitrowych szklanicach, chyba tylko mleczne albo browar!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę po tych dwóch linkach co wysłałaś, że tak jak ja lubisz nietypowe, designerskie kształty. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowana to zaglądnij na fabrykaform.pl tam też mają bardzo oryginalne rzeczy, których nie łatwo spotkać w zwykłym sklepie. Myślę, że powinno Ci się coś tam spodobać. Ja tam kupowałam mojej przyjaciółce na urodziny komplet takich kieliszków. Bardzo eleganckie i stylowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×