Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammaa

jaki rozmiar kurtki na zimę?

Polecane posty

Gość mammaa

witam mój synek ma 2 mes i jest grubiutkim dzieckiem, nosi rozmiar 68 i zastanawiam sie jaki rozmiar kupić mu kurtki żeby pochodził całą zimę. W lutym będzie miał 6 mies i wiadomo że pod kurtkę jeszcze jakaś bluza. Czy rozmiar 80 będziie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym raczej nie przesadzała z rozmiarem, kupiłabym 74, wzrost na pewno trochę zwolni. Mam dziecko z sierpnia, na zimę w tamtym roku kupowałam kurtki nawet 68 większą rozmarówkę max 74 i kombinezon miał 74. Zaznaczę, że był dużym dzieckiem. Urodził się prawie 4 kg, 57 długości, tak od listopada nosił 68 rozmiar, a potem zwolnił ze wzrostem i teraz nosi 74 w porywach 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma 2 miesiące to raczej
nie pochodzi, tylko przeleży :) Kup kombinezon a nie kurtkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaa
kombinezon juz ma wiec chcialam kurtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moment, bo za 4 miesiące będzie mieć pól roku, może nie będzie chciało leżeć w wózku, będzie chciało siedzić. Ale to wtedy można się zastanowić wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ma 2 miesiące to raczej
rozumiem, że te kurteczki to tylko dzisiaj można kupić i trzeba zdecydować się natychmiast, bo wykupią :) Po co się martwić co będzie za 4 miesiące? Jak urośnie to wtedy zdecydujesz jaki rozmiar. Na zapas nie ma sensu nic kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaa
chce kupic jedna kurtke na cala zime a nie teraz jedna i w lutym druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę żeby na mnie spadła potem odpowiedzialność :P, ale radziłabym ci mimo wszystko 74, nawet z tego względu, że w 80 dziecko będzie się 'Topić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super mamuska1
Moje dziecko ma 76 cm wzrostu, skonczone 8 miesiecy i kupilam rozmiax 74 i jest troszke za duze, takze na zime wystarczy. dziecko pozniej tak szybko nie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki też rozmiar kurteczki powinnaś kupić, na stronie allinside.pl jest bardzo dużo fajnych kurteczek różnego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany... laska.. już przestań... odkopujesz te stare wątki, żeby wrzucić reklamę tego cholernego sklepu!!! Myślisz, że to działa? Że to przyciąga ludzi? To Ci powiem, że jesteś w błędzie.. Ty z tą swoją reklamą tylko w.. k u r.. w..... ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle ze powinnaś też zajrzec dokładnie tutaj http://hunt-fish.eu/ Wybór kurtek jest naprawde bardzo duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×