Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Iza*.

Jakiej firmy obuwie polecacie ?

Polecane posty

Gość Monnkaaad
560 albo 570 dałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
To też niemało .. W Kazarze te buty ,które mi się podobają to wydatek 700-800 zł !!!! Szok. :( Byle botki z quazi kosztują 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Skąd te ceny ????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolomotywa
pier dolnijcie się obcasem w łeb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PePeGi i ciechobiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnkaaad
strasznie są srogie, ale przymierzałam też parę fajnych kozaków z Caprice i kosztowały 300, tyle że były w takim jaśniejszym rudawym kolorze, a ja chciałam ciemny brąz. Caprice były nawet wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monnkaaad
drogie, a nie srogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierna jetem marce Ryłko. Już tyle razy przekonałam się, że robią naprawdę solidne obuwie, że czasem wolę wydać trochę więcej kasy niż kupić coś, co po miesiącu nadaje się do wyrzucenia. Na zimę sprawiłam sobie klasyczne wysokie czarne oficerki (www.eobuwie.com.pl/product-pol-17250-RYLKO-P0ZB1-CZARNY.html) i wiem, że przechodzę w nich co najmniej dwa sezony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Scerbuś link nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie Ecco
bardzo wygodne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem teraz w temacie bo akurat w sobote bylam z rodzinka na zakupach zimowych:) I ku mojemu zdziwieniu z mezem kupilismy sobie buty zimowe w sklepie BATA....wczesniej jakos nie bylam przekonana do tej firmy sama nie wiem dlaczego- przewaznie kupowałam w Ryłko lub Ecco....za swoje buty w Bacie zaplacilam 599zl a maz za swoje 399zl jak narazoe musze napisac ze buty wydaja sie byc bardzo wygodne i solidnie wykonane ale zobaczymy co bedzie po zimie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam Bata i ccc
zadowolona byłam z - Venezii - Ryłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że Ryłko
Venezja w tym sezonie też ma bardzo stylowe:) no i Kazar - pod warunkiem, że nie masz dużej stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata bata
Szczerze polecam buty bata!!!Kupuje od kilku lat , wczesniej kupowalam rylko i BATA sa o niebo lepsze ale ilu ludzi tyle opinii wiec wybierz sie sama na zakupy i zdecyduj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bata bata
I nie staw9iajcie obok siebie butow firmy BATA i CCC bo to zenada i chyab jakis kiepski zart....nie oszukujmy sie w diechmanie i CCC kupuja ludzie ktorzy mjaa ograniczony budzet i nie zalzy im na stylu i wygodzie....taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ccc to jeszcze jeszcze,można tam znalezc jakieś fajne buty ze skórki ale daichman to juz całkowita tragedia i dzadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisze szczerze
Buty Bata to dla mnie porażka i niestety ale jak dla mnie to są w jednym rzędzie z ccc i Deichmannem, może nie cenowo za to jeśli chodzi o jakość to dla mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLECAM KAZAR
tylko tam kupuje buty i zawsze sa mega wygodne i nic sie z nimi nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarzanna Anna
Polecam Kazar-nigdy nie miałaś butów Kazar do reklamacji ? Ja rok temu 2 pary butów oddałam do reklamacji. W tym roku aż się boję buty kupować,bo do najbliższego Kazara mam 50 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kozaki już mam:) teraz chciałabym sobie kupić jakieś sportowe, planuję zapisać się na jakiś fitness, albo siłownie, a zupełnie nie jestem zorientowana jakie są modne teraz, może Wam wpadło coś w oko ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza*.
Oluniaaa a jakie kozaki kupiłaś ? Tak z ciekawości pytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kupiłam w ambrze czarne, przed kolana, z boku mała klamerka, bardzo wygodne, zapłaciłam 130zł i uważam że jak na dzisiejsze ceny to bardzo przyzwoicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schodziłam kilkanaście sklepów obuwniczych żeby kozaki kupić ... w zarze. i generalnie były one najporządniej wykonane, z wszystkich, które widziałam (w tym bata, venezia). ecco może i wygodne, ale okropnie brzydkie. ładne butki są też w daniji, ale nie są całe ze skóry a kosztują 300 zł. ja za moje (do kolan, całe skórzane) dałam w zarze 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×