Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Surrealistka

Zazdrosna o seks z przeslosci mojego chlopaka

Polecane posty

Gość gość
Hej Ja też tak mam mój chłopak uprawiał już seks i z tego powodu jest mi przykro mamy córeczke ale gdy się kochamy ja mysle o tamtej ze może z tamtą było mu lepiej czuje się beznadziejnie nonstop myśle o niej.nie wiem czy ją kochał nikty się nie pytałam ale dla mnie to bez znaczenia ja nie miałam nikogo i tak bardzo chciałabym być jego 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbita z tropu
Cóż, ja się dowiedziałam wczoraj, że mój chłopak zanim mnie poznał był (na przestrzeniddwóch lat z kawałkiem) 4 razy z prostytutką. Poza tą różnicą mam ten sam problem co autorka. W tej chwili ta wiadomość swidruje mi w głowie i wydaje się być tylko złym snem. Myślę, żeprzebolalabym gdyby zzrobił to z poprzednią dziewczyną, ale że zwykła dziwką? Dla mnie on jest pierwszypod kkażdym względem, jestem dziewicą, a mam chłopaka który robił to z d******** Przynajmniej po 8 miesiącach związku powiedział mi to sam, a nie że przez przypadek się dowiedziałam. Doceniam jego szczerość, to, że nie robił już takich rzeczy odkąd mnie poznał, wiem, że mnie kocha i ja kocham jego ale dalej cholernie gryzie mnie fakt, że, za przeproszeniem, pieprzyl się z d********* których nawet nie znał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbita z tropu
Dodam, że za pierwszym razem miał 16 lat... Teraz ma 19, jest niecałe 2 lata starszy niżja. Mam 17 lat z hakiem i cchłopaka po d****ach, wiec jak widać istnieją gorsze dylematy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz miala problem gdy nie doprowadzisz do sdeksu w trojkacie i troszke psychicznie wyrownasz zaleglosci i jeszcze jednym facetem.A tak naprawde to wielu facetow jest zazdrosnych majac racje gdy idziesz bez niego na badanie cipki u ginekologa to calkiem obcy facet.Ja zawsze mam swego przy kazdym i byl przy porodach to intymnosc zarezerwowana dla partnera.Sa nawet tacy faceci co z tego powodu zdradzaja i ich rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zaskoczony
bo do tej pory wierzyłem, że ma rację stare przysłowie: Faceci są zazdrośni o dawnych kochanków swych dziewczyn, a dziewczyny są zazdrosne o PRZYSZŁE kochanki swych chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chlopak teraz maz byl prawiczkiem ja cbnotka i nie ma zadnej zazdrosci bo nawetr jak pisze jedna osoba uczestniczy podczas badan cipki u gina bedzie przy porodach.Dlatego mam spokoj o byle.Sadze ze bylabym rowniez zazdrosna o poprzednie laski.Tylko moj ma troszke zasad bo nie wchgodzi po innych czyli uzywanych nie bierze.Wiec tylko cnotki by rozprawiczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×