Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Błagam zastanów się jeszcze raz dobrze :-( Będę się za Ciebie i Twoje dziecko modlił. Wsparcie z nieba nadchodzi. Nikt Cię nie osądza, nikt nie odżegnuje od czci, po prostu daj sobie pomóc, On Cie nie zostawi samej że swoimi problemami NIGDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzebuję tabletek poronnych jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam oryginalny zestaw indyjski Mifepristone plus Misoprostol. Pomogę, doradzę. magdakwiatek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko da się załatwić koszt ponad 800 zl popytaj delikatnie ginekologów prywatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja123123123
ginek slask prywatny gabinet nie wiem czy aktualny adam.ginekolog. małpa o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam cytotec cena 350 zl za listek 10 sztuk wysylka ze sprawdzeniem zaw.przed zaplata bydgoszcz odbior osobisty 729264911 marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina M28
a ja zamawiałam ze strony www.girlinneed.com i wszystko przyszło oryginalne, pan wszystko wytłumaczył i nie robił problemów aby paczka była ze sprawdzeniem zawartości. nie wiem czemu piszecie że w Polsce sami naciągacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujesz szybko i bezpiecznie sprawdzonego zestawu poronnego, który został sprawdzony przez wiele pań ze skutkiem pozytywnym to zadzwoń pod numer - Wszystkiego się dowiesz, możliwość wysyłki za pobraniem lub sprawdzeniem zawartości, bądź odbiór osobisty. Nie zamawiaj od oszustów i naciągaczy, których wiedza opiera się na domysłach. Zamów produkt, który jest bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w 100% Do zestawu dołączany jest dokładny opis zastosowania, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz kontakt telefoniczny w celu konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, posiadam do sprzedaży oryginalny zestaw ze strony women on web. Posiadałam dwa, ponieważ jeden został zatrzymany przez Urząd Celny i doszedł z opóźnieniem, gdy WOW wysłały już drugi. Zestaw jest w prawie 100% skuteczny. Więcej informacji oraz zdjęcia dostępne pod adresem e-mail: renatapogodaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne leki poronne dostępne są tylko dla wyspecjalizowanych jednostek medycznych i niestety cena jest wygórowana więc dostępu we własnym zakresie nie ma. Jedyne bezpieczne źródło jest pod numerem 883125454 tam posiadają specjalne leki, których działanie zostało przetestowane przez wiele kobiet. Naprawdę warto zadzwonić bo pod tym numerem znajdziesz kompleksową pomoc i wsparcie w tak stresującej sytuacji. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno i przyjęcie leków w sposób niewłaściwy może wywołać nieodwracalne skutki uboczne. Dlatego tak ważny jest dostęp do odpowiednich leków i wiedzy lekarskiej jak ich użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
A dajcie mi tabletki na zajscie w ciaze bo lekarzy nienawidze,a chce dziecka pragne,czy ktos to rozumie tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Kocham sie codzien,ale mam stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a strona internetowa jakas >? Moja kolezanka zamowila wlasnie tak z postow i forum i cie naciela przyszlo jej jakies gowno chinskie i niestety prawie wyladowala w szpitalu. Polecam pewniejsze zrodlo gdzie tabletki przychodza orginalne, zablistrowane www.wszystko-o-aborcji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reinkarnacja istnieje. Podczas swoich badań Ian Stevenson - doktor psychiatrii, parapsycholog i biochemik przebadał około 3 tys. dzieci w wieku ok. 4 lat, które opowiadały mu o swoich poprzednich życiach. Umiały opisać , rodzinę i mieszkanie ze szczegółami, a to wszystko nie zostało opowiedziane pod hipnozą. Natomiast pod nią parę osób mówiło płynnie w obcych wcześniej sobie językach, przykładowo staro-francuskim. Skoro życie człowieka zaczyna się wcześniej niż w chwili poczęcia, to nie można zabijać dzieci w prenatalnej fazie ich rozwoju, dlatego że na prawdę są to ludzie. Nie można ich usuwać nawet jeżeli mają nieuleczalną chorobę, ich życie zagraża zdrowiu matki lub są dziećmi gwałciciela, dlatego że w tym przypadku one dostają najcięższą karę - śmierć, "Ofiary i zwycięzcy" (z 2005 r.) to książka w której zebrano relacje 164 ludzi i one pokazują, że żadna z tych osób nie żałuje, że urodziła dziecko gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki poronne Cytotec marki Pfizer wysylka ze sprawdzeniem zawartosci najpierw sprawdzasz zawartosc jezeli wszystko sie zgadza dopiero placisz tylko Poczta polska ma te opcje 12 tabletek cytotec 450 zl kontakt sms Marzena 729264911

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc30pazdziernik2016
polecam pana adama ( telefon 792-835-254) zakupiłam u niego tabletki rzetelnie mi pomógł nie było problemu z kontaktem w trakcie stosowania leku polecam www.womenonwebgirlshelp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka162
gosc30pazdziernik2016 to nie jest jakis oszust? Szukam pilnie tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania (58) 6 915 915 czat na netporadnia.pl e-mail kontakt@netporadnia.pl Godziny kontaktu: od 18.00 do 23.00 Oferujemy bezpieczną przestrzeń rozmowy. Jesteśmy po to by Ci towarzyszyć i Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga oszuści tabletek poronnych Uwaga oszuści Uwaga na tych oszustów ogłaszają się na ogłaszamy 24 pl nie mają telefonu chcą wplate na konto ZAMÓWIENIA ORAZ PYTANIA PROSZE SKŁADAĆ POD NASZ ADRES EMAIL. ODPISZEMY KAŻDEMU NA 100%, TAK SZYBKO JAK TO MOŻLIWE: ABORCJA@PEWNIAK.ORG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam tabletki poronne ze strony www.girlinneed.com w zestawie tabletka ru486 oraz 12 sztuk cytotec wszystko pomoglo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz pomoc? Napisz wymyslimy cos :)) bylam w podobnej sytuacji aleks.andras@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecić mogę stronę internetową www.womenhelp.eu szybka wysyłka fachowa pomoc osoby tam są naprawdę godne polecenia profesjonalna pomoc dyskrecja gwarancja produktu korzystałam i mogę szczerze polecić innym potrzebującym kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujesz szybko i bezpiecznie sprawdzonego zestawu poronnego, który został sprawdzony przez wiele pań ze skutkiem pozytywnym to zadzwoń pod numer 883125454 - Wszystkiego się dowiesz, możliwość wysyłki za pobraniem lub sprawdzeniem zawartości, bądź odbiór osobisty. Nie zamawiaj od oszustów i naciągaczy, których wiedza opiera się na domysłach. Zamów produkt, który jest bezpieczny dla zdrowia i skuteczny w 100% Do zestawu dołączany jest dokładny opis zastosowania, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz kontakt telefoniczny w celu konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo potrzebuje pomocy. Prosze niech sie ktos do mnie odezwie. ihateyou9220@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety w Sieci
Serwis Kobiety w Sieci (http://www.womenonweb.org) ten wspiera kobiety na całym świecie w dostępie do bezpiecznej aborcji medycznej (aborcja pigułki) Wszystkie informacje dotyczące procedury, wysyłki i ewaluacji zostanie wysłany w języku polskim. Odpowiedzi możesz też znaleźć w sekcji pytań i odpowiedzi w języku polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję odkupić zestaw wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Witam. Mam problem, jestem pięć miesięcy po porodzie, w poprzednim miesiącu podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, odrazu poszłam do łazienki załatwiłem się, wymylam pochwę w środku, ale okres w tym miesiącu się spóźnia. Nie zrobiłam jeszcze testu, bo mam stracha wielkiego.!;(( szukam jak narazie tabletek w związku tym mam pytanie czy jest tu ktoś kto zamawiał takie tabletki ze strony oglaszamy24.? A może jednak ten spozniajacym się okres to wynik nerwów.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Proszę was o pomoc, niby testu nie zrobiłam jeszcze ale okres spóźnia się już prawie dwa tygodnie, z początku myślałam sobie że to może wina stresu nerwów ale czy przez nerwy może tak długo się spóźnia.?? Stwierdziłam że jak będę posiadać tabletki wtedy dopiero zrobię test. Mam już dwójkę dzieci, kolejnego dziecka nie mogę mieć, powód nie dalabym rady ponieważ bogata nie jestem, a mój związek nie jest najlepszy . ;(. Proszę was o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×