Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Gość gośćUjuj
Dziewczyny tylko nie zamawiajcie u aborcjapewniak org.pl To zwykli oszuści... Biorą kupę kasy i s...syny nic nie wysyłają i nie odpowiadają na wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje sprawdzonej strony zostalam oszukana prze aborcja@pewniak.org wplacilam kase nie mam tabletek i nie odpisuja na meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie potrzebuje tabletek, proszę o kontakt do zaufanego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dzis tez zamowilam ze strony aborcja@pewniak.org i jestem zalamana tyle negatywnych opini juz sie nawet nie ludze ze cos od nich dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kat
Powiedzcie mi proszę czy tabletki z poronne.pl działają. Czy faktycznie są to te same leki co u nich na stronie. Kat.kat1@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9001
wiecor.pau@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja? Masz pytania? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalne tabletki WOW jeszcze nie rozpakowane. emcopywriter3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam dwa zestawy do 12 tygodnia,oryginalnie zapakowane.Zamów sprawdz przy kurierze,jeśli nie to co zamawiałaś to odeślij mi z powrotem.gmail28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA 586915915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mifepristone,misoprostol 12+1 tabletek,sprzedam.gmail28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ,czy wiecie ,że przesyłki z WOW od pażdziernika zeszłeg0 roku są zatrzymywane na poczcie,więc dobrze się zastanówcie się czy warto wierzyć w ogłoszenia typu "mam tabletki z wow''.Poczytajcie sobie w internecie na ten temat.Tabletki można kupić legalnie w Holandii,Włoszech.Nie dawajcie sie nabierać na wpłatę z góry,sama straciłam sporo pieniędzy,w końcu znalazłam kogoś kto wysłał pocztą,i dopiero po sprawdzeniu zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,gość,możesz podać priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę pomóc ,tabletki wczesnoporonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli posiadasz oryginalne tabletki z Women on Web, proszę o kontakt. JAK NAJSZYBCIEJ, zapłacę każda cenę. antoninaorian@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasa
Skoro cena nie gra roli to czemu nie zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze za pozno na zabieg za granica, ale wtedy tabletki sa niebezpieczne... tzn. Uszkodza plod, ale nie usuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tabletki jest mniej czasu niż na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA 586915915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam zestaw wow. Zainteresowane osoby proszę o kontakt oddam789@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diewczyny ja moge Wam polecic dobrego ginekologa ktory wykonuje zabiegi tylko trzeba sie pofatygowac do Bielska Białej. Zabieg ksztuje ok 1600zł albo jesli chcecie odpowiednie tabletki na wywołanie poronienia to tez jest możliwosc wypisania recepty na odpowiedni lek . Gosc jest godny zaufania i napewno cos doradzi 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość i lekarza z bb mozna prosic o kontakt na priv?prosze odp wtedy podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie przyszły od whw po kilku dniach ale za późno bo okazało się że już są niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 1 zestaw zamówiony z WHW zanim tabletki doszły nastąpiło samoistne poronienie. Odsprzedam 400zł, kontakt na maila odsprzedam1zestaw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuteczne tabletki poronne
Sprzedam tabletki poronne Arthrotec. Cena to 200zł plus koszt wysyłki istnieje rowniez mozliwosc odbioru osobistego. Tabletki sa orginalne, bezpieczne a przedewszystkim skuteczne. Na zyczenie moge wysłac osobie zainteresowanej zdjecie tabletek z dowolnym napisem obok oraz paragon potwierdzajacy zakup. Kontakt 502 427 780 Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jeszcze jest ?? Potrzebuje pomocy, kupiłam tabletki jedna tu I 8 dodatkowych ale nigdzie nie mogę znaleźć jak je wziąć żeby kuracja była skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×