Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość załamana .

POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY .

Polecane posty

Gość gość
Zrób najpierw test. Jesteś jednak świeżo po porodzie więc nie zdążyło się teraz wyregulowac . A nawet jak jesteś w ciąży to popatrz na swoje dzieci i pomysł czy mogłabyś któreś z nich zabić. Teraz jest 500+ to chociaż na pieluchy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Test już tydzień temu zakupilam za każdym razem co biorę go do ręki to zaraz odkladam. W moim związku kolejne dziecko nie wchodzi w grę. Ciągle klutnie, awantury. Mam dopiero 21 lat a od 3 (tyle ma pierwsze dziecko) jestem więźniem w domu bo tatuś sam z dziećmi nawet na godzinę nie zostanie. Strasznie czuję się z moim postanowieniem że jeżeli jednak coś tam w brzuchu jest to chce się tego pozbyć ale innego wyjścia nie mam. Nie dam rady sama wychować 3dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to zrób najpierw test. Niepewnosc jest gorsza od.prawdy.Potem jak już wyjdzie negatywny zastanów się nad odejściem. Dlaczego zdecydowałaś się na drugie dziecko? Jesteś bardzo młoda. Czy Twoi rodzice przygarneliby Cię z dziećmi? Szkoda życia na nieudany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Wstyd się przyznać ale drogie dziecko bylo wpadka. I stało się to właśnie w tym czasie kiedy od dłuższego czasu planowałam żeby zacząć nowe życie, to bardzo trudna decyzja, ale łzy dziecka przez klucacych się rodziców to nie jest fajny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarmiranda
Doskonale xie rozumiem,bylam dwalcona przez wiele lat,coz nie nie moge ci tego wytlumaczyc,ale wiem co czulas,jestem z toba i cierpie jak ty w myslach,to o czym myslisz jest najlepsze,a dobre anioly czuwaja z toba,uda sie a bol minie ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Goscarmiranda. Tylko czy jest tu ktoś kto wie gdzie zamówić szybko tabletki żeby zacząć działać i pozbyć się "tego problemu".?; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę najpierw zrob test potem będziesz kombinować. A jak się okaże że ciąży nie ma to strata kasy i nerwów. Odejdź od niego pomimo wszystko. Dasz sobie radę. Wystąpi od razu do Sądu po alimenty. Powinnas dostać co najmniej 500 zł na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Test podobno najlepiej wychodzi robiąc go rano, zrobiłam teraz i moje obawy tylko się potwierdziły . i co dalej.? Skąd zdobyć takie tabletki.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Czy jest tu ktoś , kto będzie umiał mi pomóc.?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innym temacie napisałaś że test wyszedł negatywny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniepokojona bardzooo
Mnie od początku tylko ten temat interesuje zadnen inny. Także to nie była moja wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osoba prywatna
Ktoś potrzebuje pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: http://www.netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos tutaj moze mi odpowiedziec na moje pytanie...zamowilam zestaw kilka dni temu z pewnej strony internetowej, paczka byla ok, leki w blistrach, zazylam zgodnie z ulotka. poronienie nastapilo po zazyciu drugiej dawki misoprostolu, dosc mocno krwawilam i bol byl dosc silny ale najwazniejsze ze sie udalo...teraz tylko moje pytanie czy jest koniecznosc wizyty u lekarza? mieszkam w malym miescie. czytalam, ze lekarz nie odrozni poronienia od aborcji farmkologicznej, ale czy to na 100% prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta strona z ktorej zamowilam to www.poronne.pl , nie da sie z nimi porozmawiac telefonicznie ale odpisali mi na maila i wyslali za pobraniem, nie musialam im wplacac na konto przed wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dzewczyny. Wiem co czujecie ,sama uczestniczyłam w Czarnych protestach walcząc o to żebym nie musiała za plecami w strachu załatwiać tabletki po czy leków wczesnoporonnych. Stalo sie. Jestem w ciazy. W momencie paniki zamówiłam zestaw lekow z Women help Women . Nie są mi już potrzebne gdyz zdecydowalam sie urodzic. Posiadam całą korespondencję z WHW wraz z zaleceniami lekarza. Tabletki będą za ok 7 dni w Wawie bo oryginalnie ida z Mumbaiu. Nie jestem oszustka.Nie handluje lekami i jestem osobą liberalną. Zapłaciłam za leki 90 euro darowizny. Mail. Studentka_22@op.pl Bardzo chętnie udzielę wszelkich informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 07.06.Jeżeli pigułki zażywałaś doustnie, a nie dopochwowo nikt nie odróżni aborcji farmakologicznej od poronienia.Powinnaś iść do lekarza.Moja rada jednak.Używaj skutecznej antykoncepcji.Aborcja jest rzeczą straszną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthrotec
Sprzedam tabletki, kontakt sprzedam790@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDAM ZESTAW TABLETEK ZE STRONY womenonweb. Mam do spredania nierozpakowany, nowy zestaw zakupiony orgilany ze strony womenonweb. Sprzedam za symboliczna cene. Dyskrecja ! pisac martensik11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Moge wyslac z mozliwoscia sprawdzenia zawartości przy odbiorze.. Karolina 797 650 965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba z poprzedniego linku Izzy3 to oszust, jeśli ktoś z was korespondował z tą Panią proszę o zgłoszenie... Więcej takich spraw przyczyni się do ukarania tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa z Izzyax3 zostanie zgłoszona do organów ścigania- oszuści nie będą dyktować warunków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABORCJA@PEWNIAK.ORG Oszuści! Kupiłem i nie dostałem zero kontaktu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o pomoc.jestem w piątym miesiącu ciąży.Jestem na terenie Holandii.Nie wiem co mam zrobić ponieważ leków aborcyjnych nie mogę zamówić,bo na teren Holandii nie przesyłają. BOJĘ SIĘ ZAMÓWIĆ Z POLSKI BO PISZĄ CIĄGLE O OSZUSYACH.BARDZO PROSZĘ O POMOC JESTEM ZROZPACZONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam W 5 tygodniu.Z tego wszystkiego już nie wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje najskuteczniejszy zestaw tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuje sprawdzonej strony/osoby z której kupię tabletki. Zostałam oszukana przez Aborcja@pewniak.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wow 22222
Posiadam tabletki z WOW. Są oryginały. Posiadam do nich instrukcję, numer nadania przesyłki. Dla pewności osoby kupującej posiadam także e-maile od organizacji. emcopywriter3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zejdźcie do deepwebu, jeśli już, tylko tam są poważne oferty i oryginalne bezpieczne środki. W dodatku za rozsądną cenę. W zwyczajnej siec***ełno oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×