Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdezorientowanaaaam

__Typowe pytanie, ale nietypowa sytuacja, bardzo prosze o odpowiedzi__

Polecane posty

Gość zdezorientowanaaaam

Przeczytajcie prosze. Współżyję regularnie, z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Ostatni okres dostałam 2 tygodnie temu. Teraz jestem świeżo po dniach płodnych- zawsze w srodku cyklu mam dużo płodnego śluzu. tak tez było i tym razem- w środę mialam szczyt, bardzo dużo śluzu przypominającego białko kurze. Natomiast od poniedziałku bardzo źle się czuję. Boli mnie brzuch, żołądek i cały czas mam zgagę (od pięciu dni!). Czy to jest możliwe, aby te objawy wskazywały na ciążę? Przecież jeśli dopiero miałam dni płodne, to jest to niemożliwe, bo te objawy zaczęły mi sie przed płodnym śluzem. A z drugiej strony, gdybym miala ostatnio ten słynny okres w ciąży, to przecież teraz nie mialąbym płodnego śluzu. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaachahhh
zgaga w ciazy jest zwykle spowodowana uciskiem rozrastajacej sie macicy na zoladek-tak nam tlumaczyla polozna i faktycznie zgaga u mnie pojawila sie pozno, po 30-tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowanaaaam
ja czytałam, że na początku też, bo progesteron powoduje rozluźnienie mieśni przełyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś w ciąży ! Nie potrzebnie się stresujesz, opóźniasz w tym momencie okres. Zgaga nie świadczy o ciąży ;p. Jeśli się zabezpieczacie to przecież nie zaszłaś w ciążę przez prezerwatywę ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×