Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

"Błogosławieni, którzy piorą swoje szaty, aby mieli prawo do drzewa żywota i mogli wejść przez bramy do miasta" (Obj. 22:14). Wszyscy którzy zmartwychwstaną, muszą uczynić coś zanim wejdą do miasta: muszą wyprać swoje szaty. Szaty te obrazują ich własny, nieczysty stan. Ich stan serca musi zostać obmyty i oczyszczony zanim będą mogli wejść; będzie to czynność podobna do tej, którą musieli wykonywać kapłani przy umywalni przed wejściem do Przybytku. Ci, którzy chcą uzyskać dostęp do drzew życia, muszą wejść przez bramy miasta, muszą pokutować, obmyć się i uczynić poświęcenie do sprawiedliwości. Poświęcenie czynione u bramy pokazane jest również w jej konstrukcji: "A dwanaście bram, to dwanaście pereł; a każda brama była z jednej perły" (Obj. 21:21). Jezus dał przypowieść o perle: "Dalej podobne jest Królestwo Niebios do kupca, szukającego pięknych pereł, który, gdy znalazł jedną perłę drogocenną, poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił ją" (Mat. 13:45-46). Główna lekcją w tej przypowieści jest nauka dla Kościoła. Kościół dostrzegł perłę wysokiego powołania do nieśmiertelności i poświęcił wszystko w zupełnym, kompletnym poświęceniu dla zdobycia tej perły wielkiej wartości. Ludzkość usłyszy podobne wezwanie do wejścia przez "bramę z jednej perły", którą będą dostrzegać jako możliwość uzyskania doskonałego, wiecznego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt nie doceniłam Cię...sory....wiesz tak sobie myślę czasami .... ttp://www.youtube.com/watch?v=mGZ7_3_oTm0 że to może być realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to słodkie🌼a słuchaj czy Ty byłeś grzeczny...bo zobacz ttp://www.youtube.com/watch?v=mGZ7_3_oTm0....może Cię ominąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej myślę ,że za bardzo wciągasz się w te medytacje zacznij myśleć realnie...a będziesz szczęśliwszy....uwierz mi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delfinko :-) już kiedyś napisałem,że wyindywidualizowałem się z rozentuzjazmowanego tłumu i przywykłem do tego ,że nikt mnie nie słyszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej pewne rzeczy widzimy takimi jakimi chcemy widzieć i myślę ,że Ty również masz swoją wizję....sory jężeli Cię uraziłam.....ale to jest moje zdanie....znam Cię lepiej niż Ci się wydaje i kiedyś udowodnię Ci to ...ale jeszcze nie teraz.....uwierz w siebie i zacznij myślec pozytywnie..ale pozytywnie w pelnym tego slowa znaczeniu.....tu nikt Ci źle nie życzy ..to jest tylko Twoja Wyobraźnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko dlaczego Ty dzisiaj się tak zawieszasz....nie wspomnę o Słoneczku....jej potrzebny jest porządny reset jak widzę.....a może trzeba serwis zawezwać ...Słoneczko powiedz to pomożemy....bo mi Ciebie brak....czujesz to??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok...chyba trzeba mykac spac.....miłej nocki wszystkimModlitwa do Boga Modlitwa do Pana ! Panie Boże dziekuję Ci Za rodzinę,przyjaciół Panie Boże dziękuję Ci Za zdrowie, za życie Panie Boże dziękuję Ci Za kolejny piękny dzień Panie Boże dziękuję Ci Za mój dom, Panie Boże dziękuje Ci Że spełniasz me marzenia Panie Boże dziękuję Ci Za wszystko co mam ... I proszę bądź zawsze ze mną I proszę chroń mnie i moją rodzinę,przyjaciół I proszę oddalaj mnie od zła I proszę nasyłaj na mnie swych aniołów I proszę nie pozwól bym upadła,bym grzeszyła Obiecuję postaram się żyć jak najlepiej potrafię Obiecuję będę Cię naśladować,spróbuję Obiecuję będę ziemskim aniołem ... dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa o miłość "Będe modlić sie co noc Abyś mnie wysłuchał.. Panie, nie proszę Cie o szczęście Bo już mi je dałeś Nie proszę Cie o radość Bo otrzymuję ja każdego dnia Nie proszę Cie o przyjaciół Bo zesłałeś mi wspaniałych Proszę Cię o jedno, Panie O miłość nieograniczoną O miłość nie skończoną O miłość w której utonę O miłość której pomogę O miłość jak śnieg białą O miłość prawdziwą O miłość wspaniałą Proszę Cie Panie!" n/n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×