Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

"Miłość porusza się na dwóch nogach: jedną z nich jest miłość do Boga, drugą do ludzi. Rób wszystko, żebyś nie kuśtykał, ale biegnij na obu, aż do samego Boga" św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony) "Nigdy, nigdy prawdziwa miłość nie umiera, lecz i w ogień włożona, do kości przywiera" Jan Kochanowski "Nie ma miłości bez nadziei" François-Marie Arouet de Voltaire (Wolter)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufaj Bogu tak, jakby całe powodzenie spraw zależało wyłącznie od Niego; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /Św. Ignacy Loyola/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozbija się na dwie części ... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny ... Natomiast całe życie polega na szukaniu tej drugiej połowy ... Połowy swojej własnej duszy ... Połowy samego siebie ... " gNIEWKO NA MNIE PORA....MIŁEJ NOCKI...DOBRANOC...DZIĘKKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...te dwie połówki się odnają!!! ZOBACZYSZ!!!...każdy się znajdzie...:)... dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
serca mi nie wychodza....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Ciebie, bo wracasz ty mi wiosnę złotą Mej młodości i jasne powracasz miraże. Twój cień trwa przy mnie, jakby wierne straże, Twój cień, mej duszy przywołan tęsknotą. Niech więc ramiona mię Twoje oplotą - Zasłoń oczy - dziś w przyszłość nie chcę patrzeć ciemną, Chcę zapomnieć, że życie za mną i przede mną - Chcę zapomnieć o wszystkim, co nie jest pieszczotą. Tak dziś ciemno i zimno... Daj mi Twoje oczy! Twoje oczy rozświetlą marzenia ogrody... Tam dźwięk - złoto - purpura - alabastrów schody - I korowód weselny barwi się tęczowo. Tak dziś ciemno i zimno... a nad moją głową Sny majaczą złowrogie... Daj mi Twoje oczy!... K.Zawistowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Które jutro może przyjdą albo nie Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Światło z nieba nie wiadomo jak i gdzie Najpiękniejsze są miłości niewiadome Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak Niewiadome może wyjść zza rogu domu Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał Może tydzień, może miesiąc, może więcej Wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence Najpiękniejsze są miłości, których nie ma... Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌻 O, przyjdź do mnie... O, przyjdź do mnie, kochana, choć we śnie, wiosna kwiaty uprzędła tak biało, tak wcześnie. O, przyjdź do mnie i ręce mi podaj, czarna, kwiatem zasnuła się białym, rzek woda. Ja tu tęsknię, a ty gdzieś daleko, strumień spłynął poznania złocisty chwil rzeką drzewa śniegiem gdzieś płaczą... daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O miłości praktycznie : Możesz być elfem w bajecznej toni, promieniem słońca w pochmurny dzień, iskierką w oku , dotykiem dłoni, prozą, poezją, rozkosznym snem. Jesteś tam , gdzie chcą abyś była: w lekkości ducha, w bliskości ciała, w Tobie nadzieja i w Tobie siła, z Tobą ekspresja cudów wspaniała. Dodajesz skrzydeł, przenosisz góry, łączysz , rozdzielasz i burzysz mury. Jesteś w zapachu wakacyjnej fotografii... ....ale stoliczka nakryć nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sympatią Dziś radość czuję, gdy słowa czytam, które przysyłasz z serca miłego. Bo Twoja przyjaźń za serce chwyta, czym zasłużyłam - powiedz - dlaczego? Cynamonowe idą wieczory, i zapach ciasta dom rozwesela; Nie jest samotny, kto w zimy porę napotka nagle na przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edward Słoński * * * Chciałbym ci tyle powiedzieć i nic powiedzieć nie mogę ktoś podpatruje nas wiecznie, ktoś wciąż zachodzi nam drogę. Jest tyle słodkich tajemnic, rzeczy nikomu nie znanych, wydarzeń z bajek dla dzieci, na piasku kredą pisanych. Chętnie bym zdradził przed tobą te wszystkie moje sekrety, żebyś wiedziała wreszcie, co warte serce poety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squatine
Gniewko dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymieklam nie wyrabiam
za Toba:classic_cool: wariat jestes i za ten stan Cie kocham:D jakby mnie nie bylo to wiesz czego Ci zycze kochany krzyzyku:) taak i jeszcze zatrzymania sie, bo jedziesz bez trzymanki:) wesolych i cieplych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×