Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość HAKUNAA MATATAA
Do lodowatej wody to ja tylko po moim trupie.......... jak ładnie żywy ogień płonie mmmmmmmmmm ale! bez taki skoki to nie e! za wielki! sie bałam by .:) wiecie.........niemożliwościa jest sie tutaj dostać:( i to coraz czeście i częściej... gdyby tak sie stało a zapewne tak będzie że wiecej nie uda mi sie to-- Delfinko🌻 nie myśl że nie odzywam sie bo Cie ignoruje broń Cie Panie Boże od myśli tak fiśnietych!!! to siła wyższa..... Andrzeju🌻 na bosaka to ja uwielbiam ale tylko latem na tenczas odsyłam do Gniewkowych morsów;) Gniewko🌻 robić orła a robić szpagat to z goła dwie odmienne dyscypliny.... ja "lece" bo chce a ty do tańca zgwiazdami....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Do lodowatej wody to ja tylko po moim trupie.......... jak ładnie żywy ogień płonie mmmmmmmmmm ale! bez taki skoki to nie e! za wielki! sie bałam by .:) wiecie.........niemożliwościa jest sie tutaj dostać:( i to coraz czeście i częściej... gdyby tak sie stało a zapewne tak będzie że wiecej nie uda mi sie to-- Delfinko🌻 nie myśl że nie odzywam sie bo Cie ignoruje broń Cie Panie Boże od myśli tak fiśnietych!!! to siła wyższa..... Andrzeju🌻 na bosaka to ja uwielbiam ale tylko latem na tenczas odsyłam do Gniewkowych morsów;) Gniewko🌻 robić orła a robić szpagat to z goła dwie odmienne dyscypliny.... ja "lece" bo chce a ty do tańca zgwiazdami....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Delfinko, Hakunko-Słoneczko...miłej nocki;) i kolorowych snów...;)...i marzeń spełnionych... http://www.dobroni.pl/foto_news/img_8624b.jpg... 🌻... spokojnych myśli także jutro o poranku jeszcze ku snom wędrującym...bo kto wie sny czasem lubią się spełniać:).... http://www.youtube.com/watch?v=SHn6D_z0Kbs&feature=related ... ...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Witam :):):) Delfinko siemka;) Andrzej Tyś topik założył to teraz zrób coś żeby nasze kłopoty z dostaniem tutaj skonczyły sie .... proszeee! Gniewko czy Ty chłopaku na bezsenność cierpisz.....? ;) Myśli słowa sprawy moje poświecam na chwałe Twoj Tobie serce me oddaje coraz lepszym niech sie staje.Amen Dobrego błogosławionego dnia Wszystkim życze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj delfinko.:-)gniewko:-) http://www.youtube.com/watch?v=0kKNolqRmuw&translated=1 moje przemyślenia, Są dwa poziomy odnalezienia swojej prawdziwej połowy, ten pierwszy, to ten gdy modlimy się tylko ustami i wybieramy wzrokiem, niestety jest zawodny,kończy się rozwodem lub udręką do końca życia. Jest i drugi gdy modlimy się tak żarliwie,że czujemy ciepło w sercu, a jeśli mamy tego ciepła już tyle ,że jest go w nadmiarze to sam Pan Bóg stawia na naszej drodze połówkę, którą jest przeznaczona dla Ciebie. Kocham Ciebie Delfinko całym moim sercem, lecz może i Pan Bóg się czasami myli.Jeśli nie czujesz w swym serduszku tego co ja ,będę się za Ciebie i Gniewka modlił byście byli szczęśliwi.🌻 Hm... pewnie mam teraz już na całego wejść w Jasmuheen👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barka dryfuje
jesli braknie rak do wioslowania, klikania znaczy, pozostanie zapomniana gdzies w otchlani internetowych hasel:) Anis:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barka dryfuje
Tobie rowniez🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×