Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

dnia powitanie "Noc ostatnim przytuleniem żegna świt szary, zbyt jeszcze nieśmiały sen powoli w przestrzeń odpływa... odwiedza cię magiczna chwila kiedy powraca świadomość istnienia a wraz z nią budzą się lęki i pragnienia To dzień jaśnieje nadzieją na powitanie myślami radosnymi wyjdź mu na spotkanie powitaj w progu jak przyjaciela swego on czuwał będzie przy tobie aż do wieczora późnego Aby oczy patrzyły i widziały usta mówiły, uszy słuchały ręce pracowały, nogi chodziły serce kochało i umysł był żywy Dać z siebie trzeba tak bardzo wiele aby ten dzień był dobrym przyjacielem..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim. Miłym dziewczynom🌻:-) Oj Gniewko :-)uważaj:-) miłość to najpiękniejsza emocja jaką możesz sobie wyobrazić,lecz jeśli nie masz do końca wyregulowanej nawigacji bywa bardzo bolesna. Coś o tym wiem.:-)ale co tam ;-),najlepiej zdobywa się doświadczenie na sobie. "Aby był ktoś kto Cię kocha-to się w życiu liczy Inaczej w obłęd popadniesz w tej wielkiej dziczy, Jeśli kogoś takiego nie ma,chcąc zaspokoić właśnie pragnienie Rodzi sie w tobie nadzieja-na marzeń twoich spełnienie, Lecz jeśli i bez tego chcesz zostać przy życiu Szukasz po prostu czegoś by zając swój czas-egzystując w ukryciu, i wtedy dopiero wiele z życia tracisz Ciesząc się na jedynie gdy się wzbogacisz, Nie mówię ze to źle-tego wam w życiu życzę Lecz na więcej dobroci w naszych sercach liczę, Pytanie jest takie:Czy masz własne marzenia?? I jak daleko wyciągniesz rękę by dosięgnąć ich spełnienia, Każda chwila jest lekcją uświadom to sobie Zrozum jak najwięcej i poukładaj to w swojej głowie, Popatrz za okno o poranku jak słonko wstaje Zobacz ile radości i szczęścia nowy dzień nam daje..." Kochać i tracić... Kochać i tracić, pragnąć i żałować, Padać boleśnie i znów się podnosić, Krzyczeć tęsknocie "precz!" i błagać "prowadź!" Oto jest życie: nic, a jakże dosyć... Zbiegać za jednym klejnotem pustynie, Iść w toń za perłą o cudu urodzie, Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie. Leopold Staff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 zasnac przydaję miłości tamtej miłości zachwytu tamtemu zachwytowi tajemniczości tamtej tajemnicy czynię obraz świata minionego bardziej doskonały Już mi nikt tam nie wstępuje na chwilę i nie zostawia podniszczonego płaszcza od tego przydawania już mnie nie za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj krzyzyk
nie dorosłes jak widać do uczuc wyzszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy cię spotkam co ci powiem że byłaś światłem moim Bogiem że szmat już drogi przemierzyłem i byłaś wszędzie tam gdzie byłem odległą gwiazdą w sztolni nocy zachodem słońca snem proroczym przestrzenią serca której strzegłem jak oka w głowie dla tej jednej mądrej i pięknej ludzkim prawem ave Kiedy cię spotkam czy ukryję wszystkie kobiety których byłem pacjentem uczniem profesorem żal nie na miejscu i nie w porę jak mogło być a jak nie było że wszystko na nic tylko miłość na wieki wieków i że żaden człowiek nie był mi tak potrzebny ave Kiedy cię spotkam jak mam spojrzeć żebyś nie mogła w oczach dojrzeć starego głodu którym@@@nie obdarowałem tyle spojrzeń blasku księżyca który każe od ścian odbijać się od marzeń do zjawy twej wyciągać ręce w śniegu pościeli pisać wiersze szkłem ryte skrycie tatuaże ave Mirosław Czyżykiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż jesteś przy mnie. Wszelki dźwięk i ruch tak zwykły, jak schylenie czoła ku rękom, trzepot powiek i cichy uśmiech zamyślenia to jesteś ty. Milczenie ust,puls serca i pieszczota dłoni nie chwycą ciebie, ani słowo, które w przemożny rośnie rytm i jakby falą i ciemnością ogarnia mnie... Więc smutek, gorycz,tęsknota - czyż naprawdę jestem struną, na której ból mijania w dźwięk się przewija? Tylko jedna ty, kiedy schylasz się nade mną uważnie patrząc w moje oczy, uciszasz drżenie i mój ból, i chociaż ciebie nie ogarnę słowem i gestem, jest mi dobrze i mówię ci po prostu: jesteś... Tadeusz Borowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoneczki w moim wazonie brzęczą od wczoraj Twoje dzwoneczki i powtarzają cicho kochany... kochany... bo dzwoneczkowa melodyjka umie wedrzeć się wszędzie w ten kątek pod oknem w ten pod poduszką dźwięczy mi w dłoniach dźwięczy we włosach... i delikatnie puka do mojego małego śmiesznego schowanka (pod lewą łopatką - tuż koło kręgosłupa) puk puk... wejdź proszę dzień dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie z kim bawil
dzien dobry i usmiech dla Ciebie:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga :-) ogłoszenie! dziś został oficjalnie zatwierdzony 5 letni plan Dla Polskie Zjednoczonej Partii Miłości. Oto on. http://www.youtube.com/watch?v=UqNz9siuTaE&translated=1 Jedna z członkiń będąca w bardzo wysokich organach naszej partii ,nie odebrała jeszcze legitymacji partyjnej:-) Bardzo proszę o pilny kontakt. Uwaga. W przypadku nie zgłoszenia się. partia wyciąga konsekwencje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjadlabym co
nie jestem Toba zainteresowana, wybacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje, Miłego wszystkim🌼:) Gniewko dlaczego nie możesz spać??:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość squatine
Gniewko jest z Tobą możliwy kontakt poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
hoho co ja widzę.....Gniewko trzymaj się Twoje Modlitwy zaczynają byc wysluchane:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzies tam
Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie.Spokojnej niedzieli:))) pIĘKNE PRAWDA....DOSTAŁAM TO PRZED CHWILKĄ.....:):):)PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla WaS:-) /Edmund Bogdanowicz "Kocham cię" - echo biegnie wśród zieleni Jak złota strzała, rzucona w rozpędzie; Ślizga się w gąszczu niby snop promieni, Brzęczy, gdy muśnie o liści krawędzie - Gra "kocham" w lesie. Nagle - cisza głucha... To echo zmilkło, przypadło i słucha. Cicho... Nade mną rozpięte szeroko Drzewa błękity i deszcz złota trzęsą, Zgłębi spogląda ciemne gąszczu oko, Jasną paproci ocienione rzęsą. Spadnie łza złota, błękitna, zielona I tonie wpośród mchów błękitnego łona. Cicho... Drzew oto zadrżały konary, Zamiotły błękit, szum poszedł po lesie. W głębiach zbudziły się zaklęte czary... Cyt, chyże echo odpowiedź mi niesie... Las zamilkł... Mów teraz! O, wyraźnie słyszę: "Kocham" - i echo stopiło się w ciszę... Byłem w kościele modliłem się za Was także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×