Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Gość jak slysze nie nastrajasz sie
"...ale widać słabo słyszysz..' ano widac slabo:) mniejsza o to,najwyrazniej dalsze 'podsluchiwanie' Was nie ma wiekszego sensu:D no coz..WESOŁYCH ŚWI%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak slysze nie nastrajasz sie
:O moze tym razem nie zezre..jeszcze raz:D WESOŁYCH SWIĄT oraz SZCZĘŚLIWEGO 2010!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie W adwentowej refleksji, W skupieniu przy konfesjonale, W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę, Do gorącego i otwartego serca, Niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem, Byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możemy to poddać dogłębnej analizie na plenum Polskiej Zjednoczonej Partii Miłości i wyciągnąć właściwe wnioski.👄:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po analizie nadesłanych materiałów:-)jednakże także korzystając z własnych przemyśleń, doszedłem do wniosku ,że tak naprawdę dopiero w tym roku się urodziłem:-)i zobaczyłem ziemię we wszystkich barwach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow cos mnie umknelo
lepiej pozno jak wcale. czyli zes jezd sczesliwy? krzyzyk:) wreszcie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Och oCh!! Delfinko za Górala wielkie dzieki!!! 🌻 Wróciłam z nastrajania :) coś stało mi sie..... a było to tak--- Szłam wśród nocy ciemnej rozmyślałam o duszy mej przyziemnej.. pod nogami skrzypiał śnieg.Powietrze mmmmmmmm rześkie! A zdumiona jasnością o porze tak póżnej spoglądam do góry by dojrzeć gdzie chmury... a tam........ http://www.youtube.com/watch?v=FLmzcuRsxug&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Och oCh!! Delfinko za Górala wielkie dzieki!!! 🌻 Wróciłam z nastrajania :) coś stało mi sie..... a było to tak--- Szłam wśród nocy ciemnej rozmyślałam o duszy mej przyziemnej.. pod nogami skrzypiał śnieg.Powietrze mmmmmmmm rześkie! A zdumiona jasnością o porze tak póżnej spoglądam do góry by dojrzeć gdzie chmury... a tam........ http://www.youtube.com/watch?v=FLmzcuRsxug&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow cos mnie umknelo
juz sie odwiesilo. lapa wszystkim:P daj calusa na dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×