Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolnamaxa

mąz stracił prace

Polecane posty

Gość dolnamaxa

wrocil z zagranicy, mial kontrakt na rok,niestety jakies problemy i narazie pozwalniali ludzi, szuka pracy od 3 tygodni,jestem zalamana, mamy troche kasy ale zyc z oszczednosci..? ciagle mamy pod górke, gdy juz sie cieszymy ze cos sie uda, ze cos odlozymy, ze moze kiedys nie bedziemy musieli wynajmowac, ze moze kupimy na wiosen samochod znowu to samo...tak mi smutno:( i dzwoni i wysyla cv i jezdzi i tak codziennie..i widze jak go nosi po domu...życ sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiemcoczujeszzzz
wiem co czujesz mam duze lepsza sytuacje lae mielismy sie budowac zainwestowal kupe kasy w interes w ktory nie wypalil i z obiecanek typu dom wyszly nici ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbnn
pierdolicie. dla was to zawsze jakies OBIECANKI!!! ale jak by interes wyszedl, to teraz bys w domu sie panoszyla. a tak to trzeba dojebac, ze to obiecanki. facet mial plan, mial pomysl, ale nie wyszlo, no i trudno. ach ci faceci, do dupy sa, nie? a wy lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowo.....
to idz do pracy a nie patrzysz tylko ile maz zarobi. juz dawno minely czasy gdzie maz mogl utrzymac rodzine z panstwowej pensji. jak dwie osoby pracuja to nie trzeba potem sie tak zamartwiac jak jedna osoba straci prace bo ta ten przyslowiowy chleb zawsze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnomidzisss
idz do pracy jak sie ma 2 letnie dziecko ,studia i dom do posrpzatania?;) pomysl zanim napiszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhhh
moja żona też tak mówi mamy ciągle pod górkę a niby czego się spodziewałaś kobieto? każdy ma swoje problemy, jeden z pieniędzmi, drugi ma chore dziecko, trzeci nie może znaleźć bliskiej osoby, tak się tylko wydaje że to ty własnie masz pod górke, jest sto milionów osób które mają gorzej i nie beczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
jak mial kontrakt to nie mogli go wywalic za to ze "nie ma pracy"....TO NIE JEST TAK!!!!... jakiej on pracy szuka ze jako facet nie moze jej znalezc??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
wiesz co ci powiem!!!! praca, studia i dziecko MOZNA POGODZIC!!!!!!!! tylko trzeba miec troche oleju w glowie by to umiec pogodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnosssssssssssssssss
wiesz jak co dzien slyszsz wpieprzylem w biznes 50 tys a zarobie 800ys i bedzie na super dom ,umowa zraz podpisana tuz tuz ,zobaczysz zaraz dzielku kupujemy ,kupiec sie wycofal i co nie kwurwilibyscie sie gadaniem meza -po choj to gadac poki pieniedzy nie ma na koncie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj nosss
tak mysle tak zeby dziecko wychowywala obca kobieta? a na przedszkoel za szybko do 3 orku zycia bo dziecko jeszcze za male pierdolisz tak pewnie dzieci nie masz a w moim miescie znajde prace za 1000zl akurat starczy na oplacenie opieknki faktycznie sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowo....
2 letnie dziecko jest na tyle duze ze moze chodzic do zlobka czy do przedszkola (nie wiem jak tam jest wiekowo podzielone) a ty mozesz isc do pracy. na studiach dziennych mialam kolezanki ktore studiowaly dziennie, mialy dziecko i jeszcze dorabialy sobie w weekend. dla chcacego nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noo
no tak dziecko caly dzien bez matki bo kasa najwazniejsze jak wychodzicie z takiego zalozenia to gratuluje pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejnosssssssss-no po prostu kopnij w dupę tego swojego faceta, bo to dupa nie facet! Co to za mężczyzna, co nawet willi z basenem Ci postawić nie umie!? Frajer normalnie! Frajer! Jezusie... jak kiedyś stanę się taką tępą babą, proszę, zabij mnie jakimś piorunem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
jak widac w ich przypadku BARDZO WAZNA....przeciez oboje nie pracuja a dziecko musi jesc....zreszta oni tez, rachunki tez maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no tak dziecko caly dzien bez matki bo kasa najwazniejsze jak wychodzicie z takiego zalozenia to gratuluje pomyslu" To niby dla nas kasa jest najważniejsza? My marudzimy, że nam facet domku nie postawił? A obiecał przecież! Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/tatix
Niestety średni okres poszukiwania pracy w Polsce wynosi rok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjnnnooo
tak mysle moj maz zarabia 25-30 tys miesiecznie wiec ja mam isc za 1000zl zeby dziecko chowalo sie bez matki i zarabiac na sama opiekne no pomysl rewelacyjny ,tak mogl nie gadac nie obiecywac ,nie mydlic oczu jego wina JEGO BARDZO WIELKA WINA mimo ze tyle zarabiamy to kredyty nie chce wziasc na dom palant bo on uwaza ze to dorobianie banku i sie nie oplaca i jak sie nie wkuriwc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle czy mi się tylko wydaje czy autorce tematu nie do końca chodziło o to, z czym póxniej wyskoczyła pokrzywdzona przez los i męża "ejnossss"? Chyba bardziej o to, że męża szkoda, bo go szlag trafia, a nie o to, że się do niczego nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak mysle moj maz zarabia 25-30 tys miesiecznie wiec ja mam isc za 1000zl zeby dziecko chowalo sie bez matki i zarabiac na sama opiekne no pomysl rewelacyjny ,tak mogl nie gadac nie obiecywac ,nie mydlic oczu jego wina JEGO BARDZO WIELKA WINA mimo ze tyle zarabiamy to kredyty nie chce wziasc na dom palant bo on uwaza ze to dorobianie banku i sie nie oplaca i jak sie nie wkuriwc??" Mam dla Ciebie super plan. Utop go, kasę odziedziczysz i będziesz mogła sobie nią gospodarować po swojemu. Czyli zapewne wybudujesz sobie wymarzony domek, a po miesiącu się okaże, że prąd odcięli, bo jak to? Jeszcze rachunki trzeba z czegoś zapłacić? Wybacz bezpośredniość, ale żałosna jesteś kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noooo
no bo taka prawda ludize biora kredyty na dom jak zarabiaja 5-6 tys a on nie chce wziasc kredytu przy 25-30tys miesiecznie dla mnie to troche absurdalne i chore ... to ja mu na to to chociaz zamienmy mieszkanie na wieksze a on ze jeszcze mam poczekac bo jednak moze ten dom zbudejemy za gotowke ale na co mam czekac?? i ile jeszcze co tydzien mnie zwodzi ze jest umowiony z innymi chetnymi klientami i tak sie nazywa owijanie w bawelne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj noooo
mam juz dosyc tego mydlenia oczu ,zwodzenie wolalaym najgorsza prawde teraz i tu a nie krecenie ..przez to mam do niego uraz po co klmac?przeciez go nie zabije w listopadzie mielismy leciec na karaiby i kazal mi wybrac biura ja wydzwanialam ,wyszukiwalam ,znalzlam ciekawa oferte a on mi po dwuch tyg.wylatuje z tesktem ze nie pojedziemy bo ma duzo inwestycji w firmie no ludzieeeeee tak sie nie robi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak zwyyyyykleeeeeee
smutnnomidzisss i jak zwykle ktos nagle wyskoczy, ze ma nagle dziecko, ze to ze tamto..... nie o tym mowa, wiec sie nie wsciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno i 5 metrów mułu. Chcesz się zakopywać jeszcze głębiej? I skąd pewność, że zwodzi? Może ma kolejne spotkania z potencjalnymi klientami? Może ma masę pracy i nie może tego ot tak rzucić. Nie pracujesz, więc może nie wiesz-PIENIĘDZY NIE DOSTAJE SIĘ ZA NIC! Trzeba na nie ZAPRACOWAĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejnnioooo
mam juz na prawde dosc tego...:/ nic sie nie posuwamy do przodu ,8 miesiecy bylam cierpliwa sluchalam jaki to dom wybuduje w,ybieralaismy juz dzialki, gdzie poleciemy na wakacje w zime i po co to wszystko ,zeby teraz przyjsci mi powiedzie sory domu nie bedzie (przynajmiej narazie i nie wiadomo kiedy to sie zmieni) wycieczki nie bedzie bo inwestycje i co jeszcze??ludzie czy ja jestem jego kolezanka zeby mnie klamac?? mitomann i nikt mi nie powie zeby sie nie wkurwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kiedy ja parę lat temu byłam w podobnej sytuacji i miałam 8 miesięcznego synka to ja poszłam do pracy a zajmował się dzieckiem tatuś bo rozumiem, że mężowi rączek nie upierdoliło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvdddddd
ejnnioooo ty naprawde jestes tepa...... wspolczuje mu takiej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tobie autorko nigdy nie podwinęła się noga??? i czy nie przyrzekałaś na dobre i na złe? gdyby on pracę rzucił, olał, nie szukał to rozumiem ale tak aż tak bardzo jesteś zapatrzona we własne pośladki?? chcesz mieć dom- zarób na ten dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo. Nie mylcie autorki z "ej nooo", bo nawet po sposobie pisania i formułowania zdań widać, że to nie ta sama osoba. Niestety ta druga postanowiła dalej zakopywać się w mule... Cóż, ponoć głupota ludzka nie zna granic.I chyba właśnie mamy na to dowód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle kasy
to ja przez rok nie zarobie i nie narzekam. niektórzy naprawdę są pojebani i w głowie im się przewraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ja przez rok nie zarobie i nie narzekam. niektórzy naprawdę są poj**ani i w głowie im się przewraca" Hehehe. Ta co narzeka też tyle nie zarobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×