Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mampytanieeeee

ponowne rejestrowanie sie w pup

Polecane posty

Gość mampytanieeeee

bylam osoba bezrobotna zarejestrowalam sie dostarczylam wszystkie dokumenty swiadectwa pracy itp. po roku bezrobocia dostalam staz po stazu zatrudnuli mnie na 3 miesiace na umowe zlecenie i w ten sposob wykreslili mnie z listy bezrobotnych. teraz konczy mi sie ta praca i bede sie ponownie rejestrowac to czy musze jeszcze raz dostarczyc te poprzednie swiadectwa pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprzednich nie
bo już przecież maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz donieść
tylko umowę na podstawie której pracowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bqbb
wszystkie te dokumenty mają już u siebie więc tylko uaktualniasz dostarczaj ąc nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeee
czyli te umowe zlecenie tak? ale oni juz ja dostali od mojego pracodawcy i na jej podstawie wykrelono mnie z pup po odbyciu stazu. o ile mi wiadomo jesli pracowalo sie na zlecenie to nie wystawiaja swiadectwa pracy bo to nie byla praca w oparciu o kodeks pracy tylko kodeks cywilny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqbb
oczywiscie ze nie ma swiadectwa pracy , ale moze bedą chcieli jakis dokument który stwierdza że ta firma juz cie nie chce - cholera wie co PUP wymyśli , najlepiej zadzwoń do PUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeee
umowe mam podpisana z nimi na 3 miesiace wie to juz swiadczy chyba ze na ten czas mnie potzebuja a po jego uplywie koniec i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqbb
no to chyba juz wszystko wiesz , nie bijmy piany , sprawa jest oczywista , wypelniasz tylko ponownie formularz rejestracji i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×