Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani kaszalocik

170 cm 55 kg i wygladam jak prosie - kto sie przylaczy do odchudzania ?

Polecane posty

Gość pani kaszalocik

Wygladam oblesnie bo jestem za gruba :-o Chce schudnąć ale nie potrafię :-( Kto się do mnie przyłączy ? Nie chce być gruba bo to wstyd i obleśne :-o Zapraszam równie grube jak ja i razem na pewno schudniemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ze 20 kg by Ci sie
przydalo!! :O Dobrze sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 160/62
i na szczescie wygladam dobrze.Moze Ty nie masz kosci tylko sam tluszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie wyglądasz jak prosie wyglądałabyś gdybyś właśnie te 20 kg przytyła przewrażliwienie prawdopodobnie nastolatki sama mam mniej więcej tyle wzrostu ważę od 55 do nawet 60 kg i jest ok choćby nie wiem przy jak masywnej budowie 55 kg nigdy nie będzie prosiakowe przy tym wzroście jeszcze przy 165 cm bym uwierzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly...
ty glupia babo ja mam170/64 i twierdze ze jestem w sam raz szkielety wyszly z mody juz dawno bedziesz wygladala wtedy jak kaszalot okrutny w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjezinka
Skąd u Was tyle złości...czasem traci sie kontre, i jasnosc ocenienia samej siebie kazda z Was jest tu z jakiego powodu i mysle ze wiekszosc ma problem z akceptacja samej siebie a tym bardziej z obiektywną oceną swojego ciała...ja to rozumiem sama mam 171 i waże ok 53 Kg i co... patrze w lustro i widze za duży brzuch za dużo tłuszczu na rekach...oczywiscie wiem ze waga jest mała...tylko co z tego jak jedyne o czym marze to schudnac chociaz te 2 kg...i wiem ze to błedne kolo...wiec chetnie sie przylącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem że każdy ma inną budowę ciała i nie zawsze ten sam wzrost i waga wygladają tak samo u różnych osób. Ale przy tak niskiej wadze uważam że trzeba pójść w stronę ujędrniania i wysmuklania ciała przez ruch i ćwiczenia wspomagane rozsądną dietą. Bo moim zdaniem samo zrzucenie kilku kg nie da takiego efektu jak ktoś oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaaa
taaak czy Wy dziewczyny nie widzie że ona chce się dowartościować. Czekała na komentarze w stylu " chuda jesteś nie musisz się odchudzać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neseczka
uwielbiam jak lasie sa przekonane o wlasnej pieknosci i wlasnie czekaja na komentarze : "nie jestes gruba, masz super figure!!" i licza, ze cala kafeteria zazdrosci im pieknej figury :d ehhh dzieci dzieci, a wy jej jeszcze slodzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjezinka
no to sie dowartościowała..po co tak przezywać...przynajmniej komus humor mozna poprawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×