Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vabene

catering

Polecane posty

Gość vabene

Szukam cateringu do obsługi wesela. Tylko proszę nie piszcie o firmie trafunek bo to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaaaaaawerbi
sprawdz strone www.mkmcatering.pl maja niskie ceny sama sie zastanawiam nad nimi bo dobre menu zrobili mi nie moge ich polecic bo jeszcze nie bylam na ich imprezie ale opinie o nich sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon z Łodzi
Jeśli lubisz zdrową żywność (tzn. bez smażenia na gorącym tłuszczu i ciężkiego jedzenia) to może Cię zaciekawić kuchnia grecka. Dobry catering mają w http://costadelmar.pl/ - obsługują np. wszystkie bankiety w Cinema City i przy festiwalu czterech kultur w Łodzi byli. Ale catering jak to catering - wszędzie dojedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swoim weselu też miałam catering. Gdańsk oferuje na prawdę dobrą firmę, a mianowicie BanGlob. My byliśmy zadowoleni, super obsługa, wspaniałe jedzenie. Czego chcieć więcej? Link dla zainteresowanych: http://banglob.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie istnieje coś takiego, jak dobry catering. Wszystkie cateringi zalatują tanim fastfoodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą firmą cateringową, która też obsługuje wesela jest Catering Arts. Koniecznie się do nich odezwij. Robią bardzo dobre dania gorące i piękny stół wiejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli dowiaduję się, że na weselu ma być catering, to zdecydowanie dziękuję za uczestnictwo w weselu. Po trzecim weselu z cateringiem wiem, że niech się lepiej młodzi obrażą, niż ja mam znowu wcinać zaparowane kotlety i paszę weselną jaką serwują firmy cateringowe. Już dania gotowe w słoikach, w markecie, smakują lepiej. Ani wyglądu, ani smaku, jeśli młodzi są aż tak skąpi, to niech się bawią beze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepszy Catering Arts z tego co slyszalam jesli chodzi o malopolskie i slaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitka

O Smakusiu ostatnio dużo się mówi, i tak się zastanawiamy chyba skorzystamy po mają w sumie tanio to jedzenie a ludzie piszą że warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A. Cekiera

Jak najbardzije Catering Arts jest swietna opcja jesli chodzi o takie zamowienia i robienie imprez, my czesto zamawaimy Arts na konferencje , wigilie itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka

Co do cateringu mam jedną firmę, którą mogę polecić zawsze i wszędzie i jest to Catering Arts. Zależy oczywiście w jakiej okolicy mieszkasz, bo oni obsługują imprezy raczej w południowej Polsce, ale to na pewno propozycja warta rozważenia. Ceny nie są wysokie, a jakościowo jedzonko pyszotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym cateringiem, który nigdy mnie nie zawiódł jest margaret. Zawsze świeżo, smacznie i zdrowo. Nigdy nie było żadnych organizacyjnych problemów 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×