Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katifu

Współczesne polskie słowa erotyczne

Polecane posty

Piszę obecnie pracę na podany wyżej temat. Chciałabym prosić Was o pomoc. Jeśli ktoś, chciałby podzielić się określeniami dotyczącymi np narządów płciowych czy też samego aktu płciowego proszony jest o wpisanie tego tutaj. Z góry dziękuję wszystkim chętnym za pomoc. Myślę, że z Waszą pomocą uda mi się stworzyć taki erotyczny "mini słownik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie wie prawie nic
ok kurde fajny słownik.. ja nawet kiedys czytałam cos o nazwach dla męskich narządów..ale sie usmiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, że nikt do tej pory czegoś takiego nie stworzył. Mam zamiar się podjąć takiego wyzwania ale do tego potrzebni mi są pomocnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie wie prawie nic
właśnie przeczytałam.. sputnik, gustlik, i wieeele innych.. proponuje poszperać w sieci..jest ałe mnóstwo akich zbereźnych słówek.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że sieć jest tym wypełniona po brzegi. Chodzi o to, że czasami trafiają się zupełnie nieznane wyrażenia...każdy ma jakiś "erotyczny zasób słówek" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze ze nikt nie chce
kolezance pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cba abw
palikocik - to męski picerka - to żeński ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierożek- żeski Dżordż- męski
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Z jakiegoś powodu moi przyjaciele - faceci - mówią na wacka "pytong" :-D A na cipkę - "bober".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość su-mo
parę określeń na onanizm bałamucić fintyflucha , bić konia , bić niemca po kasku , bić wacława , blaszczyć pytonga , brandzlować się , brechtać serdla , brąchać kiziora , bzykać trzmiela , błogosławić plebana , chapać organa , ciosać pala , ciskać kałasza , ciumkać bigosa , ciągać strzałę , cucić kapucyna , cykać świerszcza , cyklinować klepkę , czarować różdżkę , czesać pafnucego , czochrać predatora , drapać konara , drażnić byka , drzeć łacha , dusić flaka , falować ogóra , fasować szwunga , fałdować mutona , frezować trzonka , gnębić karminadla , gruchać frędzla , grzać muła , gładzić węgorza , heblować bele , imać drąga , ipsacja , iskać fistaszka , jechać jasia , karcić prezesa , karczować foresta , klepać banana , kręcić tuleję , kręcić śmigło , kulać bobsona , marszczyć freda , muskać pieniek , musztrować jungsa , młócić capa , męczyć kapucyna , męczyć muflona , męczyć pałę , niańczyć smerfusia , nękać jaszczura , nękać piotrusia , obierać parówkę , onanizm , oprawiać gnata , ostrzyć pinokia , palcówa , patroszyć śledzia , pienić rurę , piescic sniezynke , pitrasić minoga , plumkać wajchę , podkręcać knota , polerować kolbę , pompować budyń , prężyć strunę , pstrykać pytę , pucować torpedę , pucować trąbę , pukać ćwieka , pędzić kaktusa , robić buta , rozkapturzać mnicha , rypać źrebaka , ryrać dzidę , rąbać kłodę , rąbać szkapę , samogwałt , siekać wafla , smyrać gwoździa , straszyć węża , strobilizować tasiemca , stroić fleta , stroszyć bobra , strugać rysia , studzić pręta , stukać faję , szkolić majstra , szlifować stalagmita , szorować zbroję , szpachlować guliwera , szturchać smoka , targać wihajstra , tasować dżordża , tasować skóre , tloczyć galaretę , toczyć majoneza , trenować wyciora , trzepać kapucyna , trzepać pałę , trzepać pałę , trzepać prącie , trząsać kapcia , tuczyć wacka , ubijać schaba , urwać sopla , walić gruszkę , walić kiełbasę , walić konia , walić szkopa w kask , wbijać smyka , woskować lufę , wyrzymać pisiora , ścinać tłoka , śmigać wała , łupać orzeszka , łuskac kaczana , łypać kłosa , ćwiczyć młodegobałamucić fintyflucha , bić konia , bić niemca po kasku , bić wacława , blaszczyć pytonga , brandzlować się , brechtać serdla , brąchać kiziora , bzykać trzmiela , błogosławić plebana , chapać organa , ciosać pala , ciskać kałasza , ciumkać bigosa , ciągać strzałę , cucić kapucyna , cykać świerszcza , cyklinować klepkę , czarować różdżkę , czesać pafnucego , czochrać predatora , drapać konara , drażnić byka , drzeć łacha , dusić flaka , falować ogóra , fasować szwunga , fałdować mutona , frezować trzonka , gnębić karminadla , gruchać frędzla , grzać muła , gładzić węgorza , heblować bele , imać drąga , ipsacja , iskać fistaszka , jechać jasia , karcić prezesa , karczować foresta , klepać banana , kręcić tuleję , kręcić śmigło , kulać bobsona , marszczyć freda , muskać pieniek , musztrować jungsa , młócić capa , męczyć kapucyna , męczyć muflona , męczyć pałę , niańczyć smerfusia , nękać jaszczura , nękać piotrusia , obierać parówkę , onanizm , oprawiać gnata , ostrzyć pinokia , palcówa , patroszyć śledzia , pienić rurę , piescic sniezynke , pitrasić minoga , plumkać wajchę , podkręcać knota , polerować kolbę , pompować budyń , prężyć strunę , pstrykać pytę , pucować torpedę , pucować trąbę , pukać ćwieka , pędzić kaktusa , robić buta , rozkapturzać mnicha , rypać źrebaka , ryrać dzidę , rąbać kłodę , rąbać szkapę , samogwałt , siekać wafla , smyrać gwoździa , straszyć węża , strobilizować tasiemca , stroić fleta , stroszyć bobra , strugać rysia , studzić pręta , stukać faję , szkolić majstra , szlifować stalagmita , szorować zbroję , szpachlować guliwera , szturchać smoka , targać wihajstra , tasować dżordża , tasować skóre , tloczyć galaretę , toczyć majoneza , trenować wyciora , trzepać kapucyna , trzepać pałę , trzepać pałę , trzepać prącie , trząsać kapcia , tuczyć wacka , ubijać schaba , urwać sopla , walić gruszkę , walić kiełbasę , walić konia , walić szkopa w kask , wbijać smyka , woskować lufę , wyrzymać pisiora , ścinać tłoka , śmigać wała , łupać orzeszka , łuskac kaczana , łypać kłosa , ćwiczyć młodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
su-mo bardzo Ci dziękuję; widzę, że masz spory zasób słownictwa; oby więcej takich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×