Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to ładnie urządzić

jak urządzić kuchnię??

Polecane posty

Producent Robe Concept meble na wymiar, meble 3D, komody, szafy, stoły, zabudowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego funpage'a na facebooku (olikar - robe concept) oraz strony internetowej www.robeconcept.pl Showroom Robe Concept: Ostrobramska 126, Praga Południe, Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem idealnym tłem dla czerwonych mebli będą jasne płytki na podłodze. Najlepiej białe albo kremowe. Moja kuzynka wykładała podłogę konglomeratem kwarcytowym i była bardzo zadowolona :) ona korzystała z oferty Technistone i jeśli dobrze pamiętam to wybrała ten materiał http://www.technistone.com/pl/color/24 przejrzyj sobie ofertę, na pewno znajdziesz coś idealnego do swojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Myślę, że urządzanie kuchni nie jest trudne jeżeli wiem czego chcemy. Ja bardzo lubię w kuchni biel i nowoczesność. Dlatego też szukając mebli zwracałam uwagę na te dwa elementy. Jeśli nie masz sprawdzonego sklepu z meblami to ja polecałabym Ci ten https://www.furnival.pl/sklep,1,kategoria bo mają spory wybór i każdy znajdzie tam coś w swoim stylu. Do tego teraz korzystając z tego kodu ee8595a masz zniżkę na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabth48
Najlepiej po swojemu. Powinniśmy się kierować jedynie tym, co nam się podoba. Ja tylko pomogę pomóc od strony "technicznej". Warto zajrzeć na farby marki Caparol, jeśli jeszcze nie masz wybranych. Są idealnie do kuchni, ponieważ nie łapią kurzu z powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestuję w mieszkania do remontu na Śląsku. Od ponad piętnastu lat przy wykończeniu nieruchomości współpracuję z producentem mebli Adolux. Meble kuchenne, a nawet zwykłe biurka wychodzą mi u nich taniej niż w marketach budowlanych. Do tego jest dział projektowy, więc meble współgrają z ogólną aranżacją. Sporo już tego zlecałem i do tej pory nikt się nie skarżył na jakość. Siedzę w branży od dawna i to sprawdzony kontakt. W Świętochłowicach jest oddział stacjonarny z ekspozycją, więc jak masz czas to odwiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia musi być nie tylko łądna ale przede wszystkim funkcjonalna. Gotowałam już w takiej kuchni która była urządzona kompletnie bez pomysłu i jest to coś okropnego. Dlatego do urządzania swojej kuchni zatrudniłam profejsonalistów któych mogę polecić dalej. Było to biuro projektowe Meble Orion z Warszawy. Całość wyszła świetnie. Tutaj jest ich strona internetowa gdzie można obejrzeć ich projekty: http://www.meble-orion.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie musi być funkcjonalna! Dla mnie to była priorytetowa sprawa podczas urządzania kuchni. Razem z projektantem długo debatowaliśmy nad prawidłowym rozkładem, chciałam jakoś dobrze umieścić jonizator wody z https://sklep.osmoza.pl/, aby nie stał na blacie. Minimalistyczny wygląd, ale maksymalna funkcjonalność - taki był cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kuchni warto zastosować blaty z kamienia naturalnego ma wiele zalet trzeba tylko pamiętać o zaimpregnowaniu go preparatem Dynsil FX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zainteresowana tematem bo zamówiłam meble kuchenne z blatami kamiennymi, ten środek to nanosi się samemu czy trzeba jakiegoś fachowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie robisz to samemu Dynasil FX łatwo się nakłada, trochę zapach nie zbyt fajny ale szybko przestaje być wyczuwalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenia92
akcesoria to super opcja :D nie pochowane gdzieś po szufladach i szafkach tylko, żeby ładnie uzupełniały całość :D ja akcesoria kupiłam na homedome.pl, znalazłam dla nich super miejsce i wygląda to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam by moja kuchnia była nowoczesna. Dlatego zdecydowałam się na fronty wykonane z aluminium, które nadają jej nowoczesny styl. Zgłosiłam się do firmy www.alumex.koszalin.pl, która wykonuje fronty kuchenne tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z urządzeniem mojej kuchni. Nie mogłam niczego dopasować. Postanowiłam zgłosić się do firmy www.verlani.com Zajmują się wykonywaniem mebli na wymiar. Wykonali świetne meble do mojej kuchni, które świetnie się z nią komponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina921
Kuchnia musi być nie tylko ładna ale przede wszystkim funkcjonalna. Dlatego do urządzania swojej kuchni zatrudniłam profejsonalistów któych mogę polecić dalej. Było to biuro projektowe Meble Orion z Warszawy. Tutaj jest ich strona internetowa gdzie można obejrzeć ich projekty: http://www.meble-orion.pl/ Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam super kuchnię, jest mała ale fajnie urządzona. Korzystałam z pomocy fachowców w Roka 69 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noise92
Nie zapominajmy o to, że taką kuchnię trzeba wyposażyć w niezbędny sprzęt AGD. Szukając wysokiej klasy lodówki, warto jest zdecydować się na zakup jednego z modeli firmy Candy. Ja zdecydowałem się na model CMGN 6184 i swojej decyzji w ogóle nie żałuję. Ma dotykowy wyświetlacz, a dzięki funkcji NO FROST nie osadza się w niej szron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy w kuchni jest sprzęt agd to on pozwoli nam na szybkie przyrządzanie pysznych posiłków. Wraz z żoną postawiliśmy na sprzęt marki Solgaz, który jest funkcjonalny, pięknie wygląda a do tego jest oszczędny. Wykonany jest z wysokiej jakości polskich materiałów, które zagwarantują jego dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- duzo szafek I tak wszystkie zapelnisz 

- jesli planujesz zmywarke, postaw ja zaraz przy zlewie, nie bedziesz kapać na podłoge,

- zaraz za zmywarką szafka z tależami, jak oprozniasz zmywarke za jednym kucaniem wrzucasz umyte tależe do szafki 

- polecam serdecznie również taki dystrybutor wody https://dystrybutory.eu/ - jest bardzo wygodny jeśli chodzi o filtrację wody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×