Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to ładnie urządzić

jak urządzić kuchnię??

Polecane posty

Ja proponuję po inspirację zajrzeć na www.n-design.pl. Ja zawsze tak robię, jeśli mam sporo wątpliwości. A na tej stronie można znaleźć wiele ciekawych rozwiązań jak zrobić sobie ładne i nowoczesne wnętrze, które przy okazji będzie niebanalne. A w razie czego można się z nimi skonsultować, bo to jest biuro projektowe. Oni z tego żyją, tym się zajmują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dołączam się do jabłkoantonówka ponieważ gdy brakuje mi pomysłów zawsze szukam nowych w internecie. Również na podanej wyżej stronie. Wiem też, że niektórzy wolą jednak powierzyć urządzenie pomieszczenia - dekoratorom a w tym studiu kompleksowo można urzędzić wnętrze więc nie zaszkodzi poszperać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnętrza
Faktycznie, Internet to kopalnia pomysłów i inspiracji ;) Więc jeśli ktoś ma trochę czasu i odnajduje w tym przyjemność, to urządzanie swojego domu może być nie lada frajdą ;) Z drugiej strony czasem mozna skorzystać nie tyle z kompleksowych usług dekorowania wnętrz, ale chociażby z porady profesjonalisty, a to może przynieść nam wiele pomysłów i gotowych rozwiązań. ------------- Urządzamy i dekorujemy wnętrza, www.balinska-wnetrza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej chyba skorzystać z pomocy biura projektowego a jeśli juz nie to inspiracji jest duzo zajrzyj sobie na n-design.pl może tam Cię cos zainspiruje, bo jest tam wiele ciekawych pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo ciekawych projektów zamieszczają na profilu Polski hydraulik na facebooku, linki do różnych ciekawych stron z aranżacjami, warto tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raisaa1
Według mnie będą do czerwieni pasować: biały, grafitowy, srebrny i czarne dodatki. To jest bardzo inspirujące: http://www.swiatrezydencji.pl/wnetrza/pomysl-na-wnetrze/przytulny-loft/kuchnia-z-antresola Czerwienie, szarości, biele, srebrne meble w kuchni i do tego nawet stół z jasnego drewna. Efekt piękny - te zdjęcia na ścianach i nowoczesny fotel sporą dają temu wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
A myślałaś może nad wynajęciem dekoratora wnętrz? Z tego co wiem, to w N-design pracują naprawdę świetni profesjonaliści. Oni na pewno będą umieli Ci pomóc, a do tego będziesz miała rewelacyjnie urządzoną kuchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje rady, mąż uparł się że w kuchni położy panele ścienne bo obrzydło mu się malowanie, to samo tyczy się salonu a są to jedyne pokoje bez paneli bo w zasadzie w całym domu na podłodze, ścianach i suficie mamy panele. W kuchni na jednej ścianie mamy szafki a na przeciwnej ściana jest cała z kamienia. Problem polega na tym że ja nie chce tych paneli w kuchni bo z kuchni zrobi mi się cyrk. Macie może jakieś inne rozwiązania na moje pozostałe dwie ściany w kuchni aby mąż nie musiał malować a ja nie musiała oglądać paneli?? Proszę o pomoc. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do n-design warto zaglądnąć choćby po inspirację - ich fotki już dużo dają, ale nie da się ukryć, że najlepiej byłoby chyba oddać całą kuchnię po prostu w ich ręce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietka2987
Co do czarnych kuchni, ja widziałam jedną zrobiona właśnie w połysku ze ścianami w bieli. A między szafkami górnymi a dolnymi była piękna fototapeta z kwiatem w odcieniach fioletu. http://demur.pl/fototapety/do-kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO AUTORKI Czerwona kuchnia ladnie wygląda, do niej chyba jak najbardziej szary kolor plytek Tylko nie wiem czy fronty są z połyskiem? Jak piszesz ze w kuchni sa okna po obydwu ścianach i dźwi także ,hmmm troche kiepsko A patrzyłaś na inne kuchnie ,ta jest ok ale są lepsze. Co do koloru ścian to biel albo popiel tylko popiel jest chłodny a kuchnia ma byc "ciepła" i przytulna . Tylko zanim zdecydujesz sie na kuchnie dopasuj najpierw plytki,pooglądaj doradź sie Ja popelniłam kiedyś błąd Wybrałam meble a później miałam problem z dopasowaniem płytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola6578
Ja bym nie brała frontów w połysku, każde zabrudzenie bedzie na nich widać, ślady po palcach... Wydaje mi się, że więcej czasu spędzisz czyszcząc je niż się nimi ciesząc. Co do ścian, może warto postawic na fototapety, np takie? http://demur.pl/fototapety/do-kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwień czerwienią ale pomyślał ktoś o bieli? mam znajomych którzy dopiero urządzili sobie mieszkanie i przeważyła u nich biel tzn sciany, meble a podlogi ciemne Fantastycznie to wygląda Niestety kuchnia byla w stanie dobrym ale zastanawiaja sie nad zmiana Ja bym kuchnie dopasowała do całości czyli białe meble i sciany dodatki kuchenne wg uznania a podlogi i plytki scienne nad blatem czarne badz szare Pieknie by ztym sie komponował gres szkliwiowy z Ceramstic z kolekcji IRYDIUM do tego na scianach antyrami z fajnymi fotami i całkiem ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka677
Ja jakis miesiąc temu ukończyłam wreszcie swoją kuchnie i udalo mi sie to dzięki temu ze znalazłam tutaj http://www.kuchnie.apartamenty.pl/ producenta kuchni na zamówienie. I wreszcie moja kuchnia wyglada tak jak powinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
moja kuchnia jest mała i nawet dekorator nie pomoże :D jak zbuduję nowy dom! zrobię w nim dużą otwartą kuchnię bez dekoratora,projektanta ze spiżarnią! zwykła praktyczna bez wiszących szafek 7 m blatu! piekarniki w zabudowie duży stół duża witryna do sufitu ogromna lodówka! moje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilli Pop
Ja proponuję jakieś urozmaicenie, żeby nudno nie było. Ostatnio super rzeczy robią ze szkła, można np. dekor kuchenny umieścić między blatem a szafkami (no cóż dbam o detale). Tu zobaczycie fajną ofertę druku na szkle: http://www.druknaszkle.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedzalka
A jeśli chodzi o sprzęt AGD w kuchni? Jakie marki sobie cenicie i macie w swoich kuchniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedzalka
Ja właśnie zastanawiam się nad sprzętem do zabudowy. W kwietniu planuję remont. Stara zostanie tylko lodówka, a tak stoję przed wyborem płyty, piekarnika, kuchenki mikrofalowej i okapu- wszystko ma być do zabudowy. Nie ukrywam, że zależy mi również na nowoczesnym designe. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
Słuchajcie ja teraz jestem na takim etapie i przyznaje ze wybrałam juz kilka ciekawych projektow i rozwiązań, w tym kilka z tej strony http://www.kuchnie.apartamenty.pl/ Wiec może i Wam sie przyda własnie kilka propozycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicka1985
u mnie większość sprzętu w kuchni to Whirlpool. Sprawdza się już dobre kilka lat bez zarzutu i ładnie prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Takich szuflad tandembox z dekoracją szkoda byłoby zamykać :) Nie miałam pojęcia, że jest coś takiego jak "trójkąt roboczy"/ Jak widać matematyka przydaje się wszędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×