Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to ładnie urządzić

jak urządzić kuchnię??

Polecane posty

Gość gość
Fajne te realizacje na tej stronie ikuchnie. A czy ktoś z was korzystał z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam pół oku temu z tej podfirmy i jestem bardzo zadowolona. Realizacja pierwsza klasa, do tego doradztwo, projekt wszystko z dokładnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
A mogłbyć/abyś napisać coś więcej na temat tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guides
To te ikuchnie to blog czy firma bo już się zgubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Firma, która prowadzi bloga. Wystarczy wejść na ich stronkę, żeby się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guides
Ja w kuchni nie mam stołu, bo nie mam na niego po prostu miejsca. Jednak zastanawiam się czy trochę jej nie przebudować, by móc zrobić kącik jadalniany. Wydaje mi się, że lepiej jeść w kuchni niż w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Jeśli chodzi o kąciki jadalniane to teraz są takie opcje, anwet dla tych małych kuchni, że można przebierać w pomysłach :) Ja stołu nie mam, ale zbieram na remont kuchni i chciałabym taką wyspę na kółkach, która jednocześnie robiłaby za miejsce robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto wybrać farbę, która będzie dopasowana do specyfiki pomieszczenia, jakim jest kuchnia. Np. Śnieżka ma w ofercie specjalną farbę do kuchni i łazienek, która m.in. zapobiega rozwojowi bakterii i łatwo się czyści. Jeśli chodzi o paletę odcieni, do czerwonych mebli wybrałabym chyba jakąś fajną szarość (z wzornika Śnieżki Kuchnia Łazienka polecałabym Grotę Solną), czarno-czerwona kuchnia to moim zdaniem jednak przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guides
Wiem, że Śnieżka ma dobre farby :) Izuchaa - o jakiej wyspie na kółkach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guides
Wyspa na kółkach jest boska! Gdzie można taką dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuchaa
Nie wiem, czy można kupić takie gotowe. Wiem, że ta firma, z której wzięłam link takie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calineczka80
Bardzo fajne i oryginalne dodatki do kuchni znalazłam na www.homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchnia musi być przede wszystkim praktyczna- wyposażenie powinno być funckjonalne i jednocześnie eleganckie. Tu http://www.mykan.pl/kuchnia/ znajdziesz przydatne akcesoria kuchenne, które ułatwią organizację codziennych obowiązków. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje jasne, pastelowe kolory – dla mnie, przynajmniej, są rewelacyjne. Pozatym jeśli zostanie wam jeszcze trochę kasy pomyslce o szybach dekoracyjnych, takich kolorowych. Bardzo fajny dodatek do upiększenia i nadania oryginalności , sama mam takie w łazience oraz kuchni, zamawiałam je w http://www.bojar.com.pl/. Jeśli ktoś lubi szkło i tego typu dekoracje to polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrrrra
A jaki waszym zdaniem praktyczniejszy jest kolor kuchni biały czy brązowy? Nie mogę się zdecydować i szukam jakiś inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto przepłacac za wyposażenie, jeśli wszystko można kupić taniej! tutaj można nawet o 70% tansze rzeczy markowe znaleźć!! www.storepedia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysłów najlepiej szukać na stronach projektantów wnętrz tak jak tutaj http://fabryka-wnetrz.net Widać jakie są trendy i jak można fajnie zrobić kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulaaak
na pewno nie warto wydawać kasy na architektów, czy dekoratorów wnętrz. Ja już się parę razy na tym przejechałam. Jest tyle super pomysłów w necie. Kuchnię ostatnio urządziłam sama, stół i krzesła kupiłam na http://www.batdom.pl/zestawy-stoly-i-krzesla.ehtml, pozostałe meble robił mi znajomy na wymiar. Inspiracje czerpałam tez z gazet, książek i wyszło super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno w eleganckiej kuchni musi znaleść sie urządzenie,które zastąpi 12 innych urządzeń dzieki czemu pozwoli zachować zawsze porządek...jest to Thermomix-mercedes wsród wszystkich podobnych..zastępuje m.in sokowirówkę,maszynkę do mięsa,młynek,gotuje tradycyjnie i na parze,wyrabia ciasta,masło,majonez.,robi lody......oraz Wiele innych pyszności...a wszystko to szybko ,zdrowo i sprawnie...niesamowita pomoc w kuchni...minimum akcesoriów przy maximum zastosowania...polecam...Grazyna O. Sprzedawca tel.07467497755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazak
hmm to zależy, czy wolisz bardziej nowoczesne wnętrza, czy tradycyjne. Dla mnie kuchnia musi być funkcjonalna, bez zbędnego zagracania przestrzeni. Ja niestety nie mam oddzielnej jadalni, dlatego musiałam kupić większy stół na http://www.batdom.pl/stoly.ehtml , który zajmuje sporo miejsca, ale jak masz mniejszą kuchnię to lepiej jej nie zagracać dużymi meblami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia powinna być praktyczna i dobrze zagospodarowana ja mam połączona z jadalnią. Robiłam pod wymiar są ładniejsze i masywne mi robił pan Michał 790899070 z polecenia kolegi i wyszło genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×