Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

dobra wstępnie jakoś mi działa, ciesze się że znalazłyśmy miejsce dla siebie chociaż tam było w miare wygodnie i powaznie myslałam że będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, powaznie to ja sie tam troche zawiodlam :( Nie lubie jak ktos linija wymachuje mi nad glowa ;) Misia, obiecaj ze jak juz bedziesz PO to zrobimy sobie realny zlot bromowych banitek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad wyscie przyszly
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecuje !!!!! jasne że zrobimy !! Na początku macie mnie odwiedzić w klinice i to bez dwóch zdań !! Tez się zawiodłam zwłaszcza, że na poczatku było miło..nie wiem czy zauważyły ale tylko my tam pisałyśmy a one przytakiwały lub nas strofowały..no bez użytkowników forum działac nie bedzie .. Samanta poszła pobawic się w dorsza ale znajdzie nas, wysłałam jej link ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dorsza??? A mozesz blizej, bo brzmi intrygujaco ;) Ja tu po calym dniu roboty, a Ona na zabawy wybywa ;) Misiu, to ja obiecuje ze Cie odwiedze :-) Tylko skrobnij o ktorej bedziesz wychodzic, bo najlepiej abysmy byly 7.11. Bedziesz bardziej do rzeczy niz 06.11 :-) Wiem co mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła popluskac sie w wodzie .. ja w robocie nie byłam ale też padnięta jestem.. oj mówisz ze 6 będę miała wyjęty z życiorysu? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja na stole bylam ponad 4h, to na reszte dnia scielo mnie z nog ... Pierwszy telefon wykonalam ok. 18.00 i podobno byl to jeden wielki belkot ;) No taaak, Sami na basenie a ja myslalam ze sie imprezuje ;) U mnie niby caly dzien pracy, ale kocham to co robie, byleby juz te modeleczki sie nie odzywaly, bo intelektualnie nie ogarniam tego szczebiotu ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Kochana padne ;P intelektualnie nie do ogarnięcia ;)) dobre muszą być, ja pracuję ze zwykłymi śmiertelnikami i też zawsze sie modle by się nie odzywali a oni swoje..hehe ja za jakieś pół godz też będę intelektualnie czad bo no powód jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - ja mam być koło godz na stole .. jak to brzmi..do mnie to jeszcze nie dociera..tyle znieczuleń widziałam ale sama jeszcze przez to nie przechodziłam..po anestezji miałaś dziwny zapach z ust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, zadnego zapachu nie mialam ... ale bylam okrutnie slaba. To normalka i zostalam na to przygotowana. Wiesz, ja sie troche balam konsekwencji intubacji. W szpitalach upychaja sztywne rury i od niej boli gardlo. W Model Medzie jest inaczej :-) Gardlo zupelnie mnie nie bolalo i na szczescie nikt nie wpadl na pomysl aby mnie swiadomie wybudzac gdy mialam rure w paszczy ;) To jak? Dasz znac o ktorej wychodzisz? W sobote lece sie relaksowac na wywaczasy, ale bede tutaj wpadac i podczytywac ... tak miedzy jednym masazem a drugim ;) Musze jeszcze jakis nowy kostium kapielowy kupic, a tych o tej porze roku jest jak na lekarstwo :( Oczywiscie do zadnych "A" sie nie mieszcze i zupelnie nie wiem w czym mam plywac w tych termalnych akwenach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszczę tego SPA..Musisz sobie coś kupić bo w starym kostiumie mozesz dziwnie wyglądać ;p Do pływania czujesz się już na siłach?? Tylko zaglądaj tu i nie tylko czytaj ale i pisz ..!! O zapach pytałam bo przewaznie po znieczuleniu czułam taki straszny odorek .. Ja powaznie najgorzej boję się laryngoskopu po którym zakłada się rurkę..ten metal mnie przeraża ;o O niebieskiej tabletce nie wspominając..mam trochę poczucie że bez niej szybciej się dochodzi do siebie po narkozie..tak z własnych obserwacji.. Przeżyje zobaczę opowiem Na pewno dam znac o której będę wychodzić - nie da się tam na miejscu mnie odwiedzić? W sumie zaraz za rogiem jest jakaś kawiarenka ale czy będę w stanie? Dobrze by było ja na łóżiu a Wy koło mnie takie uśmiechnięte ;p Zgadamy się na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPA nie zazdrosc tylko tez sobie takowe zaplanuj :-) Moj mi dal w prezencie na otarcie umeczonych oczu i wymasowanie pleckow ;) Dorzucil do tego diamentowy pierscien i zestaw bielizny :-) Takie cuda te 360cc robia :-) Misiu odwiedzimy Cie napewno :-) Mam jednak nadzieje, ze uda Ci sie dojechac do wawy na jaks kawke :-) A moze nawet na bielizniane zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jasne że sie uda..teraz że tak się wyraże głowa spokojniejsza więc tylko popatrze kiedy i sie zgadamy..oby tylko śnieg za wcześnie nie spadł bo ja mam schizy jak mam prowadzić na zaśnieżonej drodze..chyba że moje chłopiszcze pojedzie ze mną ;p Ty od soboty wybywasz? a gdzie będziesz się pławić w wawie czy w konstancinie? ja na basen się wybiore już z nabytki bo teraz głupio się rozebrać do gąbek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widac na bilecie ;) to blizej Alp mnie wyweje :-) Ale wroce po tygodniu i bede Cie wspierac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to się wygłupiłam ....super sprawa odpoczniesz zregenerujesz się i z całą werwą i mocą wrócisz do codziennosci.. Cieszę sie ze Was poznałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecna! :D niechże będzie - nowy topik :) :) ja już po pluskaniu.. odkąd mam na co bikini założyć polubiłam basen itp :P diamentowy pierścien... o matko! mój mi powiedział, że mam pierścienie razy dwa :P zero romantyzmu, no zero.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super że w komplecie !! tam patrzyłam to nas pokasowały hehe i maja spójność a co to za zima???? gardło mnie troche boli imam katar - nie wiem czy gripex brac czy isc do lekarza bo troche se martwie żeby dalej sie nie rozwinęło bo potem leków brac nie można..poradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) i ja też tu jestem! Od rana planowałam się przywitać, ale dopiero teraz znalazłam chwilę aby tu wejść. Pogoda licha dzisiaj, przysypiam trochę i nie chce mi się nic. Od przyszłego tygodnia idę na aerobik, kupuję karnet miesięczy bez ograniczeń, mam nadzieję, że się zmobilizuję, bo już nie mogą patrzeć na pupę, która wymsknęła mi się spod kontrolii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega ;) jak sie ciesze że trafiłaś !!! ja mam prad nie mam prądu i tak od rana bateria mi w lapku siadła i teraz korzystam z chwili prądowej...zima zaskczyła wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omega, fajnie ze jestes :) Aerobik popieram! Z duzych czesci ciala to moga byc piersi, nie? :-) Reszta niech bedzie z sredniej polki ;) Misia, moze lepiej idz do internisty ... Jesli cos w gardle sie zle dzieje, lepiej zareagowac od razu z grubej rury i podac antybiotyk ... Bo wiesz, lepiej abys doktorowi nie cherlala na stole ;) Na ulicach pandemia :( Na lotnisko zazwyczaj smigam w 15 minut, a dzisiaj ok. 50 :( Do tego wszystkiego OCZYWISCIE mam letnie opony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska już ochłonęłaś z wyborem wkładek? już na 100% wiesz, że chcesz te większe? Ja obecnie zbieram na op nosa.. przy okazji chciałabym trochę powiększyć usta, ale jakiś trwałym wypełniaczem, chociaż podobno wszystkie mają skutku uboczne, więc sama nie wiem. Takim co się wchłania nie opłaca się robić, bo co pół roku lub co rok trzeba dostrzykiwać a to drogie jest. Czytam też ostatnio dużo o depilacji laserowej i mam na nią z dnia na dzień większą ochotę, ale póki co muszę odpuścić, tylko pomarze o tym :) Co do areobiku lub jakichkolwiek ćwiczeń to nie potrafię się zmoblizować, pójdę raz lub parę razy potem znowu długaśna przerwa i znowu zaczynam od początku, stąd pewnie nie mam efektów. Mam normalną figurę, ale chciałabym być szczuplejsza i mieć ładnie zarysowane ciałko :) A Ty Aniu jesteś modelką? Wywnioskowałam tak z jakiegoś postu, że wylatujesz gdzieś na sesję:) Miska a Ty ile płacisz za operację jak mogę zapytać? Orientujesz się za ile Twoj dr robi noski? Wiem, że Skupin chyba za 6 w tym roku, inni biorą więcej, wiec akurat 6 to atrakcyjna cena, a ja własnie do niego chciałabym się wybrać chyba, tylko nie wiem czy ładnie robi usta, bo ja bym to chciała za jednym razem pod narkozą jak będę. Kurcze to się rozpisałam, trochę do tematu trochę nie, chyba mnie nie pogonicie :D:D:D ? Nie wiedziałam, że cały czas tu jesteście, skoro tak to będę cześciej zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem !!!!! Omega nie po to Cię wołałyśmy coby przepędzać !!! z przerwami bo prądu brak - ja płace niecałe 11tys a o nosek pytaj Anne, bo miała laska nochalka robionego razem z cycolkami...tu tylko jest kicha z fotami ale na maile będziemy słać i tyle..Anna słyszy??? ;D NIe wiem poważnie które te wkładki nie chciałabym mieć dziwnego efektu nie wypełnionej skórki - ja mam wykarmioną dwójkę dzieci !! to co innego niż Wy leszcze ;p Ide jutro do likorza...Anna chyba masz rację lepiej teraz antybiotyk dowalić ..gorzej jeśli likorz nie będzie widział wskazań...to się załamię jak mi się op przesunie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×