Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

karolka, alez to bardzo proste. Przy pewnych deficytach intelektualnych latwiej popracowac fizycznie i kliknac mysza w ikoneczke "ban", anizeli uruchomic skromne poklady algorytmow myslowych i odpowiedziec na prosciutkie pytania. Ot i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jak tu posprzątane... wczoraj turek się tu aktywnie udzielał i już nie ma turka..? Karolka - ja też mam bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskaa skoro zmieniłaś zdanie to znaczy że miałaś ku tego jakiś konkretny, niezaprzeczalny powód? to są tylko moje domniemania, ale tematu zgłębiac chyba nie ma sensu, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, i ja takie szanuje, Twoje również jakiekolwiek by nie było, niechcę tu toczyć dalej tej dyskusji, wpadłam przypadkiem, kiedy dowiedziałam się że ktoś podszyty pod mój nick wypowiada zdania, z którymi ja się nie zgadzam, i nie życzę sobie żeby takie historie miały miejsce, Tobie życzę zadowolenia z nowych piersi i nieomylności w dobieraniu wirtualnych znajomości Pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka - a któż to może wiedzieć ? Zostałam zbanowana bez słowa wyjaśnienia 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to nawet chyba Miśka nie była wtedy zalogowana na różu, tylko na wizażu pisała, i za to - no tak, przecież to ZDRADA :P ją zablokowały.. no bo za co.. doczekałaś się Miska maila od adminki z wyjaśnieniem czemu cię zablokowała i jakie punkty regulaminu złamałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska wszystkim innym wytykala
lamanie regulaminu wiec sie sama doigrala...zeby wytykac innym najpierw samemu trzeba byc w 100% w zgodzie z regulaminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkim tylko tobie paskudo :) skinsepcik nie pomógł?? Sam, no coś Ty jakie wyjaśnienie..przeciez nie złamałam nawet jednego punktu więc co by miały napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tu kiedyś był ciekawy wątek o rozowym forum gdzie większość jego fanek pisała na pomarańczowo żeby nikt nie mógł skojarzyć i sobie wytykały wszystko, czego obawiały się napisać tam :D niesamowitych rzeczy się można było dowiedzieć - widzę, że wracamy do tych praktyk :) chętnie! ja jednak nie wstydzę się tego co myślę i pozostanę przy swoim stałym nicku Miśka, a odwołania do łaskawości administratora nie myślałaś pisać..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, odwolanie do laskawosci administratora???? Buhahahahaha :-) Wstyd i obciach na caly internetowy swiat, ze z forum mozna taki prywatny folwark zrobic :-) :-) Nie mniej im wiecej bedzie informacji w swiecie wirtualnym i realnym o praktykach na rozowy tym lepiej. Kiedys Lodz przepraszala za Frytke, Torun chyba za Rydzyka, ale teraz slyszalam ze Torum wstydzi sie za roz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toruń to chyba nie ma specjalnie dużego wpływu na róż akurat.. może kiedys.. niemniej, mnie poinformowano, że wyrzucenie mnie było pomysłem godnym przemyślenia i gdybym się nie mądrzyła, na przykład że nie wyrażam zgody na czytanie tudzież publikowanie moich PRYWATNYCH wiadomości czy maili, to może by mnie przywrócono.. seryjnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi szybka reakcja, a może nikt nie zauważy prawda.. ;) a jak ktoś zauważył jednak, to raz dwa, zamiecione pod dywan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziwczyny, to jednak tu jesteście, myślałam, że przepadłyście w cyberprzestrzeni. o rety co to za afery z tymi banami? Ja jakoś nie nadąrzam... Miska, jak się czujesz? jak twoje nabytki? Anna, zaglądasz tu czasami? a jak twoje skarby, czy można je gdzieś obejrzeć, to taka sama wkładka jak moja ma być więc chętnie bym zerknęła na efekt... Ja powoli zaczynam odliczanie, bo mam termin na 22 stycznia rano i pomijajac obecne megazaziębienie, to jestem superpodekscytowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, mnóstwa prezentów pod choinką, mniej stresów, więcej przyjemności i przede wszystkim uśmiechu na co dzień oraz rewelacyjnego Nowego Roku 2010, pełnego sukcesów i radości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby nadchodzący rok
przyniósł wam wiecej rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wzajemnie :D choć niestety, w Twoim przypadku, szczerze wątpię.. szkoda że nie wszystko można zoperować jak na razie.. ale może kiedyś.. Ci się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za to wam juz nic nie pomoze
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty będąc tu razem
z nimi sobie wystawiasz najlepsze świadectwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam. 12.04. idę na konsultację do Bromy. proszę o opinie na jego temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Zapraszamy na nasze Forum i Portal !!!www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu zycie umarlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkurs feelbeauty.eu
Konkurs na portalu www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×