Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podstolina

Kupiłam stanik w rozmiarze 65 G i jestem załamana !!!!

Polecane posty

Gość c o ma
a żakiet do biustonboszy??;/ chyab jest temat zakupy...tam można wklejać aukcje, a nie wpychac sie jak zwykle tam gdzie nie trzeba...jakby to byłakurat jakiś stanik to ok, rozumiem, ale nie takie akcje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadlam na chwilke
witam Was chce sie podzielic moimi uwagami na temat stanikow. odkrylam stanikomanie w kwietniu tego roku. udalo mi sie zalapac na spotkanie z braffiterka w katowicach i sie zaczelo......... oszlalam!!!! a to dlatego,ze od zawsze mialama problem ze stanikami, bo w Polsce rozmiary konczyly sie na DD, w Tryumphie na F. i to wszystko.zawsze brakowalo mi jakies 12 cm w biuscie. wiec nosilam te gówna...bo nie mialam innego wyjscia. biust wylazil mi bokami, z tej wiekszej piersi juz niew spomne, wylazil dolem i gora. jak podciagnelam do gory to mi wyskakiwalo dolem.... jak naciagnelam dol...to mi wyskakiwal gora i tak na okraglo. juz nie mowie o tym,ze moje piersi byly zlaczone :) bo nawet nie mialam pojecia o tym,ze moze byc inaczej. hahahhaa. byly po prostu jakby w jednej misce szerokiej - takie nam producenci robia staniki. no i poszlam na to spotkanie. od razu kupialm stanik. kupowalam zawsze 90 F....a wtedy kupowalam na spotkaniu stanik rozciagliwy i wymierzyli mnie na 80 J..... ale jaja - mysle sobie - taka miska istnieje ?????????? to byla arabela z firmy Freya - ale teraz bym juz jej nie kupila. bylo cudownie...ale po 6 dniach sie naciagnela w obwodzie. dlatego odejmuje sie czasami te 10 cm nawet. zaraz potem kupilam stanik z firmy Panache - i to bylo to !!!!! Sienna - czarno-niebieska - UWAZAM,ZE TO NAJCUDOWNIEJSZY STANIK NA SWIECIE!!!!! kupilam 85 J. biust mam w gorze jak podstawke :))) nosilam go 5 miesiecy i nic.... jak kupilam tak byl. jest piekny do dekoltow,man iskie fiszbiny. piersi sa cudowneeeee. naprawde nie ma piekniejszego stanika od tego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsss
Trzeba było zamówić 65 Z. Założyłabyś sobie miseczki na ramiona i głowę i miałabyś zimowy kaptur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadlam na chwilke
czytalam na forum o migracji biustu...ale sobie pomyslalam jakies bzury pisza. i wyobrazcie sobie,ze po 4 miesiacach poszlam kupic nowy stanik...a ze nie bylo innych w moim rozmiarze, wiec postanowilam kupic ten sam - skoro jestem z niego zadowolona :) i jakie bylo moje zdziwienie,ze moj rozmiar mi nie pasowal - 85 J. przymierzylam wiekszy - 85 JJ - i ten byl dobry. po prostu faktycznie biust wrocil na swoje miejsce. pewnie jeszcze nie caly...hahahhaa. wiec na wszelki wypadek kupilam na wyprzedazy rozmiar 85 K - niech lezy :):P niech czeka. tym bardziej,ze tak jak mowilam, to najcudownieszy stanik do dekoltow. takie piekne,okragle jabluszka - hahahhaah - jesli mozna mowic o jablkach w takim rozmiarze - hahahahah. jesli ktoras ma duzy biust i lubi nosic dekolty - nie ma lepszego stanika !!! teraz kupilam rowniez w wyprzedazy stanik zimowy - tak go okreslilam ;) to panache ariza niebieska - ma niestety wysokie fiszbiny i jest dosc mocno zabudowana. dlatego tylko pod golfy i sweterki. ale i tak ma biust na swoim miejscu. przy schylaniu sie, podskakiwaniu - biust nadal jest na swoim miejscu - o dziwo :) niek upujcie zadnych innych stanikow - tylko Panache. wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpadlam na chwilke
asdsss - a ty juz ze szkoly wrociles ? wrocilas? jak tam klasowka? bo dorosla osoba w taki sposob nie komentuje tak powaznego problemu, jak dobrze dobrany stanik. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawiążę do tego, o czym na poprzedniej stornie było.. że te ciasne obwody i duże miski są tylko do wielkich naturalnych biustów, które bez nich wloką się za właścicielką po ziemi... ja mam implanty, więc nic mi się nie wlecze (póki co :P ), wygarniać też nie bardzo jest co.. i jak założę 75C a na to jakąkolwiek bluzkę, to wizualnie mam biust o połowę mniejszy niż kiedy założę 65F przykładowo.. byłam całkowitą płaszczką, więc teraz chcę mieć ten biust, nie maskować go skorupkami jak ktoś ładnie napisał :) ale jeśli komuś wygodnie i fajnie ze spłaszczonym biustem, to spoko - nikt tych reguł doboru rozmiaru nikomu nie narzuca przecież.. Autorko, nie zniechęcaj się jednym modelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna kupic stanik w niesprawdzonym sklepie internetowym? poza tym koniec koncow kazda firma ma troszeczke inna rozmiarowke wiec trzeba mierzyc a nie kupowac w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w rzeszowie......
best-bra a pomogłabyś mi z tym rozmiarem?? bo ja już się całkeim pogubiłam:/ zazwyczaj nosiłam 75 B, ostatnio przymierzyłam jakiś 70 C i niby prawie dobry ale jednak nie do końca:/ no ale 70B byłby za mały:/ zmierzyłam się dzisiaj jesczze raz i wyszło że pod biustem powinnam mieć jednak chyba 65....bo mi wyszło około 71 na wdechu ( dlatego pewnie wcześniej wychodziło więcej bo nie zwracałam uwagi na to czy to wdech czy wydech:/) no i problem mam troche ze zmierzeniem się w biuście, bo nie wiem czy to ma być na wdechu czy na wydechu??? zazwyczaj wychodzi tak: biorę miarkę wychodzi ok 83 ale miarka zaczyna się powoli zsuwać to tak wychodzi że około 82, no ale jak bardziej ścisnę to wtedy piersi będą za bardzo zciśnięte:/ tak mi się przynajmniej wydaje.....dlatego już zgłupiałam....czy tylko ja mam taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w rzeszowie.....
o ludzie weszłam sobie z ciekawości na stronkę atlantica i wg ich numeracji to ja powinnam nosić 70A :D no fakt mam mały biust ale B często mnie ciśnie :/ zwariowac można, wiem że kiedyś na stanikomanii chyba był kalkulator, ale teraz ta strona sie nie otwiera:/ weszłam na jakaś stronkę z bie;lizną Panache i tam jest przelicznik, to wg niego powinno być 65 D , ale to znowu się boje że jednak będzie za duże.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod biustem mierzymy się ściśle, na wYdechu. W biuście swobodniej, normalnie oddychając. W obu przypadkach trzeba pilnować, by miarka był równoległa do podłogi. W Twoim przypadku wychodziłoby 65C, może nawet 65D jeśli miseczka w 70C była prawie dobra – niestety, jak zawsze wyjdzie w mierzeniu (tu jest mapka z zaznaczonymi dobrymi sklepami z całej Polski: http://stanikowamapa.prv.pl ) . Obejrzyj, jakie modele fajnie leżą na dziewczynach z podobnymi do Ciebie wymiarami: http://balkonetka.pl/katalog/user/simeri http://balkonetka.pl/katalog/user/agugabi Pamiętaj, żeby mierząc stanik wyregulować ramiączka (nosząc za luźne obwody przeważnie tego nie robimy bo skrócenie ramiączek powoduje podjazd stanika do góry) i wygarnąć piersi spod pach do miseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobór stanika to jest bardzo indywidualna sprawa, żadna z Nas nie pomoże idealnie drugiej na odległość, zakupy na różnych stronach są owszem często bardzo ciekawe (przede wszystkim można trafić na jakieś okazje czy wyprzedaże) ale też i ryzykowne. Tak naprawdę dopiero gdy się dobierze odpowiedni rozmiar,pozna jakie fasony Nam pasują można probować takich zakupow,ale wciąż istenieje ryzyko nietrafienia. Nawet najbardziej doświadczona w tej kwestii kobieta może trafić na stanik, który niby ma dobry rozmiar,niby firma też znana ale fason jak na złość nie ten! Nie trzeba się tym zrażać,zawsze można przecież odesłać i szukać dalej tego co będzie Nam najlepiej pasować;) Jeśli zaś chodzi o te z Nas,które dopiero zaczynają przygodę z dopasowanym biustonoszem to najpewniejsze będą sklepy stacjonarne,w których oprócz własnej wiedzy teoretycznej, nabytej na różnych stronach internetowych, otrzymamy pomoc doświadczonej brafitterki,która dodatkowo ma także praktyczną wiedzę. W coraz większej liczbie miast powstają takie sklepy dlatego warto spróbować. Do autorki: nie zrażaj się! Przejdź się do któregoś sklepu brafitterskiego żeby chociażby ustalić rozmiar i poprzymierzać,nie ma obowiązku dokonania zakupu gdy nic nie będzie pasować;) Poza tym zawsze można kupić jakiś jeden ładny, niedrogi model i zobaczyć jak się czujesz w nim chodząc na codzień. Jest tyle polskich film,które naprawdę w super cenach proponują wspaniałe dopasowane biustonosze;) Pozdrawiam serdecznie Ania - brafitterka Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosnych, spokojnych, pełnych domowego ciepła Świąt Bożego Narodzenia. Rodzinnej atmosfery w której odpoczniecie i nabierzecie nowych sił. A także szalonego Sylwestra i mnóstwa szczęścia w Nowym Roku! Życzy Satine bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycki pomocy ratunku
wiem ,że podbijam ale jak to jest z tymi producentami czemu np 34G truly you, M&S jest dobre a we frei to juz 2 rozm za mało np w takim rio , w polskich to juz całkiem loteria raz to 75 G leży idealnie a raz nawet 75I jest małe , czy poda ktoś kolejność wilekości miseczek u producentów albo jakies porównanie zrobi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje perelki to
z rozmiarami jest roznie bo jedne staniki sa bardziej scisliwe - te ktore w skladzie maja wiecej polyamidu/nylonu a inne bardziej polyestrowe i elastanowe sa miekkie i wtedy rozmiar moze sie roznic miedzy jednym a drugim modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje perelki to
ja zwykle nosze Tango II 36GG czyli 80GG z Panache, ostatnio kupilam Fantasie w tym samym rozmiarze bo byla 70% przecena wiec grzech nie kupic - biustonosz i pasujace majtki mialam taniej niz same majtki w pelnej cenie detalicznej. Fantasie jest miekki i biust jakos ineczej sie uklada, "faluje" bardziej, owszem jest idealnie dobrany bo kobieta w sklepie tez sprawdzala,ale dziwnie sie w nim czuje bo wlasnie nie jest wystarczajaco sztywny a ja juz przyzwyczailam sie do Tango II bo nosze go od 2 lat i swietne jest to ze daje wrazenie przezroczystej koronki a jest tak wspaniale podtrzymujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy stanik jest inny :) Spróbuj może balkonetek Panache - Cleo? Ze starszych George, z nowszych Lizzie, Lucy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeszów też ma wybór
Na grunwaldzkiej jes biustyl, na kanałowej Nina, a jak któś szuka tańszy biustonosz to esotiq w galerii rzeszów, też ma mniejsze obwody 65, 70. La vantil ostatnio ceny ma 100 zl i więcej za średniej jakości staniki wiec chyba nie warto, ale rozmiary powyzej miski D można znaleźć. CO się komu podoba, wybór i tak wiekszy niż ze 2 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem z rzeszowa
heh rozmiary powyżej miski D , też mi coś spadaj ze spamem :P Rzeszów to wioska tu było bardzo drogo , jest bardzo drogo i będzie bardzo drogo bo się patafiany nie nauczą nigdy ,że nikogo ich kurewska marża na sklepach nie interesuje (50% w górę) ok były sklepy z ekstra bielizną tylko co z tego jak żadnych promocji i przecen a to samo w internecie albo w Krakowie(tak w Krakowie jeszcze takiej Łodzi, Świdnicy)kupiłabyś i kupisz nadal ta samą rzecz o połowę taniej, tutaj są tylko triumfy i przeceniana felina zresztą z zawyżonymi cenami(w Niemczech te staniki po przeliczeniu Euro kosztują na nasze 50-70 zł)ludzie stąd jak mają czas na zakupy latają do Anglii albo Niemiec , ciekawa jestem czy nadal jest ten sklep na kopernika z damską ekskluzywną bielizną i czy dalej tak zawyżają ceny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up dup dup dup srup ciup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobny rozmiar
tak 65 G do 65 GG i z całym sercem polecam Panache cleo na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początki stanikomanii
Rozwalił mnie ten tekst, to podbiję: "ta cała "rewolucyjna" rozmiarówka biuściastych chyba dotyczy kobiet których cycki wiszą poniżej kolan - można toto pozwijać i upchnąć w miseczkę G a mały obwód służy temu żeby całość nie pie**alnęła z hukiem o ziemię." Swoja droga, zmierzyłam sie i mam 75 pod biustem na wydechu i 97 w biuście - zamówiłam właśnie stanik 70C - ciekawe co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekaterrina
Biust wyjdzie górą i bokiem, bo miska duuuuużo za mała, z wymiarów wychodzi 70H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jekaterrina
Ewentualnie 32F (z firm brytyjskich, typu Panache czy Freya).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepnę sie pod ten watek jak
a ja mam pytanie- ile mniej więcej kosztuje taki stanik? Wybieram się do sklepu z brafitterką i nie wie ile kasy muszę mieć,z tego co wiem, sa tam różne firmy, wiec tak mniej wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalyopy
podepnę sie pod ten watek jak, różnie, polskie marki mogą być po ok. 130-140 zł, brytyjskie 200-250. Wejdź sobie na strony sklepów netowych z podobną ofertą (np. Noszebiustonosze, Onlyher, Peachfield, Karoline...) i będziesz miała orientację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepnę sie pod ten watek jak
Dzieki. To zadam jeszcze inne pytanie - czy brafitterka ogląda klientki bez stanika? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalyopy
Brafitterka przed każdym wejściem do przymierzalni pyta (a przynajmniej pytać powinna) czy wejść może, więc masz możliwość zadecydować w czym cię będzie oglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podepnę sie pod ten watek jak
dzięki bardzo za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×