Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podstolina

Kupiłam stanik w rozmiarze 65 G i jestem załamana !!!!

Polecane posty

Mi też wyszło ze mam 65G tylko ze je mam w piersiach 96 cm a pod 69 wiec nie wiem jakiego kalkulatora uzylas twój rozmowy to jakieś 70 C raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie szuka w chinczyku to moze i nie ma G. Sama jestem posiadaczka 65G i nie mam problemu z kupnem stanika, z pewnoscia cena dobranego biustonosza jest wieksza jednak warto w to zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka23
Hej! Ja też mam 65G i znalazłam super biustonosz firmy Mediolano w La Vantil 'u. Super obsługa i promują polskich producentów, więc to nie chińszczyzna co się psuje od razu i w dodatku nie wiadomo jaki ma wpływ na moje zdrowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to jesteś spamówą :D nikt normalny nie odkopuje tematów sprzed 2 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim Paniom wybrać się do Paryżanki, przy ulicy Kreczmara, jestem pewna że sklep sprosta również Waszym wymaganiom! U mnie sprawdza się świetnie, pozdrawiam 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 18:50, podstolina napisał:

Tyle pisało się na tym forum o niewłaściwie dobranym rozmiarze biustonoszy. Sama jestem właścielką niewielkiego biustu (nosiłam do tej pory stanik 75B lub C w porywach). Na zamieszczonym tu kalkulatorze wyszło, że mam rozmiar 65G (91 cm luźno w biuście, 75 cm ściśle na wydechu pod)!!!! Tak G! Sama byłam zaskoczona . Zamówiłam stanik w sklepie internetowym, by poprawic wygląd swojego biustu (kupiony w necie, bo w sklepie takich rozmiarów nie mieli) i co? I przyszedł! dzisiaj. Przymierzam i lipa!!! W moje ręce wpadł stanik o połtora większych miseczkach niż nosze normalnie, choć poprzedni stanik obejmował dobrze całą pierś i kończył się prawie pod pachą (nic nie wychodziło, ani nie wypływało). Przymierzyłam i załamka 😞 Miseczki weszły mi pod pachy, tak, że odzierały, a przy tym pozostałe puste!!!! Ja naprawdę nie mam tak dużego biustu!!!! Jak ubralam bluzkę to widac, ze miseczki sie marszczą i nie są wypełnione. Stanik na szczęście mogę odesłać, więc to nie problem. Chciałam tylko uprzedzić, że nie każda dziewczyna tym sposobem dobierze stanik 🙂 i może lepiej przymierzyć niż zamawiać w ciemno 😞 To tyle, wracam do swojego dawnego biustonosza 🙂 Ubrałam go właśnie i czuję się w nim jak w drugiej skórze. ps. porobilam foty jak wyglądam w starym i tym 65G jak będe miała chwilkę to je wrzucę 🙂 pozdrawiam

Ja proponuję udac sie do paryżanki na ulicy kreczmara, myślę ze tam bez problemu Pani dobierze idealny stanik dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też miałam problem z doborem biustonosza, znalazłam sklep Paryżanka i cały kłopot sam sie rozwiązał, Panie tam dobrały mi świetne biustonoszę, ja teraz chodzę juz tylko tam ::* 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 11:35, Gość a w Rzeszowie.... napisał:

tak myślałam szkoda:(chociaż nie wiem czemu bo w końcu Rzeszów no ok może nie metropolia ale wioseczka jakaś też nie:) Wiem wiem że są internetowe, tylko ja nijak nie moge sie dokładnie zmierzyc wg tej metody moze ja dziwna jestemn ale za każdym razem wychodzi mi inaczej i zazwyczaj jak kupuje staniki to tyak 75 B zdarzało sie 75 C ale to na bank jak była jakaś zawyżona numeracja bo ja biust mam mały no ale jakby nie było zawsze biustonosz nie jest idealnie dopasowany:/ wiec moze powinnam spróbować 70 C ale z racji tego że w necie są drogie to boje sie w ciemno zamawiać, chciałabym najpierw dobrze przymierzyć jakiś, Ostatnio niby w sklepie widziałąm jakieś różne 70 ale B to był za mały, pytam sie o C to 75 C wiec już za duży, no wiec pani próbuje mi dać do przymierzenia 75 b czyli taki tradycyjny jak zwykle no i ... 😕

Kochana udaj sie do Paryżanki, w tym sklepie na 100% pani dobierze Ci świetny biustonosz, w którym będziesz sie dobrze czuc i bedziesz z niego naprawdę zadowolona! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupic biustonosz stacjonarnie bo przynajmniej mamy pewnosć że dobrze leży, mozna też skorzystac z usłu brafitterki, wtedy już pewnosć stuprocentowa że bedzie swietnie leżał, wiem że w rzeszowie w paryżance są panie brafitterki, które dobrze dobierają biustonosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.02.2019 o 13:11, Juleńka08 napisał:

Lepiej kupic biustonosz stacjonarnie bo przynajmniej mamy pewnosć że dobrze leży, mozna też skorzystac z usłu brafitterki, wtedy już pewnosć stuprocentowa że bedzie swietnie leżał, wiem że w rzeszowie w paryżance są panie brafitterki, które dobrze dobierają biustonosze 

wcześniej napisałaś, że sprzedali ci triumpha... żaden porządny sklep brafitterski tak słabej marki sprzedawać nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupu

upupupupupuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×