Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wężolejcia

Złote Przeboje - najgorsze Radio jakie istnieje

Polecane posty

Gość gość6544
Slabo ze promuja margaret zamoast szpaka, ktory jedzie na eurowizje...nie da sie tego sluchac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
radio zp jest super stacją utowry fajne pezenterzy też . tylko reklamy i najśmieszniejsza godzina swiata oraz te magazyny typu to był tydzień w warszawie mi przeszkadzają a reklamy bo lecą co chwile nawet jak od poprzednich reklam miną tylko 4 minuty a reklamy trwają nawet po 12 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkd88383
Pierwszy program jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandzia
Radio Złote Przeboje ostatnio poprawiają się. Nie ma już tej żałosnej najśmieszniejszej godziny świata, a Boberek oraz Kwiatkowska obecnie prezentują tzw Złotą Rodzinkę gdzie jednym zdaniem powiedzą coś o swoich dzieciach i na tym koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta stacja złote przeboje to najgorszy syf, dno, byle co. Nudna muzyka dla emerytów i geriatykow, juz lepszą muzę puszcza radio Maryja niż te ZP. Mój p******y sąsiad katuje me mnie ta stacją a ja słucham tylko RADIA ESKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dziś jakiś "redaktorzyna" publicznie mówił że"nie koniecznie ubrane zdjęcia" celine dion są w necie , przecież dzieci mogą tej z*ebanej waszej stacyjki słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ja też nie słucham tej wsi z zabitych dechami ....bo rzeczywiscie śmieszni ludzie ...wynalazłam sobie inne radio ... https://www.youtube.com/watch?v=57ld1yul3kU 2 godziny masz w pracy ok....stara muzyka ale super i działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wpuścili jakąś babę. zero dykcji łapie powietrze z mikrofonu jakby ją ktoś kijem poganiał haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za g*wno !!!!! nowa obsada to dno dno dno!!! p********ie o niczym jak w innych stacjach, miałkie nic nie znaczące ględzenie prowadzących, a już poranne audycje to tragedia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci nie pasuje to nie sluchaj pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt ich skoro sz.ciarze reklamującsięvw apkach na komie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś lepiej się słucha Złotych Przeboi, według mnie najgorszą stacją jest RMF, który powinien zmienić swoje hasło reklamowe z Najlepsza muzyka na W kółko ta sama muzyka.

Więcej w moim poście napisanym w podobnym temacie: "RMF FM najgorsze radio jakie istnieje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×