Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi28

Dworek przy lesie

Polecane posty

Gość Mimi28

Czy ktoś robił tam wesele? Szukm opini na temat tego miejsca bo chce zrobić tam swoje przyjęcie weselne, ale kompletnie nie wiem czy warto? prosze info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaaaaaaaaa
wklej linka moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0101
Chodzi Ci o "dworek przy lesie" w Zimnodole? Jeśli tak, to mogę powiedzieć że organizuje tam swoje wesele w lipcu, nie widziałam w swoim życiu lepszego miejsca na taką okazję. Wystrój bardzo elegancki,zapiera dech :), ceny bardzo przystępne. Jak jest z jedzeniem, nie wiem, ale można się tam wybrać na andrzejki i zobaczyć jak się spisuje kucharz i obsługa. Przyjęcia weselne organizują od 100 osób, myślę że to ważna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuleczka1123
jak dla mnie jedzenie dobre, smaczne lecz za małe porcje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrój lokalu jest piękny,sala śliczna natomiast ale dech to zapiera niesamowity smród unoszący się wokół lokalu, latem nie do wytrzymania! Wkoło smród a w środku głód! Obsługa bardzo niezorganizowana i rusza się jak żółw, kawy nie można się doprosić, a po pół godziny przynoszą ci herbatę zamiast zamówionej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystrój lokalu jest piękny,sala śliczna natomiast dech to zapiera niesamowity smród unoszący się wokół lokalu, latem nie do wytrzymania! Wkoło smród a w środku głód! Obsługa bardzo niezorganizowana i rusza się jak żółw, kawy nie można się doprosić, a po pół godziny przynoszą ci herbatę zamiast zamówionej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do misia001:
czy możesz sprecyzować na jakiej imprezie uczestniczyłaś w tym dworku i w jakim to było miesiącu? co znaczy że w środku głód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niemiłą przyjemność uczestniczyć tam w weselu. A z tym głodem, to dokładnie, chodziło mi o to, że goście po prostu byli głodni,trudno było się doprosić np. o dołożenie ciast czy czegokolwiek na stoły. A w koło unosi się nieprzyjemny zapach bo obok lokalu jest ubojnia drobiu, więc to mówi samo za siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ciekawe
bardzo uważnie podchodzę do tego typu opinii, tym bardziej że nieraz mieliśmy okazję oglądać ten dworek (zarówno jesienią jak i latem) i nigdy- nawet o najbliższym otoczeniu tej ubojni- nie zauważyliśmy żadnego nieprzyjemnego zapachu. Oczywiście jeśli tylko coś takiego zauważe to napiszę, po to jest forum- żeby wymieniać się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ciekawe
byłam tam nieraz, zarówno jesienią jak i latem oglądać ten dworek i ogród i żadnego nieprzyjemnego zapachu nie zauważyłam- tego właścicielom nie można na pewno zarzucić- powyższe opinie mogą jedynie świadczyć o osobistej niechęci lub nieuczciwej konkurencji! jednak jeśli bedzie coś nie tak na pewno o tym napisze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo ciekawe
tego że tam śmierdzi nie można zarzucić- powyższa opinia świadczy o osobistej niechęci do właścicieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja powyższa opinia na pewno nie świadczy o niechęci do właścicieli, bo na forum nie mam zamiaru w żaden sposób opisywać właścicieli ani stosunku do nich, lecz obrazuje czego doświadczyliśmy na weselu. A jeśli ktoś będzie miał lepsze wrażenia to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek03
bylem tam pare razy wystroj zajebisty ale gdyby zmienili kucharza i obsluge bylo by git . wrocilismy glodni dosc ze malo daja jedzeinia to w dodatku zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu mam tam wesele i czytając te opinie aż się wystraszyłam :( czy ktoś tam był teraz na weselu ?? naprawdę jest tak źle z tym jedzeniem, obsługą itp ??? :( napiszcie jeszcze coś będą wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie byłam w tym dworku, ale wiem coś o ubojni drobiu, bo sama niedaleko jednej mieszkałam... W zimie nie czuć... Ale latem - okropienstwo!! Dech zapiera :( Szczególnie keidy wzrusza pryzmy słomy z odpadkami... A jak głodno.. to licho... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda para i gitara
Mamy tam wesele we wrześniu .Słyszałam od koleżanki, która miała tam wesele w tamtym roku(latem) ,że czuć było nieprzyjemny zapach z tej ubojni która znajduje się za dworkiem.Nawiasem mówiąc, jest to jeden właściciel.Więc można się dopytywać co z tym "fantem" myśli zrobić. Paru znajomych wybiera się tam na zabawę weselną ,przez następne miesiące, więc będziemy ich wypytywać o obsługę, jedzenie itp.Napisze na forum o tym co usłysze :). Proszę o opinie młode pary lub gości, którzy tam się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonałam się
że jest to fantastyczne miejsce na Wesele. Goście byli zachwyceni wystrojem, pokojami gościnnymi, obsługą...Nie prawdą jest to co ktoś pisał wyżej ze cyt:"głód, smród..." bo jedzenia było bardzo dużo, aż za dużo, kawa i herbata na osobnym stoliczku (nikogo nie trzeba sie prosić) bez limitu (zaznaczam, ze to nie było najdroższe menu z proponowanych w Dworku). Wszystko przebiegło zgodnie z planem, obsługa dobrze zorganizowana, co do zapachów z ubojni...obawiałam sie tego po przeczytaniu wcześniejszych wpisów...ale uwierzcie mi, nic a nic nie było czuć a pogoda była wyjątkowo ładna i było bardzo ciepło...jedynie wieczorem po wyjściu z Dworku można było poczuć... przyjemny zapach lasu!!! GORĄCO POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juniaaaaaaaaaaaaaa
Do Przekonałam się :) oraz innych ;) :) Byliśmy podpisać umowę weselną 4 czerwca i widzieliśmy salę przygotowaną na wesele, w którym za pewne uczestniczyłaś. :) Cud, miód i orzeszki... już nie mogę się doczekać swojego ślubu. Pogoda była przepiękna, było samo południe, smrodu nie czułam ;) nawet nie wiedziałam, że tam jakaś ubojnia jest. Herbata i kawa przygotowana na osobnym stoliku więc nie wiem jak z tym "dopraszaniem się" o coś ciepłego do picia. I wiem, że kawę i herbatę przygotowują tak, aby każdy mógł sam sobie zrobić jeżeli ma na to ochotę ( z resztą moja mama o to pytała i powiedziano jej, że właśnie goście osobiście mogą sobie zrobić kiedy chcą). Co do porcji, nie będę oceniać, bo nie widziałam, ale sądzę, ze gdyby ludzie nie byli zadowoleni z imprez organizowanych tam czerwiec i sierpień 2012 nie byłyby już zarezerwowane. Sama nie dostałam na sierpień 2012 daty wesela jaką chciałam, bo była zarezerwowana ( a rezerwowaliśmy termin w marcu bieżącego roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przekonałam się
Zgadza się, uczestniczyłam a nawet byłam Młodą:D Goście byli zachwyceni, nie mówiąc o nas:) Jeszcze raz gorąco polecam to miejsce! Powodzenia w przygotowaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trubaduży OOOO
nie zgadzam się z wiekszoscią opini na temat'ze niby śmierdzi,ze małe porcje,że obsługa do kitu. moim zdaniem porcje sa idealne ponieważ jest wystarczajaco duzo jezenia na stołach jak i na stole wiejskim.czasami pznstwo mlodzi nie maja rozeznania i zamawiaja za malo ciasta, wiec kelnerzy nie dokladaja ciasta(bo nie ma z czego dołożyć ).mialam okazje bawic sie tam kilka razy na weselu i uważam że miejsce jest fantastyczne a obsługa bardzo miła.( Niestety zdarzają się wyjatki i nie karzdemu się dogodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia&krzyś
Mieliśmy wesele w Dworku, i nie wiem kto takie głupoty napisał że tam jest "smród i głód". Jest to piękny obiekt w wysokim standardzie!! Jedzenia było dużo, i było bardzo dobre super podane, obsługa spisała się na "6". POLECAMY WSzytskim naprawdę warto, i nie zwracajcie uwagi na takie komentarze bo ktoś naprawdę przesadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 26 Krk
Hej, może ktoś ma do odstąpienia termin w Dworku przy lesie? Jak coś to piszcie na spirit1984@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca Brasi
Ale reakcja na antyreklamę:D a z tym terminem odstąpienia to niezłe całkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 26 Krk
Tzn? Ja poważnie szukam kogoś, kto ma do odstąpienia termin w dworku przy lesie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyaa
radziłbym dać takie ogłoszenie np. żółtym jeżu. myślę, że ktoś da znać. ludzie ostatnio mają takie dziwne zwyczaje, robią rezerwacje chociaż nie do końca sa zdecydowani na ślub.tak robią moi znajomi( może za dwa lata itp.). a słyszałem o przypadkach gdzie się zarabia na odprzedaży miejsca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert 28
No cóż.. głupota właścicieli, że można bez żadnych konsekwencji zrezygnować na 90 dni przed weselem.. Nie rozumiem jak oni sobie to wyobrażają, przecież 3 miesiące to krótki czas, by jakaś nowa para zdecydowała się na wesele i zdążyła wszystko przygotować. Gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek 26 Krk
E no bez przesady, właściciele są bardzo mili a już po samym wyglądzie tego dworku można stwierdzić, że to profesjonaliści.. Na tle innych sal weselnych naprawdę Dworek przy lesie wypada rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazz
Byłem tam na weselu i moje opinie sa nastepujące porcje np obiadu bardzo malutkie jedzienie ogólnie bez smaku nie doprawione wcale obsługa średnia jedzenia mało jak na takie kwoty nie wspomne ze do jedzenia lgnęły muchy a nie bylo wcale goraco. Sala ogolnie mi sie podoba jednak gdy zespol zacznie grac jest bardzo glosno no i problemy z zasiegiem na sali jesli ktos potrzebuje zadzwonic herbate i kawe samemu sie robi wiec ok obsługa faktycznie powolna na samym poczatku przed obiadem zauwazylem ze mam peknietra szklanke od gory do dolu poprosilem o wymiane i naczekalem sie chyba z pol godz. Jakby patrzec na sam wyglad warto robic tam wesele ale najwazniejsze jest jedzenie i muzyka wiec odnosnie jedzienia warto sie zastanowic tym bardziej ze duzo tu podobnych opinii o jedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×