Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi28

Dworek przy lesie

Polecane posty

Gość ejotka
Ja tez przyłaczam się do prośby w sprawie odstapienia sali w terminie czerwiec-wrzesień (sobota) 2013r. Kontakt gg.9026773.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahilles28
jeśli komuś tam smakuje jedzenie to gratuluje smaku i gustu! niedogotowane ziemniaki pól surowe mięso itp... obsługa mogła by obsługiwać wesela na 30 osób a i tak by nie wyrobili. jednym słowem masakra.jedyny plus to wystrój. jeśli czytają to kucharze z tej restauracji to mam proźbe nie gotujcie więcej klusków śląskich bo w waszym wykonani to tragedia!!mogli byście produkować gume do żucia! zaproście pania Gesler to was nauczy robić barszcz czerwony bo po ostatnim który piłem ocet mi wychodził oczami!!jednym słowem tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juniaaaaaaa
Do ahilles28! Skąd Ty masz takie informacje??!!! Dnia 4 sierpnia 2012 odbyło się nasze wesele w Dworku przy Lesie. Jedzenie było PRZEPYSZNE, a ilość NIE DO PRZEJEDZENIA... Dziwi mnie fakt, że blisko 3 lata po otwarciu lokalu, który sam sobie wydaje pozytywną opinię, ktoś jest jeszcze w stanie pisać takie brednie. Wiadomo, że przez internet zostaje się osobą anonimową, więc można pisać wszelkie brednie. I mieliśmy kluski śląskie również ;) Nic nie można im zarzucić ;) Osobiście z mężem, gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać miejsce na nasze wesele... byłby to Dworek... na termin czekaliśmy 2,5 roku... ale warto było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po ślubie
mielismy tam wesele rok temu i miejsce jest piękne ale obiektywnie rzecz ujmując jedzenie jest naprawde srednie nie czarujmy sie :/badzmy obiektywni na poczatku jeszcze w emocjach jak to mlodym wszytsko sie podoba bo to nasze wesele ale po jakims czasie sami sobie zdacie sprawe ze jedzenie nie jest najlepsze teraz to wiem bo chodząc na wesela znajomych mam porównanie .Przeciez każdej Młodej parze wydaje się że ich wesele było doskonałe.Apel do kucharza w Dworku: weż chłopie poćwicz w domu udoskonal swoj fach bo tak piękny lokal zasługuje na fantastyczne jedzenie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
do ,,już po ślubie,, a co konkretnie nie było zbyt dobre,ja tam byłam na weselu i mi wszystko co jadłam smakowało,nie próbowałam wszystkiego ,nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juniaaaaa
Do Już po ślubie... a wiesz, że ok 5 miesięcy temu zmienił się tam kucharz??? Będąc na degustacji w lutym 2012 roku w Dworku byłam przerażona jedzeniem... nic nie było doprawione, jedzenie nijakie... Na szczęście trzy miesiące przed naszym ślubem zmienił się kucharz... Goście byli zachwyceni jedzeniem, do dzisiaj na każdej imprezie każdy przypomina sławny karczek z grilla i wiejski stół, który rozszedł się dosłownie w kilka minut.... nie mam żadnych profitów z tego, że polecam Dworek... każdy ma prawo do swojego zdania, ja mam jedno... swojego wesela nie zorganizowałabym gdzie indziej... i nie chodzi o to, że jestem "świeżo" po weselu... o tym, że organizacja przyjęcia w Dworku była jedną z najlepszych decyzji w naszym zyciu wiedziałam już wchodząc na salę... wszystko było tak jak sobie wymarzyłam, każda moja fanaberia była spełniana w przeciągu kilku minut... chcieliśmy puszczać lampiony, manager sam zaproponował, że ponakłada palniki na lampiony... kupiliśmy z mężem długie zapałki, żeby gościom było łatwiej zapalać lampiony... jakie było nasze zdziwienie, gdy Dworek zamiast mało efektownych zapałek przygotował płonące świece dla każdej pary... to trzeba przeżyć żeby wiedzieć o czym się mówi!!! Nasi goście do dzisiaj są zachwyceni organizacją naszego wesela, mówiąc, że nigdy w życiu nie byli na takim weselu: "ślub i wesele jak z bajki"... co jeszcze mogę polecić??? zespół Maks Band z Krakowa... bawili naszych gości przez dwa dni... byli rewelacyjni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axelfoley
Średnio dwa, trzy razy w roku mam okazje pracować tam jako kamerzysta lub fotograf na weselu. Jedzenie jest pyszne i jest go pod dostatkiem, obsługa na najwyższym poziomie. Pozdrawiam. Studio Asus www.videofotoweselne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makmakmak
Asus studio jest partnerem wymienionym na stronie internetowej dworku przy lesie, nie jestem do końca pewna, czy ich opinie są do końca wiarygodne (szczerze mam nadzieję, że tak). Obecnie szukam miejsca, gdzie mogłabym zorganizować swoje wesele. Czy ktoś może udzielić swojej opinii o dworku z 2013r? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makmakmak - radzę spojrzeć na zajęte terminy, przyjmują rezerwację już na 2016 na tej sali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam wszystkie odpowiedzi i dochodzę do wniosku że ludzie którzy tu piszą ,niestety piszą o różnych dworkach przy lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe444
witam czy jest może jakaś para która chciałaby odstąpic termin na 2015 rok w Dworku Przy Lesie w Zimnodołach koło Olkusza? bardzo prosze o kontakt GG: 7717790

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
was chyba powalilo z tym dworkiem przy lesie.... Knajpa jak knajpa... to ze w nazwie ma Dworek oraz ma zrobiony wystroj wnetrza tak jak by zrobila to kazda firma dekoracyjna ...to czyni to miejsce takim popularnym?? Ja bylam tam zapytac sie o wesele - mega niekompetentny syn wlascicieli staral sie cos powiedziec i zaproponowac z marnym efektem - nie ma ani wyksztalcenia w tym ani wiedzy... W tym ze dworku proponuja od razu terminy wesela na piatek, czwartek srode mowiac ze innych nie maja.... i ludzie tak sie bobieraja....a jak maja juz zapchane terminy na czwarteki i piatki - albo udaja ze maja to wtedy kombinuja ludzi na soboty. Ja bylam tam w zeszlym roku w czerwcu w 2013 - jak wzielam syna wlasciciela w oboroty - postawilam go w ogniu pytan - to okazalo sie ze praktycznie wszystkie terminy sobotnie na sierpien i wrzesien 2013 r byly wolne.... i jeden termin lipcowy 2013... na 2014 praktycznie lipiec i sierpien byly wolne - moze ze 2 terminy byly zarezerwowane...a pozatym ceny przyjec tam sa jak wiatr zawieje ostrzegam - chwyt marketingowy - mowia z emaja zajete terminy a nie maja!!! sami robia do okola siebie otoczke ze sa niby tacy popularni a nie sa- prawda jest taka - to jest zad***e a w Olkuszu jest wiele konkurencyjnych lokali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2013 roku mieliśmy wesele w Dworku przy lesie w Zawadzie i bylo fantastycznie. Absolutnie nie mogę zgodzić sie z tymi negatywnymi komentarzami na termin czekalismy długo ale coś za coś. Obsługa perfekcyjna jedzenie również wszyscy bardzo pomocni. Gdy tylko ktoś coś potrzebował natychmiast słuzyli pomocą! Bardzo sympatyczni właściciele stresowaliśmy sie weselem a u nich w Dworku wszystko poszło jak z płatka! A goście do tej pory wspominają Dworek jako piękną sale!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodzirej Salis
a ja powiem tak.....zawsze znajdzie ktoś minus. czasami konkurencja czasami ktoś kto jest pieniaczem. a prawda taka ze piękny lokal wspaniale jedzenie, mili gospodarze i obsługa. często tam gram imprezy choc pochodzę z Krościenka. Polubili mnie tam ludzie z Olkusza i okolic i ja ich lobie. POLECAM www.wodzirej.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppddd
Witam, opinie sa stare czy ktos mosl wesele teraz w 2015 r? Jakie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie miałam wesele syna w Dworku przy Lesie i jestem zachwycona i wystrojem sali, jedzeniem i obsługą. Wydaje mi się, że to zazdrosna konkurencja wystawia takie negatywne komentarze. Prawda jest taka, że wszystko było idealne, podejście personelu do gości, obsługa kelnerów idealna, wszędzie czyściutko i na wysokim poziomie. Jeśli chodzi o jedzenie to wszystkiego było aż za dużo. Wszystko smaczne i pięknie podane. Nie wiem skąd komentarze, że goście siedzą głodni. Trzeba mieć chyba żołądek słonia żeby to wszystko zjeść. Wszyscy goście byli zadowoleni i nikt nie żalił się, że nie ma kawy czy herbaty, bo każdy wie, że trzeba ruszyć d... i samemu sobie przynieść z bufetu. Jeśli ktoś chciał specjalnie parzoną to też kelner mu ją zaparzył i podał. Poza tym obsługa kelnerek była idealna. Dziewczyny dbały nie tylko o to żeby na czas były podane posiłki i zebrane talerze, ale nawet poprawiały noże i widelce żeby równo leżały, zbierały zabrudzone chusteczki itp. Zdecydowanie polecam organizowanie imprez w Dworku przy Lesie, jeśli jeszcze wypadnie mi jakaś impreza na pewno będę "polować" na wolny termin właśnie tam. Warto jeszcze wspomnieć, że współpracują z ciastkarnią Skalanką ze Skały. Ciasta od nich są przepyszne, przyznam, że dawno nie jadłam z ciastkarni tak dobrych wypieków. Smakowały wszystkim. Ich też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuu1994
Jak wyglądają tak mniej więcej ceny za osobę przy weselu jednodniowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość07
temat dość ciekawy, raz tam byłem na weselu, ale teraz miałem okazje być na balu sylwestrowym, opisie o małych porcjach i wolnej obsłudze niestety ale się potwierdzają, co do zapachu nic nie wiem, wszystko ma swoje granice, ale za taką kwotę jaką zapłaciliśmy bal to te granicę grubo przegieli, wyszedłem głodny i zniesmaczony, bufet z zimną płytą był beznadziejny , ale to tylko moja opinia i w sumie całego stolika, wiem tylko tyle że tam na pewno nie wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soluja

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim miejscem na wesele to zgłoście się do dworku http://palacwkonarach.pl/ który znajduje się pod Kielcami. Ostatnio byłam tam na świetnym weselu, więc polecam wam je również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×