Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Piniaaa

Jakie meble?

Polecane posty

Gość ada

Zawsze nam brakowało miejsc siedzących jak mieliśmy więcej gości dlatego kupiliśmy z żoną parę tygodni temu dodatkowe stołki ze strony http://woodenadesign.pl/pufy,_taborety-105116-8.html. To są takie designerskie siedziska bo w formie jakby pieńków drewnianych. Siedzi się na tym wygodnie i też stabilnie, nie ma obaw, że się człowiek wychyli i zająca złapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMonika

Ja kupowałam meble w różnych sklepach internetowych, szukałam okazji bo kupiliśmy mieszkanie za gotówkę i było ciężko. Meble  również brałam na raty poprzez portal iraty.pl wszystko załatwiłam online i dostałam bardzo dobre warunki. Nie musiałam przez to chodzić po różnych bankach tylko wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heliocen

Jeżeli ktoś ma taki sam problem jak ja, czyli nie może znaleźć nic konkretnego w sieciówce, to powinien według mnei skontaktować się z firmą Wiór Płyt z Wyszkowa - robią oni meble pod wymiar, więc wszystko jest dopasowane do twoich oczekiwań 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jeżeli chce się urządzić na prawdę cudownie swoje ganiazdko za niską cenę polecam Wam Kielecką fabrykę Mebli. Sami skorzystalismy i gorąco polecamy, supe sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my ostatnio urządzaliśmy salon i zdecydowaliśmy się na zakupu kompletu Fiesta na modernomeble.pl Jest bardzo nowoczesny i wygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papi123

Gdybym miała wybierać meble od jakiej firmy- wybrałabym Kielecką Fabrykę Mebli bez zastanowienia. Są bezkonkurencyjni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jak dla mnie najlepszą firmą jest Kielecka Fabryka Mebli. Mam od nich meble w sypialni i uważam, że są wykonane znakomicie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wybrać jakieś minimalistyczne i ponadczasowe. Chociaż jak wolisz, kwestia gustu. Ale skoro zwykle trzymam meble w domu latami to może warto się pokusić o jakieś porządne, żeby wytrzymały lata. Ja u siebie mam meble z Abry i stoją już około 5 lat, nadal jak nowe wyglądają. Nic się nie urywa i nie psuje. No i wybór bardzo duży, można wybierać i przebierać, przy czym cenowo całkiem ok. Nie są to ceny pokroju Ikea, ale za to jakość o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka

Jak szukacie dobrych jakościowo mebli to polecam zajrzeć do sklepu zona-design.pl. Znajdziecie tam naprawdę bardzo duży wybór mebli do salonu jak i do innych części domu. Meble nowoczesne jak i tradycyjne naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

Ja sama meble przeważnie kupuję online, bo jest dużo wygodniej niz bieganie po salonach meblowych, a i tak wszędzie to samo można zobaczyć. Sklep zona-design dopiero w zeszłym miesiącu znalazłam przez przypadek, zamówiłam 2 pufy do salonu. Wszystko zostało dostarczone na czas, jakość bez jakichkolwiek wad polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednimi meblami to polecam wam zajrzeć na stronę www.mebleswiata.eu Znajdziecie tam świetne meble, które nadają się do jadalni, sypialni salonu. Sama zainwestowałam w ich meble i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikkip

Z Garwolina bardzo fajny salon gdzie kupicie wszystko co niezbędne do urządzenia domu to salon meblowy Tres Meble. My urządziliśmy ich meblami zdecydowaną większość mieszkania i jesteśmy bardzo z tych mebli zadowoleni, są wykonane z wysokiej jakości materiałów i dobrze nam służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Dobrą ofertę ma salon WIDAX Meble z Kielc.

Akurat ostatnio zamawiałam tam meble łazienkowe na wymiar i jestem bardzo zadowolona!

Ceny są atrakcyjne, a wykonanie świetne!

______________________
Podaję adres sklepu firmowego WIDAX:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2019 o 09:56, maczi napisał:

Najlepiej wybrać jakieś minimalistyczne i ponadczasowe. Chociaż jak wolisz, kwestia gustu. Ale skoro zwykle trzymam meble w domu latami to może warto się pokusić o jakieś porządne, żeby wytrzymały lata. Ja u siebie mam meble z Abry i stoją już około 5 lat, nadal jak nowe wyglądają. Nic się nie urywa i nie psuje. No i wybór bardzo duży, można wybierać i przebierać, przy czym cenowo całkiem ok. Nie są to ceny pokroju Ikea, ale za to jakość o wiele lepsza.

Podbijam. Też wielokrotnie robiłem zakupy w Abra Meble i jak do tej pory nie rozczarowałem się. Ale kiedyś zdarzyło się tak, że przy zamówieniu szafki jedno pudełko przyszło od zupełnie innego zestawu. Jakoś szybko ogarnęliśmy to przez infolinię, bo pani okazała się być z gatunku tych, którzy jednak chcą pomóc klientowi. Koniec, końców pudełko zostało wymienione, a mebel skręcony. Też mi się wydaje, że dobra opcja dla ludzi, którzy nie mają nie wiadomo jak wielkiego budżetu na remont 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1

To już kwestia Waszego podejścia do tematu. Ja uważam, że zawsze powinno się stawiać na meble najwyższej klasy. Dzięki temu będziecie mogli stworzyć klimat, w którym będziecie czuli się dobrze. Na pewno powinniście zajrzeć do nowameblarnia.pl/sekretarzyki i sprawdzić te meble polskiej firmy. Będziecie pod wrazeniem ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie sądziłam że tak szybko kupię meble do nowego mieszkania. dzięki wyborowi puszmana wiedzialam, że meble wstawię szybko, a dodatkowo jakość jest doskonala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego i rozglądacie się za odpowiednimi meblami to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://meble-wojcik.com/ Jest to świetny producent mebli, który sprzedaje je w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennkoos

Zapominajmy o frontach meblowych. W końcu odpowiednie dobrane mogą znacząco wpłynąć na wystrój naszego mieszkania. Wystarczy takowe wymienić, aby zyskać odmienione meble. Wystarczy zresztą zerknąć na niektóre aranżacje. Co do owych frontów, to mogę polecić Wam firmę lafronte.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Polecam meble na wymiar. Dobrane i zaprojektowane pod Twoje oczekiwania. Ja korzystałam z usług firmy PS MEBLE z Wieliszewa i jestem bardzo zadowolona. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie moje uwagi, montaż przebiegł szybko z dużą dbałością o detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejzi
Dnia 8.12.2019 o 18:17, Gość Kasia napisał:

Polecam meble na wymiar. Dobrane i zaprojektowane pod Twoje oczekiwania. Ja korzystałam z usług firmy PS MEBLE z Wieliszewa i jestem bardzo zadowolona. Podczas projektowania uwzględniono wszystkie moje uwagi, montaż przebiegł szybko z dużą dbałością o detale.

My też możemy polecić meble na wymiar, ale my od Wosmebl. Bardzo profesjonalne wykonanie i dobre ceny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić firmę www.POLANOMEBLE.PL Meble są naprawdę świetniej jakości i do tego w rozsądnej cenie ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do takiego pokoju najbardziej będzie pasowała sofa w neutralnych kolorach. Jesteś młodą osobą, więc powinnaś mieć w pokoju modną sofę. Myślę, że fajnie w Twoim wnętrzu wyglądałaby sofa Riga lub Milo od Puszmana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pytasz jakie są najlepsze meble do mieszkania do już odpowiadam: meble PRL. Takich perełek nie znajdziesz w żadnym markecie meblowym bo został wyprodukowane przez doświadczonych rzemieślników z litego drewna bukowego. W oko rzucają się fotel Lisek i fotel 366 Chierowski, można zlecić ich odnowienie w pracowni Nowohuckie Renowacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×