Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmsamaniewiem

ELEGANCJA CZY LUZ?SAMA JUŻ NIE WIEM,co wolicie kupować?

Polecane posty

Gość hmsamaniewiem

Mam pytanie myślę nad otwarciem sklepu odzieżowego,tylko stawiam sobie ciągle pytanie czy postawić na elegancje tzn,sprzedawac rzeczy bardziej z nastawieniem na osoby dorosłe tj.rzeczy stylowe,eleganckie czy lepiej odzież przeznaczoną dla młodszych osób rzeczy luzniejsze,młodzieżowe.Mam pytanie do was kobietki jakie rzeczy waszym zdaniem znajdą większe zainteresowanie u klientek?chodzi mi o was co wybieracie idąc na szaleństwo zakupowe,jaki styl preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMorgana33***
Ja preferuje raczej luzacki styl,mało mam rzeczy taki pańciowatych;) jak mówi moja kolezanka.;) Jeśli chodzi o Twoje pytanie to myślę ze powinnać rozważyć to tez w kontekscie Twojego otoczenia,czyli potencjalnych klientów.Jesli masz zamiar otworzyć dzialalnosc w jakiejs mniejszej miejscowosci to myslę ze nie ma sensu się porywać na jakieś super eleganckie ciuszki bo moze być małe zainteresowanie takze ze względu na to ze ludzie kasy nie mają.Moze raz na jakis czas ktos by kupił coś na jakąś okazję i tyle by było... W duzym mieśćie jest większe pole manewru.Wg mnie luzacki styl jest jednak bardziej popularny nie tylko w kręgach młodziezowych, ludzie stawiaja na wygodę ,nie da się ukryć ze też na cenę więc bardziej bym się na to nastawiła.A jeszcze jak będziesz miala dobrą jakość i w miarę przystępne ceny powinno wypalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×