Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malagosia79

zwloki noworodka na wysypisku ... po raz n-ty

Polecane posty

Gość buahhahahahhahahahhaha
Niechciana ciąża. Ja mam niechcianego kaca. Pierdolenie o szopenie, niechciana, było sie nie jebac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w kraju, którym aborcja jest legalna i każda kobieta może bez problemu i bezpłatnie usunąć ciążę, a mimo to ciągle się czyta w gazetach i słyszy w telewizji: matka porzuciła dziecko, matka utopiła noworodka, matka pobiła roczne maleństwo itp. itd. Mieszkałam w Polsce i o tym słyszałam, mieszkam za granicami kraju i też o tym słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu pisze ze
bedzie chodzc dziewczyna w ciazy z brzuchem kilka miesiecy a potem co ma powiedziec otoczeniu... aborcja jest legalna do 12 tygodnia...wtedy jeszcze brzucha nie ma wcale wiec nie ma tez problemu ze wstydem co powiedziec otoczeniu. Najblizsi beda wiedziec albo i nie, a reszta nawet sobie nie zda z tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nikt nie pomyślał o tych których na ten zabieg nie stać bo nie jestes on za darmo... Dziecko od poczatku ciąży czuje ale moim zdaniem jak kobieta nie chce urodzić to nie powinno jej się zmuszać taka prawda... Zaraz zleca się matki polki i mnie zjadą ale trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky strike toasted
antykoncepcja darmowa to swietny pomysl, tak samo jak pigulka po. Mialam kiedys wpadke w Polsce, zsunela sie prezerwatywa, ide doo apteki (w nocy) a pani mi mowi ze trzeba recepte... a pigulke trzeba zazyc do 6h... wiec lece na ostry dyzur, tam lekarze na mnie patrza jak na debila, pielegniarki sie podsmiewaja no normalnie najgorsza noc w moim zyciu. Wracam do tej apteki, a pani wydziela mi jedna pigule i kaze ja wziac przy niej... A aborcja powinna byc legalna chociazby dlatego ze czasem ma sie wpadke pomimo antykoncepcji - i lepiej zeby malolata miala problemy psychologiczne po, niz zeby urodzila dziecko ktoremu zmarnuje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfddrdtrd
Ja nie wiem skąd u nas w tym staroświeckim kaczolandzie pogląd że osoby decydujące się na takie kroki lub na aborcję to małolaty. Małolaty to tak naprawdę mały odsetek, najwięcej jest kobiet dorosłych, dojrzałych, mających stalego partnera seksualnego i ustabilizowaną sytuacje zawodowe. Wielokrotnie to matki od wielu lat. No i te straszenie poczuciem winy, a przeprszam siedzicie w kimś ze wiecie co będzie czuł? To może ten jeden jedyny raz wczujcie się w rolę takiego niemowlaka który zdycha na śmietniku bo mamusia bała się go usunąć za wczasu bo nie daj boże by miała straszne wyrzuty sumienia. Widocznie sumienie daje o sobie mniej znać zostawiajac dziecko na pewną śmierć niż aborcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste mochery
aborcja winna być legalna, a kto nie chce usuwać to przecież nikt nikomu na sile nie dokona aborcji, i w czym problem, także te osoby co są przeciwne nikt wam nie karze ustawa usuwać zarodka tak jak wy uchwaliliście, ze te osoby co chcą nie mogą usunąć. To czy im psychika będzie wysiadać to ich problem a nie tych przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×