Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RenataL

Jaka patelnia??

Polecane posty

Gość Rebeka Jawor
Dobra patelnia w kuchni to podstawa. Ja używam patelni niemieckiej firmy BEKA, sprawdza się rewelacyjnie. Powłoka sprawia, że potrawy nie przypalają się, a tym samym gotowanie staje się przyjemniejsze. Pozwala na właściwe przyrządzanie potraw, z zachowaniem ich smaku i aromatu. http://sklep.dajar.pl/patelnia-energy-24-cm-beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te są fajne i dość dobre http://tadar.pl/92-patelnie-ceramiczne - ja mam dwie u siebie i teściowa też ma od nich. Nie przywiera, a jeśli chodzi o patelnie to nawet w kwestiach kolorystycznych maja sporty wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patelnia ceramiczne lub patelnia teflonowa. Według mnie te dwa rodzaje są najlepsze. Do nich nic nie przywiera, nie trzeba dużo tłuszczu dawać do smażenia. W http://www.porcelana24.pl/ jest duży wybór różnych patelni w rozsądnych cenach - sama u nich się zaopatrywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo fajne patelnie z firmy DUKA :) Mają też super patelnie grillowe jeśli ktoś preferuje taki styl gotowania, nic nie przywiera, wszystko fajnie się smaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam grillowa Gerlacha. Jak dla mnie rewelacja. Wszystko moge na niej zrobić, a jak przyjdą znajomi to przechwalam sie smacznymi potrawami jak z grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja. potrawy z tej patelni smakuja jak prosto z grilla. Ja mieszkam w bloku i okazji na grillowanie mam niewiele, dlatego taka patelnia jest jak zbawienie dla takich blokowiczów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myśle o kupnie takiej patelni. Maż mnie męczy, że chciały od czasu do czasu zjeść takie mieso. Przymierzam się do jej kupna i bede miała niespodzianke dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chciałabym mieć taka patelnie i nie tylko. Marze żeby ktoś wpadł na pomysł i kupił mi garnki, patelnie. W końcu pozbyłabym sie swoich starych w których jak gotuję to wkurzam sie bo przypala sie wszystko i wogóle marnie się gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór patelni znajdziesz w Duka, szczególnie polecam te grillowe to smażenia bez tłuszczu. https://dukapolska.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mogę podpowiedzieć wybór w dajarze, ja lubie produkty Ambition, więc mogę polecić te patenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie szukam grilowej patelni, zaczęłąm odchudzanie to się przyda do grilowania warzyw i kurczaka. Całkiem podoba mi się ta Geralcha ale gdzie ja można dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka zakupiłam bo chce smażyć swoim dzieciom. Po prostu wejdź na strone Gerlacha i zamów jaka ci sie podoba. To naprawde dobry zakup na ladne lata gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz racje, najprościej wejść na ich strone, wybrać i zamówić. Bardzo sprawna dostawa bez wychodzenia z domu. Co do patelni to bardzo dobry wybór bo zobaczysz jak fajnie sie na niej smaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry i mądry wybór. Przynajmniej człowiek nie martwi sie, że smaży na czyms co może szkodzić. Ja nie zapomnę jak w jajecznicy smażonej na mojej starej patelni znalazłam odpryski z patelni, która wcześniej normalnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczkaNOWA
Fuj. Straszne. Musze obejrzeć swoje patelnie i w końcu zacząć je wymieniać na takie porzadne z górnej półki. Obejrzałam na stronach kilka propozycji, ale może faktycznie zdecyduje sie na Gerlacha. W koncu co tradycja to tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ElaT78
O tak - Gerlach ma świetne patelnie ceramiczne, aczkolwiek swoje kosztują, niemniej jednak warto dopłacić te parę zł więcej i mieć pewność, że patelnia posłuży ładnych parę lat. Całkiem niezłe patelnie ma też Berghoff - są tańsze niż Gerlach, ale też się świetnie na nich gotuje. Patelnie ceramiczne obu tych marek można zakupić na http://ostry-sklep.pl/c/145/patelnie-ceramiczne-patelnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic, że Gerlach troche kosztuje chociaz ja nie uważam żeby to była jakas wygórowana cena. Zwłaszcza, że jest to renomowana firma z tradycja, która daje gwarancje na swoje produkty. Ja mam garnki od 5 lat i nadal sa jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilenka
E tam dużo. Ja kupiłam sobie za 119zł ostatnio.. nie uważam że to dużo za patelnię, która będzie służyła wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mówie, że za dużo bo jak na dobrą patelnie to nie jest wygórowana cena. Chce tylko uświadomić naszym koleżankom, że warto zainwestować w cos dobrego, nie kupować za pare groszy a potem sie wsciekać ze cos przypala,odpryskuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia zawsze powtarzala, że ci którzy nie maja mnóstwa pieniedzy własnie powinni kupować dobre rzeczy, żeby im służyły latami. Dlatego ja też tak jak wy postawiłam na firmę z tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak teflon to teflon, nic nie przypala. Ja ostatnio więcej używam multicookera do smażenia, który ma teflonową misę, niż samej patelni. W tym sprzęcie mam odliczanie, nic nie przypala, wiem co kiedy robić. Jeszcze mogę go używać jako frytkownicę, na normalnej patelni raczej by nie dało rady (chyba że ktoś ma bardzo głęboką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dire
Walda- zgadzam się z Tobą w 100% . Jeżeli chcemy mieć coś porządnego to żeliwo. Nie ma cud patelni do wszystkiego i trzeba mieć więcej niż jedną po to, by usmażyć np. naleśniki, jajka , czy zgrillować jakieś mięsko . Jedno jest pewne- żeliwna przetrwa długie lata i te lata działają na jej korzyść. Jest ciężka to prawda, ale swojej używam już 14 lat i żyję:) . Przez ten czas "zamordowałam" wiele patelni, jedne były lepsze inne gorsze, ale nawet te z najbardziej cudowną powłoką nie wytrzymywały super długo. Nie mogę polecić mojej żeliwnej, gdyż nie ma jej już na rynku. Żeliwo nie było wtedy "modne" i kosztowało relatywnie mniej, ale myślę, że coś takiego będzie zbliżone: http://www.goblet.pl/kuchnia/patelnie-i-woki/patelnie-zeliwne/skeppshult-patelnia-zeliwna-24-cm-drewniany-uchwyt.html?ob=p.priceAn&od=ASC , nie jest to 30 zł jak w markecie, ale na pewno zdrowiej. Któraś z Pań napisała, że na kosmetyki wydaje więcej pieniędzy i to w krótszym czasie. Może faktyczne warto potraktować taki wydatek jak" kosmetyk" działający od środka, czyli przez to co jemy i ja to przygotowujemy . Wtedy na pewno cena wyda nam się dużo bardziej korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żeliwo na kuchenkę indukcyjną to na pewno się nie nadaje. Ja mam tez z gerlach i bardzo sobie chwalę, co firma jednak to firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Masz rację, same plusy. Ja miałam różne patelnie i jak kiedys sie wkurzyłam to powyrzucałam i powiedziałam ze albo gotuje na dobrych albo wcale. Maż kupił mi też gerlacha i teraz jestem pania w swojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×