Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
RenataL

Jaka patelnia??

Polecane posty

Gość gość
Masz racje-jak gotować to na porzadnym sprzecie. Przynajmniej nic sie nie przypala, żadne swinstwo nie wpada do jedzenia itp. Ja mam garnki Gerlacha i bardzo sobie je cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
ludzie nie bądźcie naiwni toć to od razu widać że tu się reklamuje GERLACH!! co za żenada! prawie w każdym poście. Aż mi niedobrze się zrobiło i będę tą firmę omijać szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madrzejsza77
Niepotrzebnie bedziesz omijać. Najpierw trzeba miec zeby wypowiadać sie w temacie. Dla mnie porzadna firma z tradycja wieloletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość265
Gerlach, Gerlach. Nie rozumiem zachwytów. To chyba dlatego, że nie wiecie, iż to co sprzedaje Gerlach pochodzi z Chin. To prawda, że podobnie jest w przypadku innych firm , tylko one się do tego przyznają, a Gerlach nie mówi o tym głośno. Jeżeli jesteście ciekawi, to sprawdźcie, co jest obecnie w Drzewicy ( tutaj produkowano wyroby Gerlach ). Jest tam jakaś fabryka ? Czy Gerlach coś produkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele00
A ja rozumiem zachwyt bo mam ich sprzet w kuchni włacznie ze sztućcami i powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie zebym mogła miec coś innego. To jest sprzet na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktorO
Przecież cały czas jest w Drzewicy.. tam jest kontrola jakości czy takie precyzyjne prace jak satynowanie i złocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to co dla nas najważniejsze. Nie ma po co porównywać ich patelni czy garnków do kupnych na bazarze albo w innych sklepach sieciowych. Ja wole dopłacić ale miec porzadna jakość w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imekk
No to tak jakby porównać ferrari do toyoty :P ja też lubię mieć porządne rzeczy więc też tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne porównanie;-) Kazdy powinien rozważyć kupno takiej patelni bo to zakup na dlugie lata, a nikt nie lubi jak ma porysowana patelnie albo odpryskujacy teflon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne porównanie;-) Kazdy powinien rozważyć kupno takiej patelni bo to zakup na dlugie lata, a nikt nie lubi jak ma porysowana patelnie albo odpryskujacy teflon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam u teściowej pomóc jej troche w gotowaniu na swieta i jak zobaczyłam jak wygladaja jej patelnie to zbaranialam no bo jak można smacznie i zdrowo gotowac na przypalajacych sie i porysowanych patelniach. Jak myślicie-kupno jej patelni to dobry pomysł? Oczywiscie mysle własnie o tej z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7418523699

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
852585258525852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam jak teściowa dostała takie urządzenie do wypieku chleba, na avans.pl kupowałam wtedy to urządzenie. Bardzo się cieszyła. Patelnie najlepiej teflonową kupować, bo nie przywiera nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patelnia teflonowa czy inne które nie przywieraj a co jest dodane ,,,antyadhezyjny,, środek chemiczny powoduje alergie , przy niedoczynności tarczycy niewskazany czytajmy , chyba najlepsze stare od ,,cyganów ,tylko gdzieje kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są patelnie aluminiowe, żeliwne, żaden teflon- toż to same toksyny. Zobacz sobie w ofercie Duka, tam kupiłam swoją patelnie. Jest rewelacyjna https://dukapolska.com/garnki-i-patelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankiska
moja ulubiona to jednak ta żeliwna, trochę kosztowała w sferisie, ale w ogóle bez porównania do tych pokrytych teflonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka7
Niedawno kupiłam zestaw firmy Ballarini: patelnia mała, duża i garnek. Dobrze wykonane produkty, fajnie się smaży i szybko gotuje ale zarzuty mam do sklepu firmowego. Słabo zapakowana przesyłka, także naczynia były wgniecione. Zareklamowałam, mieli przesłać drugie, tak też zrobili z tym, że nie przesłali nowego kompletu tylko wyprostowane te wcześniej uszkodzone więc patelnia deformuje się podczas smażenia. Wielki minus za takie podejście do klienta tym bardziej, że garnki do tanich nie należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola6599
Swoją patelnię aluminiową kupowałam tuhttps://dukapolska.com/garnki-i-patelnie/patelnie i korzystam z niej już czwarty rok, jestem zadowolona. Wszystko zależy od tego czy będziesz regularnie dokładnie czyściła patelnię i nie rysowała teflonu. Jeśli będziesz dokładna posłuży ci kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam problem z patelnią :( Kolejna przypieczona tak, że chyba nadaje się tylko do wyrzucenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam problem z patelnią :( Kolejna przypieczona tak, że chyba nadaje się tylko do wyrzucenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danaa87
może masz słabą patelnię, elfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×