Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrystyna

Do wszytskich ktorzy zdradzili swoja druga polowe. Dlaczego to zrobiliscie?

Polecane posty

Gość chrystyna

Z jakiego powodu zdradziliscie swojego partnera/partnerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody szukacz
a ty chrystyna zdradzasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody szukacz
jeszcze nigdy nie zdradziłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody szukacz
lunkaa a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Anna23X oho... no mozliwe ja tez bylam maksymalnie olewana ale zkaonczylam zwiazek bo nie zdradzilabym nigdy. Nie zdradzilam. Pisze tutaj bo chcialabym sie dowiedziec co tworzy zdrade. :) Aniu ale to bylo raz czy regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja24l
mnie zona zdradzila z czrnym tlumaczac sie tym ze chciala zobaczc jak to jest z czarnuchem niezla porazka nie jestesmy juz ze soba niezly powod dziwka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
ja24l pewnie chciala sprawdzic ten stereotyp czarnego wyposarzenia... Ciekaw eczy milo by bylo jej jakbys ja zdradzil z obojetnie jaka kobieta tlumaczac ze chciales sprawdzic jak to jest z brunetka/blondynka/z malym biustem/z duzym/ gruba/ chuda/niska/wysoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Nigdy nie zdradziłam.za to mnie zdradzano .Wiecie dlaczego bo jestem brzydka.Chyba brzydsza od Agaty Buzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
spier...podszywaczu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
mało tego że podszywacz to każesz s.................... Brak kutlury chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesska2
Ja zdradzilam....ale przez to, ze bylam na imprezie z moja byla miloscia. Troche alkoholu plus sentyment... Bardzo zaluje :/ on nie wie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamsson
ja zdradzilem moja dziewczyne, ale dlatego ze ona pierwsza mnie zdradzila wiec nie chcialem byc wiernym chlopaczkiem dalem jej duzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laureatnagrodynobla
a ja po prostu lubie sie bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody szukacz
laureat jak jestes kobieta to daj numer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdradziłem bo... była okazja :) Moja eks zaczęła mnie olewać, bo poznała "kolegę" więc i ja na pewnym wypadzie do innego miasta na koncert, nie zastanawiałem się nad tym czy będzie gryzło mnie sumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Butchers Hook czy myslisz ze jakby zachowala sie inaczej i nie poznala "kolegi" to bys ja zdradzil? :) to byloby inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellss19
a ja zdradzilam swojego aktualnego narzeczonego wiele razy co mi wybaczyl...sama nie wiem dlaczego to robilam...wydaje mi sie, ze staralam sie w ten sposob o przynaleznosc do grupy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boleslaw_parys
ja mam zasadę. Zostawiam osobę, z którą jestem a potem idę w tango zamiast zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
boleslaw_parys ojj dokladnie! wolalabym zeby nie partner zostawil jelsi anm cois sie nie uklada a potem sobie ulzyl niz oszukiwal Angellss19 przynaleznosc do grupy? mozesz mi blizej to wyjasnic? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angellss19
Wydawalo mi sie,ze mialam przez to wiele facetow wokol siebie ktorzy mieli mnie przez to lubiec i szanowac;/ a bylo odwrotnie..ciagle dzwonili, chcieli sie spotykac, a ja czulam sie rozchwytywana...sama tego do konca nie rozkminilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Angellss19 Penwie w jednym celu.. Wiadomo jakim a wiesz co? Moja koleznaka ma strasznie duzy biust, ja np nie pisze tego z zazdrosci bo strasznie sie garbi no ale biust to biust i wszyscy sie odzywaja do niej chlopacy wiadomo dlaczego, ciagle komentuja itd Hmm ale gdy z nimi spalas to mialas kogos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrystyna, tak myślę że tak. Gdy zauważyłem że ona jara się swoim nowym "kolegą" to i ja powiedziałem sobie że nie będę wiecznie święty ;] Od jakiegoś czasu nie jesteśmy razem, powiedziałem jej to że ją zdradziłem, miałem wyjebane na wyrzuty sumienia.. w sumie to ich nie miałem tylko żałowałem trochę tych kilku lat spędzonych razem. Ale teraz jestem wolny, i w dupie mam stałe związki, muszę się wyszaleć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
Butchers Hook No jasne, dawales duzo od siebie a ona takie cos zrobila. Ale jednak..nie myslisz ze to jets roznica miedzy zdradzneiem kogos a tylko flirtowaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrystyna
ja pierdziele...podszywacze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pocałunek to zdrada... Ona patrzała na niego jak mały afrykańczyk na banana na drzewie.... rozumiesz? Potem zwaliła winę na mnie, a myślę że wina leżała po obydwu stronach, jestem pewien że mnie zdradziła. A czy to było po tym jak ja to zrobiłem czy po to już mnie nie obchodzi. Potem próbowaliśmy się kilka razy zejść... Ale nie potrafię zmienić zdania o niej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×