Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

khaterina

co myślicie o szkoleniach ?

Polecane posty

Jak w temacie? Co myślicie o wszystkich kursach, czy szkoleniach które mają rozwijać nasze zdolności. Uważacie że warto inwestować w coś takiego? Jeśli tak to jakie kursy wybieracie? Takie specjalistyczne, czy raczej ogólne? Może wymienicie się doświadczeniami? Ja ze swojej strony mogę wspomnieć o szkoleniu Franklin Covey w którym miałam okazję brać udział. Jest ono przeznaczone głównie dla managerów, prezesów, czy specjalistów HR, ale mogą w nim brać udział także zespoły z firm. Jeśli miałabym określić jednym zdaniem czego dotyczyło, to mogłabym powiedzieć że wpływało ono na przyswojenie umiejętność skutecznego działania zarówno indywidualnego jak i w grupie. Szkolenie naprawdę ciekawe. Dużo fajnych materiałów, ćwiczeń i konstruktywnych dyskusji:) A jak z Waszymi doświadczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam ze szkolen z dziedziny zamowien publicznych i tylko i wylacznie organizowanych przez grupe APEX sa rewelacyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio postanowiłam pójść na [url=http://gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-hr/kurs-specjalista-ds-hr-60-h-79]szkolenie hr do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio postanowiłam pójść na szkolenie hr do GoWork. Szczerze muszę przyznać, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie tylko samej suchej teorii. Myślę, że raz można trochę grosza wydać, ale zrobić takie szkolenie profesjonalnie. Raz, a porządnie :) Zobaczcie sami ich ofertę http://gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-hr/kurs-specjalista-ds-hr-60-h-79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×