Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .....ot ..co.....

co robicie na Halloween???

Polecane posty

Gość AaliyahDanaHaughton
nie obchodze hallowen tylko świeto zmarłych, na szczescie głupi dzien amerykanów sie u nas nie przyjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
wlasnie zblizaja sie walentynki i tak, jak przewidzialam, nie macie teraz takiego problemu jak z halloween. zamiast znowu marudzic, ze papugujemy za ameryka i robimy z siebie pajacow, to goraczkowo zastanawiacie sie, jaki prezent kupic. hipokryci zasrani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka_z_wwa
Przywracam temat do życia, bo niebawem halloween, jakie plany, jakie przebrania ? Ja ostatnio trafiłam na stronę z super strojami na te okolicnzości - godna.com.pl - zajrzyjcie smai się przekonacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My robimy imprezę. :) Będą straszne dania, mieszkanie odpowiednio udekorujemy i oczywiście wszyscy się przebierzemy. Uważam, że to bardzo fajne święto, z klimatem. A akurat w tym roku tak dobrze się złożyło, że blisko Halloween jest weekend i wtedy można zrobić imprezę i nie koliduje ona ze Świętem Zmarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2555
Ja w końcu robię odskocznie od codzienności i naszego kraju. W halloween wybieramy się Kopenhagi.Zabieram całą paczkę znajomych. Pakujemy się i będziemy zwiedzać Morze Bałtyckie z innej strony -bo z promu. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę namiary. A może się spotkamy- kto wie:D http://www.wyjazdydlagrup.pl/pm/oferta/oferta-promocyjna/halloween-w-kopenhadze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety link nie działa, ale Halloween na promie brzmi kusząco. To prawie jak statek widmo ;) Niezła atmosfera moze być, daj znać po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie wydraze dynie i bede glądac horrory... nie lubie nietoleracyjnych uzi, jaknie lubie tego swieta to nikt im nie kaze obchodzic, ale kazdy ma prawo robic co uwaza za stosowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sercantes
wyląduję akurat w Egipcie, właśnie to sobie uświadomiłam ;) wystrugam jakoś śmiesznie dwie świeczki w takim razie, będzie na pierwszy romantyczny wieczór z winkiem na plaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wpadłam na świetny pomysł, wiem że jeszcze daleko do Halloween ale takim pomysłem trzeba zająć się już teraz. Mianowicie chciałabym wynająć jakiś zamek na Halloween (można o tym poczytać tutaj http://consultingchiny.pl/zamek-na-sprzedaz-i-impreza-na-halloween/). Oczywiście impreza musiałaby być spora, żeby jakoś w miarę pokryć koszty przedsięwzięcia. Pytanie tylko ile wynajęcie takiego zamku może kosztować? Ktoś się kiedyś orientował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×