Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cat-cora

Pomysł na łazienkę?

Polecane posty

Gość lazienkowa
Dzięki za opinie Gorenje :) to fakt można by wymienić, bo wzorów jest sporo, podobno też można je łączyć.. ale chyba zostanę przy tych niebieskich bąbelkach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
ahh wymagania rzeczywiście masz, też bym chciała mieć prywatne SPA u siebie w mieszkaniu. pozazdrościć, tez się zastanawiam u siebie nad takimi bajerami. A powiedz mi czy nie chciałabyś skorzystać z porady specjalisty - jakiś projektant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peryskopers
Ja polecam , fajnie swoje pomysły z wizja projektanta mozna połaczyc, efekt pozytywny pewny. Oczywiscie przy odpowiednim biurze projektowym i rozsądnych cenach. Ja akurat doświadczenie z Decoroom miałem i polecić moge z czystym sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
O to chodzi w tym, ale każdym innym biznesie, żeby klient był zadowolony, żeby polecił nas dalej. Dlatego staramy się aby ta reputacja była wzorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peryskopers
Komunikacja tez jest istotna, niektóre firmy pracują gdzieś w zaciszu, w dobie Internetu tak się nie da, chociażby facebook, czy dobra strona interntowa to podstawa szybkiej komunikacji z firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o n-design słyszeliście? warto zajrzeć na ich stronę, mają galerię swoich projektów już zrealizowanych. fajne rzeczy robią, warto pomyśleć o konsultacji z nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaCotta
Ja buszuję po portalach wnętrzarskich i powiem wam ze naprawde mozna zawrotu glowy dostac. Na szczescie nasza konkretna lazienka stanowi ograniczenie w wyborze. Ja mam bardzo mala wiec tak naprawde to moge poszalec tylko w wyborze kafelkow, na meble i dodatki juz miejsca nie ma ;) Marzy mi sie cost luksusowego np cos takiego: http://wnetrzeiogrod.pl/informacje/lazienki/alchemiczne-lazienkowe-kontrasty.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurgas
Na http://www.e-inclusive.pl/ są fajne wanny z hudromasażem. Teraz to chyba standard. Ogólnie raczej radzę szukanie wyposażenia w sieci. Tak naprawdę każdy element można kupić za znacznie mniejszą kasę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia wilk
Przymierzam się do małego remontu, czy decoroom wykonuje także remonty, czy tylko wykańcza mieszkania developerskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxrdcuhn
Zajrzyj na stronę www.superceramika.pl jest tam duży wybór nowoczesnej ceramiki łazienkowej a także meble do łazienki a nawet lampy oświetleniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DecoRoom
Marysia zajrzyj na nasz profil na facebooku, bądź skorzystaj z zakładki "kontakt" na naszej stronie internetowej. Oczywiście wykonujemy nie tylko aranżacje i wykończenia mieszkań w stanie developerskim, ale również remonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qbar
@PannaCotta - jeśli szukasz luksusowych eleganckich kafalek to proponuję ci przyjrzeć się kolekcjom Ceramstic. Taka Eleganza albo Alchemia? Na prawdę teraz nie można narzekać, jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniera m.
Moim zdaniem super wygląda ta łazienka ze zdjęcia - http://www.projektujemy.meble.pl/foto,z5619.html Jak wam się podoba? Chodzi o projekt numer 2. O takie łazienki nie jest łatwo - ta wygląda naprawdę genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka bek
Czemu nie łatwo? Masz kasę to łatwo, tym bardziej, że jak widzisz, masz gotowy projekt łazienki w sieci. Owszem, jest ciężko, ale własnoręcznie stworzyć taki projekt. Taką łazienkę może mieć każdy, bez ogromnego budżetu na remont. Nie sądzicie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniera m.
Chodziło mi o sam projekt, a nie wykonanie takiego remontu, do tego wystarczy kasa. Sama zaczynam na poważnie bawić się tym programem od meble.pl - może z czasem efekty mojej pracy zaczną wyglądać atrakcyjnie? Oby ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiążkowa
Jaki wystrój łazienek jest teraz w modzie? Wiem, że pytanie skądinąd naiwne, ale naprawdę mnie to nurtuje :) Chodzi o to, żeby wszystko zgrabnie do siebie pasowało, tj. meble, sprzęt, płytki i żeby nie było w tym chaosu. Co dobrać do takiej łazienki, żeby dobrze się prezentowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaskierkie
Sporo fajnych pomysłów, a co sądzicie o kolorystyce - nadal czerń i biel czy może coś innego, bardziej kolorowego. Bardzo spodobały mi się płytki z ceramstic, są szare ale jednocześnie jest w tym sporo elegancji. Tylko zastnawaiam się czy szare płytki plus białe dodatki to nie za banalnie, nudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×